Voi hyvät hyssykät. Kattokaas ny esim. Tota viime valtuuston kokousta. Onko noilla paskat housuissa; Turunen , kaupungin johtaja, klasu? Ei juma mutta on jäykän näköisiä. Ja nämä meitä Parkanos edustaa. Voi vittu suoraa sanoen. Ei MEE MEILLÄ HYVIN. TURUNEN VOI LÄHTEE TAKAS MISTÄ TULIKIN .Vitun peräs se kerto Parkanoon tulleensaki.
Parkanon valtuusto
Anonyymi-ap
174085
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
näin on monelle käynyt tussu kuljettaa.
No no on paikallisetkin löydetty soramontuilta ja lenkkipolkujen vierestä lemmenleiskeessä ja on ollut koiratutkia vetokoukussa kiinni.
Pullamaakariki kiinni jäi, ku hellu tutkan autonkonttiin heittänyt oli
Voi sua idioottia.....tee itte paremmin,jos menet siihen nuijan varteen....😆
Ja toki ne miljoonat,joita Kauko on elämänsä aikana saanut aikaan....tee perässä 🤣🤣🤣
Niin uskoonko se muka tullu? Sitä vähä kauan seurannut täältä itäpuolelta.
Mitä pahaa uskossa on, jokainen saa elää elämäänsä niin kuinka haluaa.
Niinhän noi laulajakki kääntyy uskoon. Mitä sitte tavallinen maalari muuta ku kuppia tekeen.
Hyvin se on pärjännyt, älkää aina moittiko.
Valttuuston kokous 17.4.2923
Oli todella järkyttävää katsoa kun varakansanedustaja johti tätä kokousta, ei minkäänlaista kokouksen johtamistaitoa kyllä suti sopisi paremmin käteen kun "kokousnuija". Nykyinen puheenjohtaja on kehunut itseään jo tarpeeksi ja näyttänyt olemattomat karismaattiset taitonsa kokousten johtamiseen. Suosittelen että jatkossa varapuheenjohtaja johtaa kokouksia
Ehdottomasti Susa olisi sopivampi ja suvujampi valtuuston kokouksien vetäjänä kuin tämä mörökölli
Susanna olis paras ja on paras.
Haapaniemi aki olisi jouheva puh johtaja.
Haapaniemi kehuu niin kauan itseään että kokouksista tulisi tosi pitkiä
Viitasaaarelta on kai tullu josa on exäki.Sielä on vissiin valtuuston puhj. paikka auki.
Saarijärven Viitasaaren ja Rautalammen reittiäkö on saapunut tänne sitiin, näitä tyhmiä ohjaamaan.
Kauko se sitten neuvottelee hallitusneuvotteluja. Sinne ei sitten kutsuttu mitään persujen manne ojalaa vaan yrittäjä miähiä.
Vai on se hallitusneuvotteluiski sähläämäs.Kd,thän on hyvin hiljaa että pääsis hallitukseen niin no toihan ne aborttilain pöydälle.Muita viisauksia niillä ei olekkaan paitsi jos kauko löytää ruumis auton josa on vetokoukku niin ku televisios toi esille.