Mä rakastaisin sua, tiedän sen. Sattuu niin paljon, kun mikään ei taida koskaan sitten kuitenkaan edetä. Vielä pieni toivon kipinä?
Don't you know how it hurts?
28
600
Vastaukset
- n>m
pitääkö sulle huutaa et tartu muhun kiinni! ;)
- pitää pitää
Pitää ;)
Ei muuten voi tietää että on lupa. - n>m
pitää pitää kirjoitti:
Pitää ;)
Ei muuten voi tietää että on lupa.tartu muhun sitten kiinni!! ;)
- Kaikki ei minulle...
n>m kirjoitti:
tartu muhun sitten kiinni!! ;)
Kuinkahan moni mies saa lähiaikoina "korvilleen", ja/ tai ehkä syytteen ahdistelusta????
- pitää pitää
n>m kirjoitti:
tartu muhun sitten kiinni!! ;)
Saat sinäkin tarttua minuun! Sitä paitsi miehet harvemmin näyttävät nyrpeää naamaa naisille näiden yllättäen tarttuessa kiinni, joten parempikin olisi kun nainen tarttuisi.
- Kaikki peliin
Ei täällä seikkailemalla ne asiat yhtikäs mihinkään etene taikka tapahdu mitään,pitää olla aktiivinen.
- harmi vain:(
Ai. Ihan sattuu.. kun tahtoisi tuon olevan itselle kohdistettu.. eikä se kuitenkaan ole.
Olisikin!- m;OP
Ootko IHAN varma asiasta?
- tämä on varma
m;OP kirjoitti:
Ootko IHAN varma asiasta?
Melko varma täällä voi olla että mikään ei ole itselle kohdistettua. Jännä juttu muuten joskus tuntuu että puolet palstasta kaipaa häntä miestä, ja hän heitä mutta ei koskaan mua. Ei varmasti oikeasti edes muista kuka olen.
- harmi vain:(
m;OP kirjoitti:
Ootko IHAN varma asiasta?
No, ei voi tietää. Vain epäillä, luulla, haaveilla..
- m;OP
harmi vain:( kirjoitti:
No, ei voi tietää. Vain epäillä, luulla, haaveilla..
Kannattais mun mielestä vähän tunnustella, jos se viel tykkäiski susta?
- harmi vain:(
m;OP kirjoitti:
Kannattais mun mielestä vähän tunnustella, jos se viel tykkäiski susta?
Ei meillä ole viel..
- m;OP
harmi vain:( kirjoitti:
Ei meillä ole viel..
Ai vasta ootte katseita vaihtanu ja vähän jutellu? Teil on sit kaikki viel mahdollista:)!
- harmi vain:)
m;OP kirjoitti:
Ai vasta ootte katseita vaihtanu ja vähän jutellu? Teil on sit kaikki viel mahdollista:)!
On.. tai ei oo. Ei voi tietää.
Joku pv on haaveilija olo ja joku toinen pv sitten taas tuntuu että ärsytän. Ei tii ei. - m;OP
harmi vain:) kirjoitti:
On.. tai ei oo. Ei voi tietää.
Joku pv on haaveilija olo ja joku toinen pv sitten taas tuntuu että ärsytän. Ei tii ei.Hymyhymiö suruhymiön tilalla on kuitenki jo lupaava merkki. Pidä se tunnetila jos mahollista, nn kyl se siitä! Sitä mä toivon!
- harmi vain:)
m;OP kirjoitti:
Hymyhymiö suruhymiön tilalla on kuitenki jo lupaava merkki. Pidä se tunnetila jos mahollista, nn kyl se siitä! Sitä mä toivon!
Totta :)
Huomasin vasta itsekkin. Lupausta on.. :) - m;OP
harmi vain:) kirjoitti:
Totta :)
Huomasin vasta itsekkin. Lupausta on.. :)Kiva, sitä mäkin:)!
- hhg
Miehiä ei kuule kiinnosta.
- ............
haista vittu. kukahan sinäkin luulet olevas jollekin noin sanomaan!
- Don't you know...
Mä annan itselleni vielä jonkin aikaa aikaa haaveilla susta ja musta, meistä, mutta sitten se on loppu, todella siis viimeisen kerran loppu. Ei enää. Mä en vaan enää jaksa pettyä ja nousta siitä, pettyä ja nousta siitä, pettyä ja nousta siitä. Montako kertaa olenkaan luullut sen jo menneen ohi, mutta noin vaan hups, siinäpä sitä taas ollaan. Sun ei paljoa tarvitse tehdä, kun olen heti mukana.
- Ai irl:ssä
vai täällä?
- Yes, i do, really
Tässä veneessä upotaan, tai pelastutaan yhdessä. En kiusaa sinua. Taistelen omatuntoni kanssa, järkeilen. Tämä sota on hävitty, antautuminen on enää muutaman sanomasi sanan päässä.
- tässä ne sanat
Yes, i do, really kirjoitti:
Tässä veneessä upotaan, tai pelastutaan yhdessä. En kiusaa sinua. Taistelen omatuntoni kanssa, järkeilen. Tämä sota on hävitty, antautuminen on enää muutaman sanomasi sanan päässä.
Tule sitten rakkaani
- ystäväinen hyvä,.,,.
Olisihan niitä paljonkin, ainakin tällä puolella, mutta en voi yksin niitä toivonkipinöitä sieltä nuotiosta puhallella. Sunkin pitäisi olla vähän selkeämpi. Voisimme aloittaa puhtaalta pöydältä.
- eräs toiveikas
Sitä toivoisin minäkin. Ei kannettaisi kaunaa.
- silti toiveikas
Aloitettaispa puhtaalta pöydältä, sitä niin toivon. Jumissa oon tässä aika pahasti ja kaikkein pahinta on se kun ei sitten kuitenkaan oikein tiedä. On vaan toiveet, epävarmat vaihtelevat tulkinnat ja kauniit haaveet.
- Töttöröö man
Voi voi, olisitpa vaan tiennyt, et tainnut olla aina iha itsekään selkeä, vaikka tilanne on vaikea. Nyt en kyllä viimeksi uskaltanut sinuun päinkään katsoa, kun olin niin itkuinen. En tiedä huomasitko. Mutta koetahan jaksella, kuinka muuten voit? Hauskaa iltaa, olet rakas ihan vaan nyt siksi kun olet mulle hyvin erityinen ihminen nyt niin kuin tiedät.
- toivo elää!
Ohhoh, onpas ollu vaiheikas suhde kun katsoo päivämääriä. Missä nyt menet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242022Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1341933Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101807Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561474Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5311103Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115921Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348894