Eesti TV Soomes

Mina00

On keegi proovinud vaadata eesti tv-kanalid Soomes?

Milline antenni vaja on? Digi-tv'st ETV't vöi juba vaadata, aga muud ei veel vist näi?

86

31749

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • xenia
      • Eesti mees 1

        Kahjuks ammugi ei ole enam tv.ee vaid on sellised internetis
        www.boms.ee
        www.etv.ee
        www.tv3.ee
        Kanal2 pole kahjuks kodukat veel teinud ,ehk kunagi ka nöeb kanal2 saateid


      • kodukal
        Eesti mees 1 kirjoitti:

        Kahjuks ammugi ei ole enam tv.ee vaid on sellised internetis
        www.boms.ee
        www.etv.ee
        www.tv3.ee
        Kanal2 pole kahjuks kodukat veel teinud ,ehk kunagi ka nöeb kanal2 saateid

        suurt midagi näha.


      • ..viasat
        Eesti mees 1 kirjoitti:

        Kahjuks ammugi ei ole enam tv.ee vaid on sellised internetis
        www.boms.ee
        www.etv.ee
        www.tv3.ee
        Kanal2 pole kahjuks kodukat veel teinud ,ehk kunagi ka nöeb kanal2 saateid

        Mingeid saadete videosid näeb ka siit:

        http://www.reporter.ee/

        Endal on Tampere kandis Viasat Gold pakett ja väga rahul.

        Kuna oskan ka vene ja inglise keelt, on vaatamist liigagi palju.

        Eesti saated on tõesti toredad, soomlased võiksid ka neid vaadata - ehk muutuks nende arvamus Eesti elust. Näeksid, et inimesed on lõbusad ja elu pole mingi hädade org. Palju on saateid Eesti ilusatest paikadest ja loodusest.


      • TARA-75
        ..viasat kirjoitti:

        Mingeid saadete videosid näeb ka siit:

        http://www.reporter.ee/

        Endal on Tampere kandis Viasat Gold pakett ja väga rahul.

        Kuna oskan ka vene ja inglise keelt, on vaatamist liigagi palju.

        Eesti saated on tõesti toredad, soomlased võiksid ka neid vaadata - ehk muutuks nende arvamus Eesti elust. Näeksid, et inimesed on lõbusad ja elu pole mingi hädade org. Palju on saateid Eesti ilusatest paikadest ja loodusest.

        ma vaataksin ka eesti saateid,kuigi olengi soomlanna,aga kuskilt ei kahjuks näi...Aga muidegi ma tean,et eestlased ovad päris lö(!!)busad.palun vabandust seda Ö,aga mu arvutis ei ole seda mis vaja oleks...


      • Sinu arvutis
        TARA-75 kirjoitti:

        ma vaataksin ka eesti saateid,kuigi olengi soomlanna,aga kuskilt ei kahjuks näi...Aga muidegi ma tean,et eestlased ovad päris lö(!!)busad.palun vabandust seda Ö,aga mu arvutis ei ole seda mis vaja oleks...

        õõõ

        1. Vajuta seda klahvi: ~
        2. Vajuta "O" tähte.

        Head proovimist.


      • TARA-75
        Sinu arvutis kirjoitti:

        õõõ

        1. Vajuta seda klahvi: ~
        2. Vajuta "O" tähte.

        Head proovimist.

        ma proovin,järgmine kord kui ma siia kirjutan teade kas ma juba oskan...muide pean jälle Ö:ga kirjutama!


      • klahv AltGr
        TARA-75 kirjoitti:

        ma proovin,järgmine kord kui ma siia kirjutan teade kas ma juba oskan...muide pean jälle Ö:ga kirjutama!

        Enne *~* pead vajutama klahvile AltGr ja siis o !

        Tulemus on õ!


      • TARA-75
        klahv AltGr kirjoitti:

        Enne *~* pead vajutama klahvile AltGr ja siis o !

        Tulemus on õ!

        aga mis siis kui ei ole,ma olen mitu korda niimoodi proovinud,aga kui ei oska nii ei oska,abi oleks vaja...


      • Anonyymi
        klahv AltGr kirjoitti:

        Enne *~* pead vajutama klahvile AltGr ja siis o !

        Tulemus on õ!

        kõigis arvutimis leidub see õ just kui sulle öeldigi et 1. Hoia nupu teisel sõrmel [Alt gr ] vajuta samal hetkel [~ ] seda laine nupu.

        Kuid saa ei saa seda õnnestuma siis kasuta see tähe asemelt 6 ( seda on palju jututoades kasutatud ( vabandus mu sõnade käändeoskus) ise olen Soome pool ametlik Eestifänn


    • kus

      elad..kui soome lahe lähedal siis näeb ikka.Aastaid tagasi kolisime kaugemalt siia lõunasse et näeksime eestit ja oleks lühem maa sadamasse.

      ETV: kui oled kaablivõrgus(welho)saad tellida ja maksab 4.50 kuus.Oma antenniga näeb kah aga selleks on vaja meeterantenni mis on mõõtudelt umbes 2,5x2 meetrit...
      Kanal 2 ja Tv3: neid näeb tavalise digiantenniga,ise vaatan HongKongist ostetud antenniga,elan 6 korrusel.Ennem elasin paritalos ja seal nägin üsna kehvalt sest mägi oli ees.

      • ...

        ...näitab ETV-d ja TV3. Osta Eestist Viasati kuldpakett ja hakkad ka palju muud nägema. Ise ostsin sellise komplekti kuhu kuulus kõik vajalik tüünrist taldriku kinnitus kruvideni ja maksin 1 krooni.


      • vaatad soomes
        ... kirjoitti:

        ...näitab ETV-d ja TV3. Osta Eestist Viasati kuldpakett ja hakkad ka palju muud nägema. Ise ostsin sellise komplekti kuhu kuulus kõik vajalik tüünrist taldriku kinnitus kruvideni ja maksin 1 krooni.

        seda viasat kuldpaketti? Kas seda võib ka Soome tellida ja arved tulevad siia?


      • ....
        vaatad soomes kirjoitti:

        seda viasat kuldpaketti? Kas seda võib ka Soome tellida ja arved tulevad siia?

        ei saa Soome tellida. Eestist pead ostma ja hea kui seal on oma konto kust otsekorraldusega kuumaks maha läheb. Teine võimalus et keegi tuttav/sugulane sul seda maksab. Aga värk on seda kõike väärt.


      • torumees
        .... kirjoitti:

        ei saa Soome tellida. Eestist pead ostma ja hea kui seal on oma konto kust otsekorraldusega kuumaks maha läheb. Teine võimalus et keegi tuttav/sugulane sul seda maksab. Aga värk on seda kõike väärt.

        viasat eestillä meneillään kampanja

        http://www.viasat.ee/


    • satelliitista..
    • pian!

      elisa alkaa myymään etv-kanavaa hintaan 4.50 eur/kk ainakin riihimäellä elisan digi-tv-verkossa.
      kanavan voi tilata syyskuussa tai viimeistään lokakuussa.
      ja koska kanava on silloin myynnissä riihimäellä, oletan että se on myös tampereella ttv:n verkossa.
      sieltähän tää riksun elisan signaali tulee, tampereen ttv:ltä :D

      maksukanavien, kuten etv:n, tilaamiseen tarvitaan ns. kaapelikortti, joka maksaa 20e/v. sillä kortilla näkee "ilmaiseksi" joitain kanavia myös ja on mahdollista tilata elokuva tai muita kanavia.
      kortin voi ostaa omalta kaapeli-operaattorilta.

