Treffeillä

Muumipapan kanssa

Menin treffeille kivantuntuisen miehen kanssa. Kuvassa miehellä oli normaali miesten lyhyt siisti tukka.
Mutta mutta, tämänhetkinen tilanne olikin, että muutama haiven siellä täällä ja nekin tuulen tuivertamana ympäri päätä sekaisin.
Mikä miehiä vaivaa? Huijaamalla nainen itselle?

6

219

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • unelma

      Miehiä vaivaa ihan sama, kuin naisiakin...Koitetaan tehdä profiilissa itsestä
      sellainen, millainen haluaisi olla, eikä sitä mitä todellisuudessa on.

    • Muumimamman kanssa

      Menin treffeille kivantuntuisen naisen kanssa. Nainen väitti olevansa normaalipainoinen ja nuorekas.
      Mutta mutta, tilanne olikin se, että treffeille ilmestyi reilusti ylipainoinen ja ikäistään kymmenen vuotta vanhemman näköinen nainen, jolla velttoa läskiä roikkui vähän siletä ja täältä.

      Mikä naisia vaivaa?, huijaamalla mies itselle ?

    • viiripöllö

      Menin treffeille miehen kanssa, joka väitti olevansa 41-vuotias, normaalipainoinen, selväjärkinen, jne. Lähetti kuvansakin ihan pyytämättä. Treffeille tuli 41-vuotias, normaalipainoinen ja selväjärkisen oloinen mies, joka oli velä samannäköinen, kuin kuvassa. Onkohan tämä ihan normaalia?

      • pöllöviiri

        Ei ole. Äkkiä pakoon.


    • Exdeittailija55

      Olin aikoinaan kymmenillä nettideiteillä. Ainoastaan yhden kerran miehen ulkoinen olemus oli aivan muuta kuin oli antanut ymmärtää.
      Liekö sitten ollut vain hyvää tuuria.

      • ....................

        Toisilla sisäinen tutka pelaa paremmin kuin toisilla ja ainakin pahimmat feikit karsiutuvat automaattisesti. Kerran tai kaksi voi toki olla huonoa tuuria itse kullakin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kela tukee virallisesti Pride-liikettä

      Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k
      Maailman menoa
      115
      4392
    2. Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa

      Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k
      Maailman menoa
      78
      3190
    3. Kävisikö tällainen sopimus?

      Olisitko valmis juttelemaan jo ensi viikolla kahden kesken?
      Ikävä
      100
      1453
    4. Nyt kerrot mies mitä ajattelet minusta

      Ihan suoraan ja suodattamatta.
      Ikävä
      86
      1316
    5. Odotatko vielä vastausta...

      Siihen viestiin? 🤔
      Ikävä
      92
      858
    6. Lähes kaikki keskustelut kasvotusten

      on olleet tärkeitä. Hänen luonne ja ulkokuori, niiden yhdistelmä. Se kaiken keskellä oleva osa on minulle hänessä kaikk
      Ikävä
      21
      696
    7. Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6

      Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka
      Seinäjoki
      18
      693
    8. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      42
      677
    9. Tämän palstan naiseksi esittäytyvät

      Ovatkin kuulemma oikeasti sukupuoleltaan miehiä. Pitääkö paikkansa?
      Sinkut
      111
      653
    10. Ehkä se on niin

      Ettet vaan uskalla lähestyä tämän jälkeen. Ehkä haluaisit. En osaa sanoa.
      Ikävä
      43
      639
    Aihe