Heips palsta-ateistit.
Mitä anaaliasioille kuuluu? Voisiko joku olla taas "hieman rohkea" ja kertoa eritteistä?
Aamun anaali
15
109
Vastaukset
- Anonyymi
Muista katsoa vaihteeksi omaan pyttyysi.
>>Voisiko joku olla taas "hieman rohkea" ja kertoa eritteistä?
Kysypä miikkanaahumilta olisiko Jeesus päästänyt hänelle vähän ripulia housuun. Miikkanaahumi kertoi rukoilevansa automatkoilla, ettei bensa lopu kesken ja ettei Jeesus päästä ripulia hänen housuihin. Miikkanaahumi on rehellinen ja oikea uskovainen, uskovaisen malliesimerkki, jos näin voi sanoa.- Anonyymi
Eiköhän sekin pölvästi ole vain sinun sivupersoonasi, yksi lisää kymmenien tai jopa satojen joukossa?
Olet tunnettu multinikkeilijä ja nikkivaras (kaappailet nikkejä kuten tämä naakamiihum) - Anonyymi
En tunne henkilöitäsi, enkä välitä. Eikä kukaan muukaan välitä tai ole kiinnostunut asiasta. Liitteenä satoja sivuja ripulista, niin ei tarvitse enää tulla tänne ateismipalstalle pätemään, vaan voi olla harrasteidensa parissa muualla.
https://www.google.fi/search?q=ripuli&sxsrf=AJOqlzVUCVYdd1ete8FrXqhYdnYdc4SFVA:1674659581888&source=hp&ei=_UbRY-HoM4KD8gL9i6ywDA&iflsig=AK50M_UAAAAAY9FVDdw58hZu9I4nkJ1lY8HIasxieHzk&ved=0ahUKEwih2_uLgeP8AhWCgVwKHf0FC8YQ4dUDCAg&uact=5&oq=ripuli&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBAgjECcyBQgAEIAEMggIABCABBDLATIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCC4QgAQ6BwgjEOoCECc6CwguEIAEEMcBENEDOggILhCABBDUAjoOCC4QgAQQxwEQrwEQ1AI6CwguEIAEEMcBEK8BUK8EWJgYYLAbaAJwAHgAgAGeAYgBjweSAQMwLjeYAQCgAQGwAQo&sclient=gws-wiz Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän sekin pölvästi ole vain sinun sivupersoonasi, yksi lisää kymmenien tai jopa satojen joukossa?
Olet tunnettu multinikkeilijä ja nikkivaras (kaappailet nikkejä kuten tämä naakamiihum)>>Eiköhän sekin pölvästi ole vain sinun sivupersoonasi, yksi lisää kymmenien tai jopa satojen joukossa?
Hah hah, miikkanaahumiinkin sovelletn no true scotsman -argumenttia. Ei siksi, että olisi rikollinen vaan siksi, että on niin saatanan tyhmä ja siksi hihhulin perikuva 😂😂😂- Anonyymi
Moses_Zuckerkandl kirjoitti:
>>Eiköhän sekin pölvästi ole vain sinun sivupersoonasi, yksi lisää kymmenien tai jopa satojen joukossa?
Hah hah, miikkanaahumiinkin sovelletn no true scotsman -argumenttia. Ei siksi, että olisi rikollinen vaan siksi, että on niin saatanan tyhmä ja siksi hihhulin perikuva 😂😂😂Sinun lapsuuden perheesi, sukulaiset ja kaikki ystävät ovat lestadiolaisia.
Ovatko he kaikki vajaaälyisiä?
- Anonyymi
Pistin yöllä tyttöystävää anaaliin, kannattaa teidänkin uskovaisten kokeilla joskus.
- Anonyymi
Satoja sivuja anaalista. Luulisi noissa olevan palsta-analistille tarpeeksi, ettei tarvitse tulla ateismikeskustelua trollaamaan. Vai onko kaikkialle muualle bannit niin, että enää tämä palsta on jäljellä?
