Olikse vielä
Mietin vaan miten oli, olikse Leppäpaska jo kuallu? Se joka oli Nummijärven häpeä, tai siis koko Kauhajoen? Ei mulla muuta. Tai siis mites sen hyvä kaveri Hemminki, toivottavasti se vielä elossa ja potkii?
7
426
Vastaukset
- Anonyymi
Juu, hyvä kun siitä päästiin
Kerropa lisää.
- Anonyymi
Kui se sillai kuali????
- Anonyymi
Kaikellaasta kivaa olis tierossa, muttei täällä niitä kerrota. Olihan siellä Ilpo ja Jyrkikin, pitämässä hauskaa ... :(
- Anonyymi
Pääasia joka tapauksessa että poistui
- Anonyymi
Kaikellaasia yhteiskunta saatana elättiki...
Pienestä pitäen joukkoinensa kieroutunutta porukkaa, en tierä tuliko opetukset kotua, mutta taitaa läheltä liipata- Anonyymi
Netistä niitä kaikenlaista kieroutunutta opitaan
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Halla-aho: Emme halua, että punavihreä hallitus jatkaa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000007761119.html Alkaa olla nykyhallituksella lopun ajat.4815627Mikäs emäntä se joka listi lapset ja itsensä?
Oli muhokselta,ouluun saakka piti mennä toteuttamaan tuokin asia. Onneksi ei silti rekan alle ajanut. Ei nimiä, toki ne tulee minfoon. Mutta niillä ei945425Miksi Helmi ja Julia haluavat lehden kanteen?
Itseään paljon vanhemman miehen kanssa? Dannyn ”tyttöystävä” Helmi Herra Ylpön ”tyttöystävä” Julia. Onhan näitä ollut kautta aikain. Muutama vuosi kun995082Riinan oudot selitykset
Riina sanoo iltiksen haastattelussa että avioliiton ongelmat johtuvat siitä ettei häntä katsottu tai hänestä kiinnostuttu kun liikkuivat Kallen kanssa634670- 1493409