    • TV3

      Eli uskoisin että kohta tulee myös TV3 kaapelin ja satelliitin kautta näkyviin koska kanava on siirtynyt Viasatin valikoimaan Virossa ja sen saa jo nyt näkyviin Suomessa mutta vaatii lautasen ja Virosta ostetun kortin.

    • TELEVO

      Voiko vantaalla katsoa ETV 3 ( formulat ) ?
      Millainen antenni ? Ilmeisesti ei digi lähetystä eestissä .

      • I.Go.R

        Formulat tulee Kanal 2 ja ainakin itä Vantaalla näkyy hyvin


      • jaa

        voi katsoa tavalinen antenni ritää ja antenni vahvistin oikea suuntaus näkyy kanava haun kassa saataa olla vaikeuksia koska antenni pitää olla oikeaan suuntaan suuntanutanuna sillä hetkellä muut tv kanavat eivät näy samalla suuntauksella siinä vaikeus kokeilla aina voi mutta hankalaa tv tarvii hakea uudeleen nykyset kanavat näkyekseen taas jotakin sine päin


    • Korvinkuulija

      Viro TV:t , kaikki kolme kanavaa näkyvät normaalilla "vanhalla" taloyhtiön antannilla
      siten, että ostaa elektroniikkakaupasta
      pienen antennivahvistimen, joka liitetään sähköpistokkeeseen, ja yhdistetetään antenni in-out televisioon,tarvitaan 2 antennikaapelin-
      pätkää siis, toinen ant.in,vahvistimeen, ja
      touinen ant out vahvistimesta TV:hen, toki ETV näkyy maksullisena(4eur/kk)kaapelitvyhtiöstä.
      nimim. Silminnäkijä ja korvinkuulija

    • Eesti mees 1

      Osades kohtades näeb isegi pisikese toa antenniga tv3
      Näiteks vuosaares on osaliselt tv3 tavaantennniga väga heas pildis
      Kui oled jöukam,siis soovitaks osta antenni poest tavaline välis antenn ja see suunata eesti poole peale...siis näed ka kanal2
      Osadel näitab ainult etv ja väga halvasti
      Köik söltub sellest,kui tugeva signaaliga sinu antenn on
      Parimad kohad on just nendel,kes elavad mere poolepeal ja eestile ligemal ...
      Nii,et etem valik on hankida endale korralik välis antenn ,millega saaksid rahulikult ja tasuta vaadata,ainult päris tasuta ikka ei ole ka ,nimelt siin on see tobe tv maks ...
      Pead olema selleks valmis ,et kui tullakse kontrollima,kas su korteris on tv ---tvsi vöib olla mitu,kuid maks on yks !

    • pole.

      soome kanaleid juba 6 aastat vaadanud alates sellest kui sain viasati. Seal puhas pilt ja pole vaja mõelda kas on mere ääres või ei alati näeb. Hind praktiliselt olematu.

    • piiksatus

      Elan Tampere lähedal, mingit kaabelvõrku meil pole.

      Möödunud talvel poeg tõi VIASAT KULD – paketi, nüüd näeb Eestit ja veel lugematu arv vene, läti, leedu, saksa, rootsi, ukraina, jne. kanaleid National Geografic, Disney … oh, ma ei ole neid kokku lugenud.

      http://www.viasat.ee/index.php?id=47 muud

      **
      Telli Viasat:

      http://www.viasat.ee/telli-viasat1/


      Kasutusjuhendid:

      http://www.viasat.ee/index.php?id=723


      Põhimõtteliselt peab olema taldrikule lõuna suunas ”puhas plats”, panin lingid, seal täpsemad juhendid.

      Kampaania käigus saab pooleks aastaks ”raudvara” (taldrik, digibox) ilma rahata, edasi läheb maksuliseks, mis pole ka tappev.

      Ei loobuks – toob väheke rõõmsamat fiilingut majja.
      **

      P.S.Kui olete asendanud, siis registreerumine, st. koodi saamine tuleb teha Eesti numbrilt, mitte Soome numbrilt.

      • vaataja

        Helsingis ja Espoos tuleb Starmanist ostetud Zuumboksiga 6 eesti tasuta digikanalit kui panna kuskil meetripikkune UHF antenn koos võimendiga maja katusele või siis korrusmajas rõdule ja suunata see lõunasse. Vantaal ja põhjapool jääb signaal juba liiga nõrgaks. Igal juhul mul on Ida-Helsingis signaal kuskil 90% mis on hea näitaja.


      • sdad
        vaataja kirjoitti:

        Helsingis ja Espoos tuleb Starmanist ostetud Zuumboksiga 6 eesti tasuta digikanalit kui panna kuskil meetripikkune UHF antenn koos võimendiga maja katusele või siis korrusmajas rõdule ja suunata see lõunasse. Vantaal ja põhjapool jääb signaal juba liiga nõrgaks. Igal juhul mul on Ida-Helsingis signaal kuskil 90% mis on hea näitaja.

        mina puhu hoono soomi...


      • Kats12
        sdad kirjoitti:

        mina puhu hoono soomi...

        Elan Turus ja oleks juba ammu ostnud sellise Viasati aga rõdu äärest meie majas ei saa midagi üle ääre olla. Mida nõuks ?! Ära kolida küll ei saa .


      • piiksatus
        Kats12 kirjoitti:

        Elan Turus ja oleks juba ammu ostnud sellise Viasati aga rõdu äärest meie majas ei saa midagi üle ääre olla. Mida nõuks ?! Ära kolida küll ei saa .

        Aga see taldrik ei pea ju VÄLJASPOOL rõdu olemagi.

        Vaata seda õpetust siit http://www.viasat.ee/index.php?id=723
        Antenni paigalduse lühijuhend (182.64 Kb)

        ja soome keeles:
        Huomioithan, että vastaanottaaksesi Viasatin digitaalisia taivaskanavia:

        - lautasantenni on saatava kiinnitettyä seinään tai katolle
        - lautasantennilta on oltava esteetön näkyvyys lounaaseen
        (samassa suunnassa kuin aurinko klo 14-15 välillä) noin 20 asteen korotuskulmassa
        - jos et itse omista kiinteistöä (esim. rivitalo/kerrostalo) niin kysythän lupaa isännöitsijältä lautasantennin asennusta varten http://www.viasat.fi/satelliittitilaus/?ad=activeark&gclid=CNKZm--gopsCFcIWzAodUmpLBg


        See tähendab, et sellel ajal ja sellise nurga all peab antenni ees olema ”puhas plats”. Võib-olla saad antenni seina külge kinnitada, nii et ei jäägi rõdust väljapoole. Ei tea ju sinu asukohta ja rõdu ehitust.