Nuoremmille ateismista kiinnostuneille tiedoksi, että ateismi on muutakin kuin anaalifiksaatioita. Se on monimuotoinen aate, jossa jokainen saa olla omalla tavallaan ateismissa, eikä ihmisen tarvitse olla kiinnostunut anaaliasioista tai eritteistä.
https://www.google.fi/search?q=anaali&sxsrf=AJOqlzUJYiyF1aLIOI6rzgD-WlWHzekJYA:1674659193395&source=hp&ei=eUXRY7y9FYaugQat85to&iflsig=AK50M_UAAAAAY9FTiYpti8bOk6gcnVINB7TeIuEv6TUQ&ved=0ahUKEwj83dvS_-L8AhUGV8AKHa35Bg0Q4dUDCAg&uact=5&oq=anaali&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgjEOoCECc6BAgjECc6BQgAEIAEOgsILhCABBDHARDRAzoFCC4QgAQ6BwgAEIAEEAo6CAguEIAEENQCOggIABCABBDLAToKCAAQgAQQChDLAVChAliQD2CVEmgBcAB4AIAB_gOIAfEIkgEHMC41LjUtMZgBAKABAbABCg&sclient=gws-wiz - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Satoja sivuja anaalista. Luulisi noissa olevan palsta-analistille tarpeeksi, ettei tarvitse tulla ateismikeskustelua trollaamaan. Vai onko kaikkialle muualle bannit niin, että enää tämä palsta on jäljellä?
Nuoremmille ateismista kiinnostuneille tiedoksi, että ateismi on muutakin kuin anaalifiksaatioita. Se on monimuotoinen aate, jossa jokainen saa olla omalla tavallaan ateismissa, eikä ihmisen tarvitse olla kiinnostunut anaaliasioista tai eritteistä.
https://www.google.fi/search?q=anaali&sxsrf=AJOqlzUJYiyF1aLIOI6rzgD-WlWHzekJYA:1674659193395&source=hp&ei=eUXRY7y9FYaugQat85to&iflsig=AK50M_UAAAAAY9FTiYpti8bOk6gcnVINB7TeIuEv6TUQ&ved=0ahUKEwj83dvS_-L8AhUGV8AKHa35Bg0Q4dUDCAg&uact=5&oq=anaali&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgjEOoCECc6BAgjECc6BQgAEIAEOgsILhCABBDHARDRAzoFCC4QgAQ6BwgAEIAEEAo6CAguEIAEENQCOggIABCABBDLAToKCAAQgAQQChDLAVChAliQD2CVEmgBcAB4AIAB_gOIAfEIkgEHMC41LjUtMZgBAKABAbABCg&sclient=gws-wizMinä en trollannut kuin kerroin mitä tein yöllä, enkä ole tälle sivustolle paria viestiä enempää kirjoittanut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä en trollannut kuin kerroin mitä tein yöllä, enkä ole tälle sivustolle paria viestiä enempää kirjoittanut.
Voit mennä kertomaan asiasi anaalipalstalle. Miksi et usko, että ketään ei kiinnosta?
Tämä on ateismipalsta. Ei anaalipalsta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voit mennä kertomaan asiasi anaalipalstalle. Miksi et usko, että ketään ei kiinnosta?
Tämä on ateismipalsta. Ei anaalipalsta.Olet kyllä tyhmä kuin minun vasen kives.
- Anonyymi
aamu sanna ?
- Anonyymi
Vanhana 77 vuotiaana toisenpolven ateistina kerron aamun jutuista.
Nuorena alle parikymppisinä aamuisin kaverin tavatessa juttu usein kiertyi illan ja yön kokemuksiin.Millaisen naisen illalla oli tavannut ja kokemuksia seksikkäästä yöstä. Toinen jutun aihe oli autot etenkin jos jompikumpi oli ostanut uuden auton.
