mikä teil nykyään mättää ei pääse sivuille lukee sähköpostia, eikä muutakaan, olen lukenut et teil ongelmia mut koska se loppuu ja pääsee asioimaan, jos tää jatkuu vaihdan osoitetta alkaa pännii
sähköposti
6
134
Vastaukset
sähköposti ei vieläkää toimi !!!
Hei marpu56 ja @peku65,
Postin kanssa on tällä hetkellä ongelmia käytettäessä Firefoxin uusinta selainversiota 9.0.1. Korjaamme ongelmaa ja ilmoitamme teille pikimmiten, kun ongelma on selvitetty.
Pahoittelut mahdollisesti aiheutuneista haitoista.
Terveisin,
Elina
Suomi24- paavoXXX
Ei toimi edes ie:llä :((
- Lopen kyllästynyt
Joo, eilen pelasi vielä muilla selaimilla, mutta tänään ei enää millään.
Se siitä korjauksesta.
ei toimi ie:llä, ff:lla, operalla...
- Suosin-Gmailia
HEMMETTI MIKÄ PASKAPOSTI!!!!!!!!!!!!!!!Ei toimi edes Google Chromella saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kyllä menee heti poistoon oma käyttäjäni kun pääsen sisään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1444857Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813546SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt302545SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402223Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä652061Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851973Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991262