Oiskohan mulla mitään saumaa törmätä suhun edes vahingossa? I-kävä!
Loppiasaatto -> Mitä teet tänään?
23
410
Vastaukset
- Aaatto
sulla on aatto per*eessäs
- lopun juhla
Lopetan itseni loppiaisena
- s....
älä
nyt höpäjä.... - Sitten niin
Onpahan yks idiootti vähemmän..
- jotain näin
Syön pitsaa ja otan rennosti. Ensin vähän töitä.
- tyhjyydessä
Nähdään siellä missä viime kerralla.Elikkä ei missään.
- s....
Mykkä makkara.
- niin kuin viimeksi?
Ja mitä sitten kun törmätään? Katsellaan jalkoihin ja juostaan äkkiä eri suuntiin? Sitten seuraavana päivänä tullaan paniikissa avautumaan tänne? ;D Sitäpaitsi: Käyt kuitenkin vaan niissä teinihelveteissä, enkä ole niihin tulossa törmäilemään :) Iiiik!!! Ihan kun tää oiskin mulle :D Olen vähän väsynyt - antakaa anteeksi...
- tee mitä haluat
edes niin...
- niin kuin viimeksi
tee mitä haluat kirjoitti:
edes niin...
Älä nyt loukkaannu... :( Toi oli tarkoitettu otettavaksi huumorilla. Enhän minäkään täällä olisi, jos en oikeasti ikävöisi. Ja olen mäkin tänne vuodattanut vaikka kuinka pahasti. Jopa niin pahasti, että yöunet ovat jääneet vähiin. Etkä edes arvaa kuinka paljon haluaisin nähdä... Mahdollisimman mukavaa päivää ja iltaa sulle :)
- just näin tehdään
:D Tää oli hauska
- kiva ois nähdä
niin kuin viimeksi kirjoitti:
Älä nyt loukkaannu... :( Toi oli tarkoitettu otettavaksi huumorilla. Enhän minäkään täällä olisi, jos en oikeasti ikävöisi. Ja olen mäkin tänne vuodattanut vaikka kuinka pahasti. Jopa niin pahasti, että yöunet ovat jääneet vähiin. Etkä edes arvaa kuinka paljon haluaisin nähdä... Mahdollisimman mukavaa päivää ja iltaa sulle :)
Haluaisin minäkin nähdä sinua oikein paljon. Hauskasti kirjoitit, eihän tuosta voisikaan loukkaantua. Mutta joo, olisi kiva nähdä rennosti jossain.
- samoin sulle
ajahan varovasti .
- 5*<3
Mä en lähde autolla mihinkään tällä kelillä...
- ehkä johonki
baariin meen, yllätys yllätys ;D ehkä myös huomenna jne... monta päivää biletystä ;D
- mÄntti...
Kiirettä piisaa. Koko viikon olen jo hössöttänyt loppiaissiivousta.
Äsken juuri asettelin loppiaiskinkun rairuohon keskelle. Palanpainikkeeksi on itse tehtyä loppiaissimaa. Tai kiljua siitä oikeastaan tuli, mutta pääasia että nousee päähän.
Pitää vielä muistaa ripustaa ilmapallot ja serpentiinit loppiaispihlajaan.
Loppiaispukki tulee illalla tuomaan lahjat . Myöhemmin yöllä poltan vielä loppiaiskokon ja ammun samalla raketit.
Nukkumaan mennessä pitää muistaa jättää ovi lukitsematta, että loppiaispupu pääsee sitten yöllä vääntämään ne munat perseestään. Omat munat olenkin jo värjännyt.
Terveisiä piti vielä lähettää: Screw you, feikit!- juuri näin
Aivan loistava,kiitos naurusta tuli tarpeeseen.
- tina gauha
nautitaanko sitten yhdessä vielä loppiaismämmi, kun kaikki loppiaistouhu on viimein ohi taas vuodeksi :)
- Kerro ku en muista:P
Missäs me viimeks nähtiin? :)
- kotona oon
Muhun törmää kun tuut visiitille. Jos muuta keinoa keksi niin kirjoita vaikka fb:ssä.
- :(
ei törmätä. en halua nähä sua.
- :)
kohta lepyt ja haluut kuitenni.
- lopetan tähän
Hah, repesin! Jollain on taas parempi päivä heh :)))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse754537Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053769Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1423473Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691921Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891229- 1181035
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.129950- 55925
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837