Joita ollaan kaikki me jotka ei kuulutu mihinkään Suomen ALKUPERÄISKANSAN RYHMÄÄN voidaan olla RUMIA TURJAKE ÄMMIÄ JA ÄIJIÄ.
Mehän ollaan jo valmiiksi HÄPEÄKSI SUOMEN VALTIOLLE, koska MEIDÄN SUOMALAISTEN IDENTTITEETIT VARASTETTU JA MEIDÄN PITÄÄ VIELÄ MAKSAA SIITÄ, että MUIDEN MAIDEN KANSALAISET HALUAVAT SUOMEN KANSALAISUUDEN.
Ei meiltä ole kysytty, että SOPIIKO MEILLE että ME MAKSETAAN JA ANNETAAN HEIDÄN PILATA MEIDÄN SUOMALAISTEN IDENTTITEETIT.
Minä ainakin olen sitä mieltä, että Suomen alkuperäiskansa
Anonyymi-ap
3
64
Vastaukset
- Anonyymi
Lääkkeet.
- Anonyymi
Ne lääkkeet.
- Anonyymi
Suomen alkuperäiskansa on saamelaiset. Siirtolaisista ensimmäiset skandinaviassa olivat tummaihoisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683149
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)753047Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.682902On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632574Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli432088- 601657
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181639- 351625
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,241610- 591556