Nykyään kun tapaamme, ainoa keskustelun aihe on kuinka vatsa on toiminut siksi tämä ateistien pyhättö tuntuukin tutulta.
Varma_Tieto- Anonyymi
Suosittu puheenaihe on tosiaan ikäihmisillä se, miten suoli toimii. Ei siis ihme, että palstan kirjoittajien joukossa on yksi ikäihminen. Ne muut ovatkin sitten teini-ikäisiä pikkupoikia...
- Anonyymi
Kyllä keskustelua voi käydä myös henkisesti ateistien kanssa. Näin olen uskonut aina. Henkinen keskustelu nostaa aina kaikkien osapuolten ymmärrystä.
Eikä usko edelleenkään ole mitään vajakismia, ei myöskään ateismi ole sitä.
Joillakin on vain yksinkertaisempi tyyli keskustella. Sillä ei saavuteta suurta
lukijakuntaa. Mitä jos Paavi puhuisi päästöistään ja nauhoittaisi pieruja.
Roomassa pääsiäisenä rankan paastokauden eli syömisen jälkeen.
Tätä tasoa puhuvat pikkulapset ja ovat iloisia. Kiinassa kävi niin että julkinen
kaupunginvalvoja jätti vahingossa mikrofonin päälle.
Hänen äänensä kaikuu koko kaupunkiin kaiuttimista, joita on joka puolella
ja valvoja nukahti mikin ääreen. Kuului vain valtava kuorsaus ympäri ämpäri.
Sama juttu tapahtui nyt suorassa TV-lähetyksessä. Kun Maatalous ministeri sammui puhelimeen uutislähetyksessä. Tämä herätti kovasti hilpeyttä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Seiska: "Naimisissa oleva kansanedustaja Matias Mäkynen (SDP) iski nuoren opiskelijan"
https://www.seiska.fi/Kotimaa/Skandaalipaljastus-Naimisissa-oleva-kansanedustaja-Matias-Makynen-iski-nuoren-opiskelijan "Opiskelija on kertonut lähip7207631- 881625
Purra on täysin oikeassa: EU:sta voi ja pitää erota
Britannialle ei ole koitunut todellisuudessa mitään haittaa siitä, että se erosi EU:sta. Ei ainakaan Maailman Pankin tilastojen mukaan. Erilaiset "asi2491251Ilman heijastinta ?
Kauhavalla lenkkeilijä menehtyi auton törmättyä päin. Kyllä se heijastin on halpa henkivakuutus pimeällä, toki ei ole tietoa että onko heijastinta käy231171"Haitta-poliitikko" Riikka Purra sai täyslaidallisen yritysjohtajilta
"Vastuutonta isänmaan vahingoittamista" Useat yritysjohtajat kritisoivat perussuomalaisten maahanmuuttolinjaa. Muun muassa sijoittaja ja yrittäjä Pet6921126Martinan Emma gaala.
Luuleeko Martina olevansa koko Emmagaalan pääjehu vai mikä on? Monta päivää jo laittanut itseään gaalaa varten,ja tottakai, pois kotoa hotelliin pakko2171107Olen tajunnut että tein virheen
Kun meidän yhteys katkesi. Olisit ollut se oikea nainen mulle, miten enää voisin asian korjata? Olen pahoillani.102967Ohjeita nettideittailun aloittaville
Voisin kuvitella, että tätä aihetta on palstalla suhteellisen paljon jo käsitelty, mutta en alkanut kaivella mitään arkistoja. Kertokaapa mitä vinkke143926Kiersin männä keänä entisiä tuttavia etsimässä
Pitkää Timppaa en löytänyt, enkä myöskään veljeksiä. Härkökankaalla oli joku kone edessä tutkailessani. Kaipa ne entiset tuttavani jossakin siellä ov59834Mies mikä on sun mielestä suurin
este sille ettei meidän tutustuminen ole edennyt? Ja uskotko vielä että tavataan?52800