Vasemmiston pahuus

Anonyymi-ap

Vasemmistolaiset ovat pahoja ihmisiä. Heitä ei haittaa yhtään että ulkomaalaiset ovat raiskannut tuhansia lapsia ja naisia. En ole nähnyt ensimmäistäkään paheksuntaa heiltä.
Ainoa mitä he sanoo jos on pakko, että suomalaiset raiskaa myös. Heitä ei siis haittaa yhtään koska suomalaiset raiskaa. Tuollainen on uhrille aivan kamalaa vittuilua. Mutta kun ei edes kiinnosta niin mitä sitä pahoittelemaan. Sanon nyt tähän että mielestäni jokaiselle pedarille ja rasikaajille ainoa oikea tuomio on kidutus ja sen jälkeen kuolemantuomio. Ihan sama onko suomalainen vai ei.

2

<50

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
      UUSI

      Samaa olen ihmetellyt. Ei ole ikinä kukaan edes puhunut aiheesta. Mutta kun joku suomalainen raiskaa niin kaikki on kirkumassa kuinka pahoja miehet ovat. Mikä teitä vassareita oikein vaivaa?

      • Anonyymi00002
        UUSI

        Tuo on totta. Kun suomalainen raiskaa, ne ovat jokainen äänessä. Mutta kun ulkomaalainen niin ketään ei kiinnosta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      266
      3333
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      21
      1843
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      27
      1512
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      82
      1359
    5. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      137
      1038
    6. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      994
    7. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      63
      817
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      86
      756
    9. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      687
    10. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      51
      666
    Aihe