        Oled sa oma kodu ümber ringi vaadanud, ehk on mõnel see taldrik olemas? Võib-olla teie oma majaski on katusel?

        Siis on üks võimalus otsida Soome Viasati asendaja ja temaga konsulteerida, kas üldse signaal tuleb sinna. Sa ei pea ju ütlema, et kavatsed Eestist osta ja minu meelest see neid vist ei huvita ka, sest paigalduse eest nad võtavad tasu. Ka meil tuli asjamehelt abi paluda. Õnneks oli temalt enne telekas ostetud ja on asjalik mees. Tuli kähku kohale ja pani antenni paikka. Ise kompassiga pusides olevat paar milli ainult õigest kohast mööda olnud.

        NB!
        Üks asi veel – parema pildikvaliteedi saamiseks oli vaja paketiga kaasa tulnud SCARTJUHE kvaliteetsemaga asendada!


        Tasub nuputamist.

        Lähen nüüd filmi "Sügis" (O.Lutsu jutustuse järgi) vaatama!

        Viasati kanalid ja palju tasuta kanaleid veel http://www.viasat.ee/index.php?id=47


      • meie majas
        piiksatus kirjoitti:

        Aga see taldrik ei pea ju VÄLJASPOOL rõdu olemagi.

        Vaata seda õpetust siit http://www.viasat.ee/index.php?id=723
        Antenni paigalduse lühijuhend (182.64 Kb)

        ja soome keeles:
        Huomioithan, että vastaanottaaksesi Viasatin digitaalisia taivaskanavia:

        - lautasantenni on saatava kiinnitettyä seinään tai katolle
        - lautasantennilta on oltava esteetön näkyvyys lounaaseen
        (samassa suunnassa kuin aurinko klo 14-15 välillä) noin 20 asteen korotuskulmassa
        - jos et itse omista kiinteistöä (esim. rivitalo/kerrostalo) niin kysythän lupaa isännöitsijältä lautasantennin asennusta varten http://www.viasat.fi/satelliittitilaus/?ad=activeark&gclid=CNKZm--gopsCFcIWzAodUmpLBg


        See tähendab, et sellel ajal ja sellise nurga all peab antenni ees olema ”puhas plats”. Võib-olla saad antenni seina külge kinnitada, nii et ei jäägi rõdust väljapoole. Ei tea ju sinu asukohta ja rõdu ehitust.

        Oled sa oma kodu ümber ringi vaadanud, ehk on mõnel see taldrik olemas? Võib-olla teie oma majaski on katusel?

        Siis on üks võimalus otsida Soome Viasati asendaja ja temaga konsulteerida, kas üldse signaal tuleb sinna. Sa ei pea ju ütlema, et kavatsed Eestist osta ja minu meelest see neid vist ei huvita ka, sest paigalduse eest nad võtavad tasu. Ka meil tuli asjamehelt abi paluda. Õnneks oli temalt enne telekas ostetud ja on asjalik mees. Tuli kähku kohale ja pani antenni paikka. Ise kompassiga pusides olevat paar milli ainult õigest kohast mööda olnud.

        NB!
        Üks asi veel – parema pildikvaliteedi saamiseks oli vaja paketiga kaasa tulnud SCARTJUHE kvaliteetsemaga asendada!


        Tasub nuputamist.

        Lähen nüüd filmi "Sügis" (O.Lutsu jutustuse järgi) vaatama!

        Viasati kanalid ja palju tasuta kanaleid veel http://www.viasat.ee/index.php?id=47

        Meie majas ei ela ühtegi välismaalast. Ja ei ole selle pärast kellegil antenni ka. Ei ole üüri-maja. Mu mees ütles, et meie rõdu on valele poole.
        Küll me ETV vaatame.

        http://www.turunkaapelitv.fi/p13-hinnasto.html


      • Virolainen-
        Kats12 kirjoitti:

        Elan Turus ja oleks juba ammu ostnud sellise Viasati aga rõdu äärest meie majas ei saa midagi üle ääre olla. Mida nõuks ?! Ära kolida küll ei saa .

        ETV-d ja kanal2 saab muidugi palju ka internetist kätte, aga rõduga on siiski selline asi, et see peab olema sellises suunas, et sati taldriku LÕUNAPOOLE saaks suunata, muidu ei näe midagi. Taldrik ei peagi eriti suur olema ja kui paned ka rõdu sissepoole, peavad näit. parvekelasit lahti olema, muidu ei tule signaal läbi. Ka puid või muud takistust satelliidini ei saa ees olla. Nii et need asjad tuleks kõige pealt välja selgitada. tean mitmeid soome eestlasi, kes eesti viasati kaardiga eesti kanaleid vaatavad ja selleks ei pea pääkaupunkiseudul elama. Viasat peab muidugi eesti kaardiga olema, seda Soomes ei müüda.
        Aga mina vaatan Helsingis 6 Eesti tasuta digikanalit oma antenni ja Starmani Zuumboksiga. Pildikodeering peab olema MPEG4, Soome stardardiga MPEG2 digiboksid ei sobi, heli küll tuleb aga ekraan on must.


      • räägi
        Virolainen- kirjoitti:

        ETV-d ja kanal2 saab muidugi palju ka internetist kätte, aga rõduga on siiski selline asi, et see peab olema sellises suunas, et sati taldriku LÕUNAPOOLE saaks suunata, muidu ei näe midagi. Taldrik ei peagi eriti suur olema ja kui paned ka rõdu sissepoole, peavad näit. parvekelasit lahti olema, muidu ei tule signaal läbi. Ka puid või muud takistust satelliidini ei saa ees olla. Nii et need asjad tuleks kõige pealt välja selgitada. tean mitmeid soome eestlasi, kes eesti viasati kaardiga eesti kanaleid vaatavad ja selleks ei pea pääkaupunkiseudul elama. Viasat peab muidugi eesti kaardiga olema, seda Soomes ei müüda.
        Aga mina vaatan Helsingis 6 Eesti tasuta digikanalit oma antenni ja Starmani Zuumboksiga. Pildikodeering peab olema MPEG4, Soome stardardiga MPEG2 digiboksid ei sobi, heli küll tuleb aga ekraan on must.

        kas pilt on hea selle starmani digiboxiga, või ütleme nii et kui enne digit nägi eesti kanaleid tavalise antenniga kehvasti siis kas nüüd digiboxiga saab parema kvaliteedi? vaatan momendil viasatiga aga kuna pidevalt kolin odavamaid kortereid otsides siis vahel tuleb ette olukord et suund on idasse ja siis pole taldrikuga miskit teha.


      • Virolainen-
        räägi kirjoitti:

        kas pilt on hea selle starmani digiboxiga, või ütleme nii et kui enne digit nägi eesti kanaleid tavalise antenniga kehvasti siis kas nüüd digiboxiga saab parema kvaliteedi? vaatan momendil viasatiga aga kuna pidevalt kolin odavamaid kortereid otsides siis vahel tuleb ette olukord et suund on idasse ja siis pole taldrikuga miskit teha.

        nii satelliidiga kui ka tasuta siin Helsingis vaadatava 6 eesti digikanali jälgimiseks peab elama sellisel suunal, et otse lõunasse on suund. muidu on ainult internet nagu mujal maailmas.


