Hieno kappale sikainfluenssarokotteesta, älä ole tyhmä, älä ota sikainfluenssarokotetta, tai ensi syksynä kausi-influenssarokotetta.
Ensi syksyn kausi-influenssarokotteessa on tuota sikasontaa mukana.
http://www.youtube.com/watch?v=bHqh6EpkpRs
Rakkautta kaikille ja hyvää kesää!
Opetusvideo sikainf-
2
308
Vastaukset
- jep jep!
MUSE niminen bändi on tietoinen tästä NWO-agendasta, johon kuuluu mm. mind control, (jota tapahtuu koko ajan, keinoilla mistä suuri yleisö ei tiedä mitään), väestövähennys agensta ym. "muusta kivasta" mitä nämä saatananpalvojat ajaa.
MUSE tukee mm. David Icken toimintaa.
Kannattaa kuunnella tämän MUSEn kappaleen sanat.
http://www.youtube.com/watch?v=AtZV5XdfqrI
David Icken hyvä haastattelu.
Osa:1/7.
http://www.youtube.com/watch?v=w_-Z6lUMkyc&feature=related
Ihmiskunta on todellakin voittoisa, he eivät onnistu tavoitteessaan!- must see!
Ken elää, se näkee.
Elämme mielenkiintoisia aikoja ainakin, ei tarvitse katsella mitään roskaviihdettä televisiosta, joka on fiktiota, kun fakta on paljon mielenkiintoisempaa.
http://www.youtube.com/watch?v=QpNBUyRjcCs&feature=related
Jos et vastusta agendaa, niin toimit sen hyväksi, näin pitää valitettavasti todeta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana lutunen Stefu riehui baarissa
Komea, hyvähampainen ja mukava isipappa Stefu on jälleen kunnostautunut ja aiheuttanut sekaannusta kanssajuhlijoissa Hel1502185" Ihminen " putosi kerrostalon parvekkeelta Tampereella
No eikö saatu selvää sukupuolesta tai etnisyydestä vai mikä on tämä ihminen ? Poliisi oikein jopa epäilee61127- 781029
Olen mustasukkainen sinusta
Vaikka emme näe, emme kohtaa, emme ole tekemisissä. Mistä se kertoo?66903Mun on päästettävä
Susta irti ja hyväksyttävä ettet halua. Se on mun elämän kipein asia ettet sä halunnutkaan mua. En oo ikinä koskaan elä103867- 81827
Isot EU-valtiot ovat oivaltaneet Venäjän olevan Euroopan suurimpia osia
Venäjä on Euroopan suurin valtio, niin pinta-alana, väkilukuna kuin potentiaalisena ravinnon tuottajana |1. Venäjä on m312816Palstamiitistä hyvää iltaa,
Tällai yhteiskuva, dissen virkaa toimittaa "kenkäpari" vasemmalla, https://aijaa.com/7MEas3 Pusipusi😘166768"Kokonainen ukrainan eliittiprikaati antautui venäläisille"!!!
"VIEMÄRIROTTAZELENSKYN ON AIKA PAETA"!!!56762Nainen, mistäs tänään juteltais tai kirjoiteltais?
Hmmmmmm. Melkein kaikki on jo sanottu ja aiheita on ollut vähän sitä sun tätä. Kyllä vielä riittää aiherita kunhan inspi112699