Heippistä!
Kesähäitä 2015 odotellessa..hiukan täälä mietiskellen kaasojen valintaa..niin monta hyvää ehdokasta, mutta kaikkia ei voi alttarillekkaan ottaa..3 kaasoa olisi tarkoitus valita..
Mitä olette sanoneet niille, jotka ehkä odottivat kaasoksi pääsyä, mutta eivät tulleet valituksi tuohon? Oletteko antaneet heille jonkin tärkeän tehtävän tms?
Entä miten tuo kaasojen pukeutuminen? Olisiko hyvä, että kaasot pukeutuisivat samanlaisiin pukuihin vai onko sillä loppujen lopuksi merkitystä kuitenkaan? Kertokaahan kokemuksia ja mielipiteitänne :)
Kaasojen pukeutuminen&valinta..
iyls
0
219
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 522127
- 622042
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131561- 621372
- 501339
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41855Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit90727Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118717Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33688- 40653