      • välgu mihkel
        Kats12 kirjoitti:

        Elan Turus ja oleks juba ammu ostnud sellise Viasati aga rõdu äärest meie majas ei saa midagi üle ääre olla. Mida nõuks ?! Ära kolida küll ei saa .

        sisäpuolella saa olla vaikka mitä, myös lautanen ilma taloyhtiön lupa


      • merle2
        piiksatus kirjoitti:

        Aga see taldrik ei pea ju VÄLJASPOOL rõdu olemagi.

        Vaata seda õpetust siit http://www.viasat.ee/index.php?id=723
        Antenni paigalduse lühijuhend (182.64 Kb)

        ja soome keeles:
        Huomioithan, että vastaanottaaksesi Viasatin digitaalisia taivaskanavia:

        - lautasantenni on saatava kiinnitettyä seinään tai katolle
        - lautasantennilta on oltava esteetön näkyvyys lounaaseen
        (samassa suunnassa kuin aurinko klo 14-15 välillä) noin 20 asteen korotuskulmassa
        - jos et itse omista kiinteistöä (esim. rivitalo/kerrostalo) niin kysythän lupaa isännöitsijältä lautasantennin asennusta varten http://www.viasat.fi/satelliittitilaus/?ad=activeark&gclid=CNKZm--gopsCFcIWzAodUmpLBg


        See tähendab, et sellel ajal ja sellise nurga all peab antenni ees olema ”puhas plats”. Võib-olla saad antenni seina külge kinnitada, nii et ei jäägi rõdust väljapoole. Ei tea ju sinu asukohta ja rõdu ehitust.

        Oled sa oma kodu ümber ringi vaadanud, ehk on mõnel see taldrik olemas? Võib-olla teie oma majaski on katusel?

        Siis on üks võimalus otsida Soome Viasati asendaja ja temaga konsulteerida, kas üldse signaal tuleb sinna. Sa ei pea ju ütlema, et kavatsed Eestist osta ja minu meelest see neid vist ei huvita ka, sest paigalduse eest nad võtavad tasu. Ka meil tuli asjamehelt abi paluda. Õnneks oli temalt enne telekas ostetud ja on asjalik mees. Tuli kähku kohale ja pani antenni paikka. Ise kompassiga pusides olevat paar milli ainult õigest kohast mööda olnud.

        NB!
        Üks asi veel – parema pildikvaliteedi saamiseks oli vaja paketiga kaasa tulnud SCARTJUHE kvaliteetsemaga asendada!


        Tasub nuputamist.

        Lähen nüüd filmi "Sügis" (O.Lutsu jutustuse järgi) vaatama!

        Viasati kanalid ja palju tasuta kanaleid veel http://www.viasat.ee/index.php?id=47

        Tere.Ise ostsin Eestist 2a tagasi Eestist Viasati paketti.Esimesed 2a näitas ideaalselt ja nyyd on hakanud jonnima.Köigepeallt pilt kadus nädalaks suvel ja peale seda agajonnimine tihenes.2-3nädalat nägin 2päeva jälle signaal 0%Nyyd on asi aga päris hulluks läinud.Nädal aega signaal 0% ja siis 1päev ainult näen ja jälle 0%.Milles vöiks olla kysimus?Ette tänades.


    • Naljaga pooleks

      Minge www.err.ee koduleheküljele ja klikkige "otse" peale, nii näete etv-d otsena.

      • piiksatus

        Ja saabki:

        http://www.etv.ee/otse/?mis=etvotse

        *Sellel lehel kanname otse üle kõik ETV omasaated ja ERRi raadioprogrammid.

        NB! From July 3-5 live broadcast from Song and Dance Festival “To Breathe as One”

        Üheagselt on võimalik otseülekandeid vaadata kuni 5000 arvutikasutajal*


      • mees
        piiksatus kirjoitti:

        Ja saabki:

        http://www.etv.ee/otse/?mis=etvotse

        *Sellel lehel kanname otse üle kõik ETV omasaated ja ERRi raadioprogrammid.

        NB! From July 3-5 live broadcast from Song and Dance Festival “To Breathe as One”

        Üheagselt on võimalik otseülekandeid vaadata kuni 5000 arvutikasutajal*

        Nii,avastasin hetk tagasi hea vahendi,kuidas saab eesti tv kanalid nähtavaks,nimelt turult ostsin täitsa tavalise pisikese toa antenni,siirdasin sell rödule ja suunasin selle eesti poolele,hetkel on tv 3 täiesti puhas,kanal 2 näeb kuidas juhtub,vahest puhas vahest sahiseb...


    • INTERNETIS

      http://www.tvnewsradio.com/tv/tv-kanavat-viro.htm

      Soome ja Eesti digiboksid toetavad eri formaate, Eesti digitaalne telesignaal kasutab moodsat MPEG-4 AVC formaati, mille vastuvõtmisseade on mitu korda kallim kui Soomes kasutatava vanema formaadi oma.

      (On hyvin todennäköistä että tulevaisuudessa siirrytään käyttämään MPEG-4-pakkausta - ohjelmaa HDTV (lyhenne sanoista High Definition Television), joka tarkoittaa televisiosignaalien lähettämistä perinteisiin lähetystapoihin (Suomessa PAL) verrattuna korkeammalla tarkkuudella. Tekniikka tunnetaan myös nimellä teräväpiirtotelevisio.)

      Soome digi-TV signaal levib MPEG-2 formaadis.

      Analoog-TV kaob Eestis 2012.

      ***

      Aga tõepoolest, Viasat on hea võmalus.

      Sai muretsetud pool aastat tagasi kampaania aegu kaheks aastaks, digiboks ja antenn vidinad ei maksnud midagi. Nüüd peab hakkama kuumaksu maksma.

      Seda teen otsekorralduslepinguga, OTSEKORRALDUS – kuutasu 299.- (ilma 319.-). Aritmeetika: 299 : 16 = 18,69€, see on meile vastuvõetav hind.

      http://www.viasat.ee/index.php?id=47


      http://www.kava.ee/
      http://www.vsetv.ee/

      ja palju muid - kusagil vist 70 ringis raadiokanalid.

      '
      Enam ei kujutaks ettegi, kui Viasati poleks. Nüüd on vastupidi teine probleem - mitut saadet tahaks vaadata, aga peab valiku tegema.

      • merle2

        Tere.Ise ostsin Eestist 2a tagasi Eestist Viasati paketti.Esimesed 2a näitas ideaalselt ja nyyd on hakanud jonnima.Köigepeallt pilt kadus nädalaks suvel ja peale seda agajonnimine tihenes.2-3nädalat nägin 2päeva jälle signaal 0%Nyyd on asi aga päris hulluks läinud.Nädal aega signaal 0% ja siis 1päev ainult näen ja jälle 0%.Milles vöiks olla kysimus?Ette tänades.


