Tämä on testi.
Testi.
5
59
Vastaukset
- Testaaja.
Tämä testini osoittaa, ettei xml requestin väärinkäyttöä ole edes yritetty estää. Olen mm tämän vuoden alussa ilmoittanut S24:lle palautelomakkeella, miten helposti näitä arvosteluja manipuloidaan.
- Testaaja.
Ei antanut banneja, mutta ei ole korjannut ongelmaakaan.
- Testaaja.
Sinänsä omituista, että joistain ylläpidon kommenteista voisi ajatella, ettei ylläpito tiedä alkuunkaan miten viestien arvosteluja voi manipuloida. Se on niin simppeliä, että toistetaan xml reguestia. Sillä saa minuutissa parissa satoja plussia tai miinuksia.
Houkuttaa heittää tähän esimerkkilinkki, saattaisi asian korjaaminen saada vauhtia. - Testaaja.
Sori, manipuloin juuri xml requestilla erääseen avaukseen 100 plussaa. Teen sitä erittäin harvoin, mutta houkutus on suuri, kun se on niin simppeliä ja harmitonta hauskaa.
Hei testaajat,
Kiitos asian esiintuomisesta. Ongelmaa tutkitaan ja teemme työtä sen ratkaisemiseksi.
Iloista joulua!
Terveisin,
Elina
Suomi24
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
R.I.P Marko lämsä
Luin just netistä suru uutisen että tangokuningas Marko Lämsä On menehtynyt viikonloppuna Tampereella. Niin nuorikin vi584065Vappu terveiset kaivatullesi
otetaan vappu terveisiä vastaan tähän ketjuun kaivatullesi !!! 🍾🥂🎉🌻🔥🧡🧡1501744Tangokuningas Marko Lämsä, 47, on kuollut
Taas yksi melko nuori artisti lopetti lauleskelut lopullisesti. https://www.is.fi/viihde/art-2000011200979.html131432Puskaradio huutaa
Nuori tyttö oli laittanut päivityksen että pitämällä joku itsensäpaljastaja. Kuka tämä on? Varoittakaa lapsia !351198Miksi aina vain seksiä?
Kertokaas nyt mulle, että onko tämä joku normojen ihan oma juttu, että seksiä pitää pohtia joka välissä, siitä pitää jau166983- 54853
Martinalta vakava ulostulo
Seiska: Martinalta vakava ulostulo. Olipa raflaava otsikko mustalla pohjalla.155760Hei rakas A,
olinko silloin julma sinua kohtaan? Jos, niin anna anteeksi, yritin vain toimia oikein. Olen pahoillani, edelleenkin, en53760- 37735
- 76735