Vera todellakin avaa sanaisen arkkunsa. Voi sentään… Mitenkähän tämän pariskunnan käy?
Varo juonipaljastuksia:
https://www.suomi24.fi/viihde/ensitreffit-vera-lataa-saalimattomat-kommentit-tossykka-matista-haisee-jatkuvasti-hiki-ja?s24
Ensitreffit Vera lataa säälimättömät kommentit "tössykkä" Matista: "Haisee jatkuvasti hiki ja..."

17
741
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän se ole selvä että miten tuossa käy. Kun tuossa vaiheessa alkaa jo inisemään toisen ärsyttävistä tavoista on "suhde" aika pitkälle jo taputeltu ja Mattikin sen jo tietää kun kuittaa takaisiin.
Tuossa vaiheessa pitäisi olla ihastunut niin ettei mitään huonoja asioita toisessa näe, mutta tuo "menevä" ja "vetovastuun" ottava muija saa vedellä rekeään yksin tulevaisuudessakin. - Anonyymi
Ihmettelen kovasti näitä Nyky naisia. Vaatimassa ja nipottamassa joka asiasta. Eikös pieni joustavuus olisi paikallaan ja peiliin katsomisen paikka. Jos haluaa toisen muuttavat tapojaan niin pitäisi myös itsekkin tehdä asialle jotain. T:nainen 53v.
- Anonyymi
Samaa mieltä ,eihän tuommoista akkaa edes tee mieli naida vaikka ihan hyvän näkoinen onkin ,mutta pitää korvien välissäkin jotakin olla.
- Anonyymi
Tämä Veerahan itse on "kovia" kokenut työläisperheen lapsi jolla odotukset on aivan liian korkealla! Hänelle sopii parhaiten metalli - tai putkimies joka rakastaa rajusti ja ajoittain näyttää naiselleen kaapin paikan! Matti on aivan liian sivistynyt, fiksu ja analyyttinen tuollaiselle urpålle...
- Anonyymi
Sen verran seksi hommista on kokemusta että voin sanoa heti kättelyssä että , jos joku noista naisen pyörryksiin panisi niin se on juuri tuo Matti (luulen että sillä ei edes tee mieli enään sitä kaiken tuon vittuilun jälkeen)
Pitää osata ajatella muitakin kuin itseä olla hellä jaksaa ajatella mitä nainen haluaa lukea naista ja toimia sen mukaan ja jaksaa vaikka koko yö jos on sellainen nainen joka jaksaa ....(niitä on todella harvassa)
Jokainen osaa minuutin naida rynkyttää rajusti niin että sänky seinään hakkaa ...kyllä jotkut naiset siitäkin voi pitää jos ei ole paremmasta kokemusta. (Veera ei muuta ansaitse)
Mutta harvat osaa/ jaksaa helliä koko yötä niin että nainen meinaa nautinnosta seota ja saa kymmeniä...
- Anonyymi
Vera luulee olevansa parempi kuin oikeasti on. Jotenkin vaikuttaa mieleltään sairaalta tai ainakin sairastuttaa läheisensä tuolla kiusaamisella ja arvostelulla. Nyt poika äkkiä jalat alle! Tämänlaisille naisille ei kunnon miehet kelpaa kun on liian helppoa, mutta sitten kun löytyy rouheempi äijä niin nyrkki heilahtaa kun ei suu pysy kiinni. Ei sekään hyvä oo.
- Anonyymi
Samaa mieltä mailmassa on satoja miljoonia sinkkuja naisia ,yhteen ei kannata takertua ja elämää pilata sen takia.
Jollekin kuuro sokealle se ois hyvä nainen ! siis ois hyvän tuntuinen mutta ei tarvitsisi suunsoittoa kuunnella. ainakin siihen asti kun viittoma kielen oppisi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä mailmassa on satoja miljoonia sinkkuja naisia ,yhteen ei kannata takertua ja elämää pilata sen takia.
Jollekin kuuro sokealle se ois hyvä nainen ! siis ois hyvän tuntuinen mutta ei tarvitsisi suunsoittoa kuunnella. ainakin siihen asti kun viittoma kielen oppisi.On kauniita kun naisia ja ystävällisiä sekä hoikkia ja pieniä sieviä niitäkin jotka kehuu miestään.
- Anonyymi
Ja ajatelkaa tuon akan ammattia! Kyllä vasta sairastuu.
- Anonyymi
Onkohan tuo edes niin kova naimaan kun kehuu. Jos se sängyssäkin sanoa töksäyttelee ja mullistelee niin kuin kameran edessä niin eihän sitä kukaan viitsi kunnolla naidakkaan ,pallit vaan tyhjentää...
- Anonyymi
Ei varmasti ole. On kokemusta noista naisista jotka kyllä muille kehuu vuolaasti kuinka tekee mieli seksiä ja kuinka kohta päästään naimaan. Mutta kun kotiin tullaan, on jalat ristissä ja kikki panopuheet ovat unohtuneet.
