Heippistä!
Kesähäitä 2015 odotellessa..hiukan täälä mietiskellen kaasojen valintaa..niin monta hyvää ehdokasta, mutta kaikkia ei voi alttarillekkaan ottaa..3 kaasoa olisi tarkoitus valita..
Mitä olette sanoneet niille, jotka ehkä odottivat kaasoksi pääsyä, mutta eivät tulleet valituksi tuohon? Oletteko antaneet heille jonkin tärkeän tehtävän tms?
Entä miten tuo kaasojen pukeutuminen? Olisiko hyvä, että kaasot pukeutuisivat samanlaisiin pukuihin vai onko sillä loppujen lopuksi merkitystä kuitenkaan? Kertokaahan kokemuksia ja mielipiteitänne :)
Kaasojen pukeutuminen&valinta..
iyls
0
206
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887