    • Virolainen-

      Igaüks oskab vaadata internetis www.etv.ee või www.reporter.ee. Ja sealt edasi õigetele linkidele. Püha müristus, kas peab siinsetele kommijatele nagu sitta pilpa peal mõistust ajudesse toimetama?

    • eesti eest

      Hetkel näeb ilma digiboksita 5 kanalit helsinkis etv,etv2,tv3,kanal2,kanal11
      Peab olema kas vastav tv või digiboks ja soovitav korralik antenn ,mida rohkem elemente seda parem.
      Parim digiboksi omadused on siis,kui tal on nii digi,kui sat tv vastu võtja olemas.
      HDTV, 2 x CI, 2 x Conax, 2 x viritin, MPEG-2 MPEG-4 HD DVB-T
      DVB-S ja DVB-S2
      HDTV-satelliittivastaanotin USB
      Ehk selliste omadustega boks võimaldab lisada mitmeid kaarte ja kasutusel on ainult 1 digitaal sat vastuvõtja.
      Conaxiga saad lisda boksike lisaks 2 kaardi paigale veel 2 kaardi pesa juurde.
      Ehk siis lisad eesti viasati,soome või mis tahes muu tv kaardi sisse ja vaata palju tahad.
      Kahjuks soome viasat ei näita enam eesti kanaleid,kuna neil ei ole lepingut eesti viasatiga.
      Samuti soome viasatil ei näe soome põhikanaleid ainult mtv3 maxi ,seega eriti pole asjal mõtet soome viasatti tellida.
      Kergem ja lihtsam valem on hankida uus korralik tv,millel on rohkem omadusi ja mis omab conax kaardi pesa ,lisad kaardi sisse ja vaata palju tahad.
      Ainus jama mis hetkel on,kui on palav ja päikseline ilm,kui päike eesti poole pealt kaovad digitaalse pildi vaadatavus ja saadavus kuidagi ära.Kui päike on siirdunud antennist jälle eemale on pilt tagasi ja saad jälle rahulikult vaadata.
      Teada on vist ka see,et esimene lähim mast on helsinkist 60 km kaugusel.
      Ja vanad soome digiboksid pilti ei näita,kuid hääled on kuulda,ja neil on miski20 eesti kanalit lainetel ilma pildita.
      Lisaks mainiti,et need ,kellel digi näitab hetkel need jäävad ka hiljem nägema,loodame,et see peab paikka)):

      • ajalik jutt ...

      • viasat?

        Loomulikult tasub siia tellida ikka eesti viasat ja kõik kodumaised kanalid nähtaval. Antenniga jamamist ma ei soovita.

        Kirjutasid "Hetkel näeb ilma digiboksita 5 kanalit helsinkis etv,etv2,tv3,kanal2,kanal11 ""
        Ajasid vist miskit segi selle lausega.


      • vanaema
        ajalik jutt ... kirjoitti:

        ... aga rohkem vist Helsingi inimestele. Mujal ikka ainus võimalus http://www.viasat.ee/paketid-ja-hinnad/

        Endal Viasat Gold veidi üle aasta, Eestis otsekorralduslepinguga pangakontolt läheb kuumaks.

        Muidugi ETV saab ka Internetist vaadata http://www.etv.ee/otse/?mis=etvotse
        ja muidu saateid ka tagantjärele.

        Olen küll nii rumal. Mis tänapäeval selle "paketti" sisse kuulub ? Kas digibox on kah ? Kui on, kas siis see "hirmus taldrik rõdule", on ikka veel, või saab digiboxiga ainult hakkama ?!

        Olen kunagi siin kirjutanud, et elan sellises majas, kuhu ei saa rõdule ( üle ääre) panna midagi.


      • VsGold
        vanaema kirjoitti:

        Olen küll nii rumal. Mis tänapäeval selle "paketti" sisse kuulub ? Kas digibox on kah ? Kui on, kas siis see "hirmus taldrik rõdule", on ikka veel, või saab digiboxiga ainult hakkama ?!

        Olen kunagi siin kirjutanud, et elan sellises majas, kuhu ei saa rõdule ( üle ääre) panna midagi.

        Kas sa oled siin ketis eespool see Kats12 Turust?
        Kui pole, siis veelkord: kas sul on lõunapoole võimalik see antenn panna, nii, et kusagil k. kahe ajal päeval midagi päikese ette ei jää?
        Oma rõdule võid selle küll panna, seda majaühistu ei saa keelata.

        Kui tungimused on olemas, siis võib sulle edasi vastata, kui ei, siis pole ju mõtet, eks?
        Kui suur saladus pole, võiksid mainida ka, kus kandis elad.


      • Virolainen-
        viasat? kirjoitti:

        Loomulikult tasub siia tellida ikka eesti viasat ja kõik kodumaised kanalid nähtaval. Antenniga jamamist ma ei soovita.

        Kirjutasid "Hetkel näeb ilma digiboksita 5 kanalit helsinkis etv,etv2,tv3,kanal2,kanal11 ""
        Ajasid vist miskit segi selle lausega.

        Kirjutan seekord ka eesti keeles, ehkki palju olen kommenteerinud ka soome keeles.
        Eesti digikanaleid näeb siin Ida-Helsingis ja Espoos ning Kirkkonummel päris hästi oma detsimeeterantenni ja MPEG4 digiboxiga. MPEG2 digiboxiga pilti ei tule, ainult hääl, aga ka sellega on hea testida, kas signaali on või mitte. Kõikidele eestlastele ja soomlastest eesti sõpradele üle maailma soovitan soojalt kuulata ja vaadata Eesti TV-d ja kuulata Vikerraadiot online internetis. Näiteks Soome Yleisradio on niin vittumainen, et selle YLE Areena saateid saab vaadata ainult Soomes (Soome IP-aadressilt) ja mitte välisriikides üle maailma, kus elab peaaegu miljon soomlast. Nojah, välis-soomlased ei maksa neuvosto-Soome TV-maksu....


      • I-raadio
        Virolainen- kirjoitti:

        Kirjutan seekord ka eesti keeles, ehkki palju olen kommenteerinud ka soome keeles.
        Eesti digikanaleid näeb siin Ida-Helsingis ja Espoos ning Kirkkonummel päris hästi oma detsimeeterantenni ja MPEG4 digiboxiga. MPEG2 digiboxiga pilti ei tule, ainult hääl, aga ka sellega on hea testida, kas signaali on või mitte. Kõikidele eestlastele ja soomlastest eesti sõpradele üle maailma soovitan soojalt kuulata ja vaadata Eesti TV-d ja kuulata Vikerraadiot online internetis. Näiteks Soome Yleisradio on niin vittumainen, et selle YLE Areena saateid saab vaadata ainult Soomes (Soome IP-aadressilt) ja mitte välisriikides üle maailma, kus elab peaaegu miljon soomlast. Nojah, välis-soomlased ei maksa neuvosto-Soome TV-maksu....