Eikä tuollaista ämmää viitsi kukaan järkevä mies ede panna, jos on naama irveessä hienhajusta. Jos tuo olisi kova panemaan, hän ottaisi miehen mukaan ja menisi suihkuun naimaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei varmasti ole. On kokemusta noista naisista jotka kyllä muille kehuu vuolaasti kuinka tekee mieli seksiä ja kuinka kohta päästään naimaan. Mutta kun kotiin tullaan, on jalat ristissä ja kikki panopuheet ovat unohtuneet.
Eikä tuollaista ämmää viitsi kukaan järkevä mies ede panna, jos on naama irveessä hienhajusta. Jos tuo olisi kova panemaan, hän ottaisi miehen mukaan ja menisi suihkuun naimaan.Totta oikeasti yhdessä suihkussa on parasta molemmat haisee välillä kuselle heille myös naiset haisee.
- Anonyymi
Onkohan se oikeesti tuollainen vai näytteleekö ? tuohan on tv ohjelma !
Hulluksihan mies kuin Mies tulisi tuollaisen akan kanssa joka kokoajan miettii mitä saisi vittuilla ja väliajat luimuilee vittumaisen näköisenä ...hermot menis heti ! mutta voihan se olla teatteriakin... ja kuulua käsikirjoitukseen. kun se yksi nainen 39 v. en muista nimeä ion taas yli rauhallinen rauhallisempi minkä kuvan siitä saa,niin että onko sekin teatteria ? jos niille on ennettu roolit katsottu ensin niiden luonteet ja käsketty korostaa niitä että saataisiin enemmän katsojia ja vittuuntumaan katsojatkin niin että tulee lisää katsojia kun siitä tulee puhetta....uskon näin...
Jos jollakin oikeesti niin vittumainen asenne niin tuskin se menis sitä televisioon mainostamaan... - Anonyymi
En ihmettele että Veera on sinkku ja sinkuksi jääkin. Törkeää käytöstä oikea narsisti, peiliin katsomisen paikka. Matti liian kiltti ja fiksu mies tolle rääväsuulle. Kyllä se kohta sen huomaa.
- Anonyymi
Matti tekee siinä hyvin että antaa tuon rääväsuun pilata ihan itse maineensa, ja vain kevyesti kuittailee takaisin antaessaan katsojien huomata että hän on huomannut itse tuon rääväsuun huonon käytöksen.
Tuon ohjelman jälkeen, Veera ei tule miestä saamaan. Kalua voi saada kunnes rupsahtaa, mutta ei miestä, ja se on varma että Matti tulee saamaan kunnon naisen joka tykkää myös panna.
- Anonyymi
Rocco Siffredit tiskipöytää vasten. Sit tuliset KorvGöranssit tupla-aurajuustolla, 10 tiukkaa shottia, 10 tuoppia vahvaa lageria ja joku hyvä raina pyöriin ettei tuu turhaa höpinää.
- Anonyymi
Tämä on järkyttävä ihminen, yök! Vastenmielinen rääväsuu.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jetin syöksy saanut lisää vauhtia
Huh huh - uusimmat uutiset viittaa siihen aika vahvasti, että nyt mennään lujaa kyytiä kohti pohjaa! Mutta eipä sitä koskaan tiedä, jospa sieltä viel552407- 771346
Hyvää iltaa
Onko tullut edistymistä kaivattunsa kanssa? Tämä kysymys erityisesti yhdelle miehelle täällä. :)88859Uusi viihdesarja-tietovisa Hengaillaan sai murskakritiikkiä somessa. Mitä itse tykkäsit?
Ylen uusi Hengaillaan starttasi lauantaina. Jenni Poikelus juonsi ja Riku Rantala tuomaroi. Ohjelma sai murskakritiikkiä somessa. Mitä itse tykkäsit45829Mulla on ikävä sinua
Kun oli edes joku yhteys. Nyt ei ole enää mitään, ja tuskin tulee koskaan olemaan. Katsoin kuvaasi ja tulin niin iloiseksi, mutta samalla haikeaksi.27818Suomi kuihtuu ilman maahanmuuttoa
Aika pahan laittoi Iltalehti persuille :-D https://www.iltalehti.fi/paakirjoitus/a/87de288c-7c6f-4ed3-b81c-72bea585649a375763Ikuisuusaihe yön pimeiden tuntien mausteeksi
Kuka nyt sitten on koijannut, ketä ja miten, se on aina hyvä debatin paikka. Ei ne miehetkään puhtaita pulmusia tuolla saralla ole, siksi kummeksuttaa166702Törmäsin lauseeseen
"Kun ihmiset tietävät tehneensä sinulle väärin, he välttelevät sinua". Taitaa olla totuuden siemen.61667Suomalaisen koulun alamäki alkoi ministeri Vikkusen aikana
konsulentit hyppäsivät pöydällä ja meno jatkui Graham-Laasosen aikana, kun kokoomus halpuutti suomalaista koulutusjärjestelmää parhaansa mukaan. Nyt t59620- 42609