        Peale Vikerradio veel:


        http://www.listenlive.eu/estonia.html


      • merle2

        Tere.Ise ostsin Eestist 2a tagasi Eestist Viasati paketti.Esimesed 2a näitas ideaalselt ja nyyd on hakanud jonnima.Köigepeallt pilt kadus nädalaks suvel ja peale seda agajonnimine tihenes.2-3nädalat nägin 2päeva jälle signaal 0%Nyyd on asi aga päris hulluks läinud.Nädal aega signaal 0% ja siis 1päev ainult näen ja jälle 0%.Milles vöiks olla kysimus?Ette tänades.


    • kaddak99

      No nüüd otsisin eesti kanalid uuesti üles. Leidis neli kanalit digi levist (ETV, ETV2, Kanal2, Kanal11, TV3) - kahjuks kanalid kaovad lihtsalt ära vahepeal (kõik korraga). Juusiis on kehv signaal mu antenni jaoks.

      Eks peab kas signaali võimendaja vahele vaatama või parem antenn.

      • kaddak99

        (vabandust 5 kanalit)

        Nats uurisin asja. Keegi mainis et 9 meetrises antennijuhtmes võib signaali võimsusest isegi pooled kaduda. Võimendiga on võimalik juhtmes (peale antenni) ilmnevat kadu vähendada (antenni tulevat signaali loomulikult ei anna kuidagi võimendada). Signaali tugevust nõrgendavad näiteks jagajad (lisavad müra) ja kõik muu mis sinna vahele torgata ja isegi "võimendaja" ise natuke. Antenni enda 'soojusmüra' nõrgendab signaali u. 2dB.

        Kui see ei aita siis parem antenn vaadata.


      • piimalõug
        kaddak99 kirjoitti:

        (vabandust 5 kanalit)

        Nats uurisin asja. Keegi mainis et 9 meetrises antennijuhtmes võib signaali võimsusest isegi pooled kaduda. Võimendiga on võimalik juhtmes (peale antenni) ilmnevat kadu vähendada (antenni tulevat signaali loomulikult ei anna kuidagi võimendada). Signaali tugevust nõrgendavad näiteks jagajad (lisavad müra) ja kõik muu mis sinna vahele torgata ja isegi "võimendaja" ise natuke. Antenni enda 'soojusmüra' nõrgendab signaali u. 2dB.

        Kui see ei aita siis parem antenn vaadata.

        saisko tuolta viasta.ee tilattua vain semmoisen kortin, jonka tökkää digiboksiin, vai pitääkö sieltä hommata kaikki lautaset ja antennit? Siis samanlainen kortti millä näkee ETV:tä.

        Niin ja muuten, olenko ainoa jolla ETV on ruvennut "pätkimään"? kesken ohjelman kuva menee ihan sekaisin ja jumiutuu paikoilleen. Kerran koko kanava oli yhtä lumisadetta.


      • TV vaataja
        piimalõug kirjoitti:

        saisko tuolta viasta.ee tilattua vain semmoisen kortin, jonka tökkää digiboksiin, vai pitääkö sieltä hommata kaikki lautaset ja antennit? Siis samanlainen kortti millä näkee ETV:tä.

        Niin ja muuten, olenko ainoa jolla ETV on ruvennut "pätkimään"? kesken ohjelman kuva menee ihan sekaisin ja jumiutuu paikoilleen. Kerran koko kanava oli yhtä lumisadetta.

        Et ole ainoa jolla ETV:n kuva pätkii, pysähtelee/jumittelee ja pikselöityy. Ongelma on myös täällä jossa katsellaan ETV lähetystä Welhon kaapeli-tv-verkon kautta. Tässä tapauksessa kannattaa laittaa asiasta palautetta Welhon asiakaspalveluun. Samalla voisi ehdottaa josko voisivatko ottaa lisää Virokanavia jakeluun, vapaasti välitettäviä kanavia Viron digitv:ssä on muitakin kuin vain etv kanava.

        Joskus aikoinaan koeluonteisesti Welho lähetti etv digiversiota silloin kun Virossa aloitettiin digitv koelähetykset mutta näiden näkyyvys ongelmien vuoksi aina heinäkuun 2010 alkuu lähettivät analoogisesta signaalista digitaaliseksi muunnettua etv-kanavaa tilaajille. Siitä johtui kuvan rakeisuus.
        Nyt lähetys on digitaalinen mutta ilmeisesti Welhon päässä on jotain häikkää koska nyt viron digitv ei ole enää testivaiheessa joten luulisi että oikeanlaisilla ratkaisuilla etv:n saisi näkymään ilman ongelmia.
        En tiedä ottaako Welho signaalin harava-antennista ja minkälainen antenni siellä on vai ottavatko lähetteen satelliitista.

        Luonnollisesti viron sisälläkin voi olla ongelmia digilähetyksen vastaanotossa kuten suomessakin on paikkoja joissa on ongelmia meikäläisen digin kanssa.


        Kysyin asiaa eräästä antenniliikkeestä ja oikeanlaisella harava-antennilla tai tietysti Viasatin kautta satelliittiantennilla vastaanotettuna on mahdollista saada digitaaliset virokanavat näkymään hyvin Helsingin seudulla.


      • Virolainen-
        TV vaataja kirjoitti:

        Et ole ainoa jolla ETV:n kuva pätkii, pysähtelee/jumittelee ja pikselöityy. Ongelma on myös täällä jossa katsellaan ETV lähetystä Welhon kaapeli-tv-verkon kautta. Tässä tapauksessa kannattaa laittaa asiasta palautetta Welhon asiakaspalveluun. Samalla voisi ehdottaa josko voisivatko ottaa lisää Virokanavia jakeluun, vapaasti välitettäviä kanavia Viron digitv:ssä on muitakin kuin vain etv kanava.

        Joskus aikoinaan koeluonteisesti Welho lähetti etv digiversiota silloin kun Virossa aloitettiin digitv koelähetykset mutta näiden näkyyvys ongelmien vuoksi aina heinäkuun 2010 alkuu lähettivät analoogisesta signaalista digitaaliseksi muunnettua etv-kanavaa tilaajille. Siitä johtui kuvan rakeisuus.
        Nyt lähetys on digitaalinen mutta ilmeisesti Welhon päässä on jotain häikkää koska nyt viron digitv ei ole enää testivaiheessa joten luulisi että oikeanlaisilla ratkaisuilla etv:n saisi näkymään ilman ongelmia.
        En tiedä ottaako Welho signaalin harava-antennista ja minkälainen antenni siellä on vai ottavatko lähetteen satelliitista.

        Luonnollisesti viron sisälläkin voi olla ongelmia digilähetyksen vastaanotossa kuten suomessakin on paikkoja joissa on ongelmia meikäläisen digin kanssa.


        Kysyin asiaa eräästä antenniliikkeestä ja oikeanlaisella harava-antennilla tai tietysti Viasatin kautta satelliittiantennilla vastaanotettuna on mahdollista saada digitaaliset virokanavat näkymään hyvin Helsingin seudulla.

        ETV ja 4 muuta ilmaista viron tv-kanavaa näkyy hyvin lähinnä Kirkkonummella, Espoossa ja Helsingissä (ei kaikkialla) vaan silloin kun on pitkä UHF antenni vahvistin vähintään 40dB ja antenni suunnattu etelään. Samalla antennilla näkyy myös Suomen digi-kanavat vaikka antenni on suunnattu etelään. Toinen on MPEG4 digiboksi jota tarvitaan ja jolla näkyy myös Suomen MPEG2 kanavat. Uusissa HD televisioissa on yleensä myös MPEG4 dekooderi sisäänrakennettu joten ei tarvi uutta erillistä digiboxia. Tiedoksi myös, että kireällä pakkassäällä ja hyvin lämpimällä ei näy Viron digi usein ollenkaan. Sama koskee Suomen digikanavien katselua Tallinnassa.


      • DigiTeevee
        Virolainen- kirjoitti:

        ETV ja 4 muuta ilmaista viron tv-kanavaa näkyy hyvin lähinnä Kirkkonummella, Espoossa ja Helsingissä (ei kaikkialla) vaan silloin kun on pitkä UHF antenni vahvistin vähintään 40dB ja antenni suunnattu etelään. Samalla antennilla näkyy myös Suomen digi-kanavat vaikka antenni on suunnattu etelään. Toinen on MPEG4 digiboksi jota tarvitaan ja jolla näkyy myös Suomen MPEG2 kanavat. Uusissa HD televisioissa on yleensä myös MPEG4 dekooderi sisäänrakennettu joten ei tarvi uutta erillistä digiboxia. Tiedoksi myös, että kireällä pakkassäällä ja hyvin lämpimällä ei näy Viron digi usein ollenkaan. Sama koskee Suomen digikanavien katselua Tallinnassa.

        Olen nähnyt sen talon katon jossa on kaapelioperaattori welhon antennit siellä on jos jonkinlaista antennia, oiskohan siellä toi pitkö UHF antennikin? Kenties.

        Kiinteistössä jossa itse asun ei ole kaapeliverkkoa vaan harava-antenni...

        Ilmeisesti MPEG2 digiboksikin löytää MPEG4 kanavat jos ne on näkyäkseen/jos
        on oikeanlainen antenni mutta niillä kanavilla näkyy mustaa ruutua, onko näin? Näin olen ymmärtänyt. Itse en ainakaan löytänyt Viron kanavia kun tein kanavan haun MPEG2 boksilla, tässä Malmin ympäristössä.

        ts. jos MPEG2 digiboksi ei löydä Viron digikanavia (vaikka ei osaakkaan näyttää kuvaa vaan näyttää mustan ruudun), on turha hankkia MPEG4 boksia?


    • Virolainen-

      vielä kerran. Eestin 5 ilmaista digi-TV kanavaa näkyy neuvosto-suomen pääkaupunkiseudulla hyvin ilman mitään typerien ihmisten suomalaista v....maista TV maksua), mikäli on laadukas UHF-antenni vahvistin antennin vieressä (muuten signaali heikkenee) ja MPEG4 digiboksi (Suomessa saatavana mutta vaan erikoisliikkeissä ja Virosta ostettuna paljon halvempi. Mikäli nämä ehdot täytetty voi nauttia 5 Eestin ilmaisen digikanavan ohjelmatarjontaa rajattomasti myös neuvosto-suomessa. Onhan toki maksullisiakin virolaisia TV-kanavia n.30 riippuen katsojan mieltymyyksistään.

      • -ants-

        Kui mul on kodus Welho võrk, digiboks koos selle kaardiga ja näeb ETVd ka, kas on kuidagi võimalik näha ka Kanal2'te?


    • Jummel,
      • kodutu

        Foorum nendele, kes elavad, õpivad või töötavad soomes!
        http://www.digitv.planet.ee/foorum/

        Uuenduskuuri läbinud FinEst foorum sisaldab nüüdsest ka jutukat.

        Kes siis messengeri ei kasuta ja ei tea ka kõikide kontakte, siis saame juttu ajada ka spetsiaalses jutukas.
        Kui soovid ainult jutukat külastada siis ei pea sa ennast registreerima ega sisse logima.
        Kui keegi õhtuti arvuti taga õltsi, veini võtab ja aega surnuks lööb, võiks ju sellest jutukast läbi ka astuda kes teab... ;)

        http://www.digitv.planet.ee/foorum/


      • jälle ikka ise

        ära aja hullu juttu. Soome digikaga pääseb ka vaatama mis iganes tahad.


      • Jummel
        jälle ikka ise kirjoitti:

        ära aja hullu juttu. Soome digikaga pääseb ka vaatama mis iganes tahad.

        Muidugi pääseb, kui on MPEG-4 avc DVB-T -boks.


        Ma vastasin sellele kirjutisele: "Ilmeisesti MPEG2 digiboksikin löytää MPEG4 kanavat jos ne on näkyäkseen/jos
        on oikeanlainen antenni mutta niillä kanavilla näkyy mustaa ruutua, onko näin? Näin olen ymmärtänyt. Itse en ainakaan löytänyt Viron kanavia kun tein kanavan haun MPEG2 boksilla, tässä Malmin ympäristössä."


    • ise ikka

      Mul on Elisaviihde ja üheks lisakanaliks võtsin etv. Kanalid võib valida oma telekapuldist...
      ETV's ei ole kahjuks palju midagi vaadata, igavene nämmutamine poliitikast ja majandusest, noh ja vaatangi ainult hommikutelevisiooni sealt :)

      • Virolainen-

        ETV on praktiliselt ainuke kanal mida vaatan peaaegu iga päev siin Helsingis ja seda otse antenniga. Internet on hoopis eri asi.
        Poliitikat tuleb jah liiga palju aga igasugu filme ja kultuurisaateid tuleb ikka piisavalt kui mitte öelda et isegi rohkemgi kui YLE kanalitel.


    • Virolainen-

      Viron nykyiset 5 ilmaista TV-kanavaa näkyy täällä pääkaupunkiseudullakin myös omalla antennilla mikäli on vähintään 20-elementin antenni, sen lähellä oleva antennivahvistin (ja tietenkin MPEG-4 digiboksi tai televisio, jossa MPEG4 valmiina) joka on erilainen kuin suomalainen MPEG-2 boksi.
      Kun teette kyseisen investoinnin Viron digi-kanavien katselua varten, teette hyvän investoinnin. Suomessa myy kyseisiä laitteita esim. http://sajt.fi/cat/index.php ja kaikki muutkin jälleenmyyjät, jotka myy MPEG-4 televisioita.

    • ilus

      www.tv7.fi

      • haige..

        Ära tule siia oma haigeid linke toppima nahh.


      • TV7 EESTI

    • Aapeli60

      Tere!

    • kiiremini
    • eesti eesti

      En osaa räägi eestiks...

      Mutta laitoin juuri uuden samsunging telkkarin tulille ja automaattisesti virittyi vapaat kanavat:

      ETV, ETV2, TTV, TV3 ja Tv2

      meinkös oikein...

      Kuinka HD kanavat - onko kaikki salattuja?

    • lohja85

      kas keegi lohja kandist ka kuidas siin leviga on tavalise digiboxiga näeks eestit.

    • abc..

      Netist saab vaadata juba mai kuust alates 4 eesti kanalit kui programm alla laadida, ei maksa midagi ja kõik tuleb otse. Nii et googletage ja otsige küll siis leiate :)

    • 112233

      no mis selle programmi nimi on siis ?

      • teave maksab

        Ega ilma rahata ei saa midagi aga usun et paned mõne tuhande mu arvele ja kui ei pane siis on kiilakad mehed varsti ukse taga nii et mõtle mitu korda ennem kui selle lingi lahti teed... the choice is yours


        http://www.skysat.tv/ru/


    • Kiku78

      Tere! Kui kellegil on Viasati vastu huvi, siis saab mulle meilida [email protected]. Töötan ise Viasatis ja saaksin teha soodsama pakkumise, kui kodulehel pakutakse! ;) Võtke julgelt ühendust kelle huvi on!

    • seitse

      Foorum neile kes elavad, õpivad või töötavad soomes.
      Sisaldab töökuulutusi, ost müük ära anda, tutvumine ja palju palju muud. Laialdaselt infot soomes toimuvast, kuidas seal hakkama saada tööd, elamist ja turvatunnet leida.
      Kõik küsimused ja arutelud teretulnud.

      Foorumi aadress: http://digitv.planet.ee/foorum/

    • Krissu5

      Tere! Kui Teil on soov Viasat odavamalt soetada, kui kodulehelt, siis saab seda minu käest kuna töötan Viasatis telemarketingi konsultandina. :)

      Hõbepaketi puhul, kus on 34 kanalit, on ainult 8.99 eur kuutasu ja muu annaks täitsa tasuta ära.

      Teeks Teile liitumise 0 euroga, tehnika annaks täiesti tasuta ära ning kuller tooks Eesti piires paki täitsa tasuta kohale ka. :)

      Võtke julgelt ühendust. Võimalus on saada ka Kuldpaketi 19.49 euro eest ja Viasati Superboxi (Kuldpaketi kanalid, aga sisaldab salvestavat digiboksi) 21.99 euro eest.

      [email protected] on mu meiliaadress. :)

      Kui on küsimusi või vajate täiendavat infot, siis saate minuga ühendust võtta. :)

    • viasati paigaldus soomes 0403690800-margus,kui ei saa hakkama siis helista ja teen ära.

    • sina1

      ma näen kôik eesti kanalid tavaline anteniga!anteni otse eesti poole!

    • eestlane1

      www.clubet.info

      Sellel aadressil saab ennast registreerida tasuta!!!
      Aga kui tahad vaadata igast erinevaid eesti kanaleid siis on
      seal klubi kuu maks 8e. seal kõik kanalid otse eetris 24/7
      ise kasutan ka sealset teenust ja olen sellega igati rahul.
      otse eetris on seal selle raha eest ligi 30 tele kanalit.
      sinna sisse kuuluvad kõik eesti kanalid ka.
      kanal2,tv3,kanal11,kanal12,tv6 jne.

      • kvaliteet

        Kahjuks kvaliteet on nendel interneti pakkujatel äärmiselt kehv aga noh parem kui mitte midagi..


    • parem tv

      olen ka seda clubet.info teenust kasutanud.
      igati mõistlik aga alles hiljuti leidsin parema, kanaleid rohkem ja kvaliteet parem ja lisaks on neil telekava kohe seal samas lehel, mida clubet.info'l pole.
      ja telekava saab avada väga mugavalt, kui telekat vaatad, klõps kava lahti ja klõps kava kinni ning telekas käib edasi. kui kellegil huvi siis sinna saab läbi emaili [email protected] , kirjuta, et on huvi neti tv vastu.

    • KarelKarel

      Viasati personaalseid pakkumisi, mis on paremad kui Viasati kodulehel või esinduses võib küsida meili teel [email protected]

    • EestiTV

      Kirjutan veel: ETV, ETV2, Kanal2 ja Tallinna TV on tasuta vaadatavad tavalisest telekast Kirkkonummil, Lõuna-Espoos ja Helsingi mereäärsetes piirkondades kus on paljuelemendiline UHF antenn koos antennivõimendiga ja antenn lõunasse suunatud. See vajab ka MPEG4 telekat või digiboksi, soome digi-TV pildikodeering on MPEG2 mis on vanem ja sellega pole eesti kanalid näha. Vaatan siin Ida-Helsingis Kontulas juba aastaid Eesti tasuta kanaleid. Sellistel tingimustel tulevad eesti kanalid ka tavalisest telekast.
      Viasati sat-i tasuline teenus (taldrik lõunasse suunatud) ja internet on muud alternatiivid.

    • dsiki

      Mina tellisin eestist Viasati, arved tulevad mulle meili peale ja läbi mehe eesti pangakonto ma maksan neid. Viasat on kõige lihtsam viis mu meelest.

    • Anonyymi

      leiser tv.maksab 10 euri kuu

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 4 tuntia töitä kerran viikossa on naisen mukaan liian raskasta

      Tämä ei taija olls lieksalaine vaikka "tuntomerkkiin" perusteella nii vois eppäillä! 🤣 31-vuotias Maya ei kykene tekemä
      Lieksa
      66
      3193
    2. Riikka Purra rosvosi eläkeläiset!

      1900 euron eläkkeestä rosvottiin 350 euroa. Kohtuullista vai? Perussuomalaisia ei enää ole olemassa meille eläkeläisille
      Maailman menoa
      548
      3026
    3. Baaritappelu

      Hurjaksi käynyt meno Laffassa. Jotain jätkää kuristettu ja joutunu teholle...
      Kokkola
      37
      2295
    4. Näytit nainen sanoinkuvaamattoman ihanalta

      En voi unohtaa sinua. Pohdin nyt sinua.
      Ikävä
      49
      1992
    5. Ihastuksesi persoonalliset piirteet ulkonäössä?

      Onko jotain massasta poikkeavaa? Uskallatko paljastaa? Aloitan; todella kauniit kädet ja sirot sormet miehellä.
      Tunteet
      120
      1815
    6. SDP:n kannatus edelleen kovassa nousussa, ps ja kokoomus putoavat

      SDP on noussut Helsingin Sanomien tuoreessa kannatuskyselyssä kokoomuksen ohi Suomen suosituimmaksi puolueeksi. SDP:n ka
      Maailman menoa
      305
      1805
    7. Tappo Kokkolassa

      Päivitetty tänään Iltalehti 17.04.2024 Klo: 15:23..Mikähän tämä tapaus nyt sitten taas on.? Henkirikos Kokkolassa on tap
      Kokkola
      9
      1592
    8. Kansaneläkkeiden maksu ulkomaille loppuu

      Hyvä homma! Yli 30 miljoonan säästö siitäkin. Toxia.
      Maailman menoa
      102
      1302
    9. Nainen, meistä tulisi maailman ihanin pari

      Mutta tosiasiat tosiasioina, on liian monta asiaa, jotka sotivat meidän yhteistä taivalta vastaan. Surulla tämän sanon,
      Ikävä
      63
      1218
    10. Ketä ammuttu ?

      Ketä sielä Juupajoela ammuttu ei kait mainemies alkanu amuskelemaan , , Kyösti H ?
      Juupajoki
      23
      1205
    Aihe