Jos et ole ennen täytellyt kyselyitä niin tässä on niistä yksi parhaista. Itse saan helposti kyselyitä niin että kerran kuussa kotiutan 15e lahjakortin valitsemaani liikkeeseen. Otan usein Tokmannille tai zalandoon. Kyselyt vie noin 5-10 min ja täyttämällä profiilitietonsa kunnolla saa enemmän kyselyitäkin. Sekä mitä aktiivisemmin vastaa sitä enemmän kyselyitä tulee!
https://www.m3panel.fi/refer-a-friend/step-1?sponsorship_token=HhADTDdnxJni3ytAAYFupsLSy8eQquDK8z3P8R7UQuQ
Taloudellista apua saatavilla lapsiperheille
Anonyymi-ap
3
650
Vastaukset
- Anonyymi
Sosku ja kela antaa parhaat etuudet. Meillä kaksi lasta ja viime kuussa saatiin 4 lippua elokuviin, pari kassia ruoka apua ovelle, lapsille uudet laskettelu sukset ja meille mieheni kanssa kylpylä viikonloppu. Ei vaan taideta oikein ehtiä käymään kun töitä paiskitaan kuutena päivänä viikossa että päästään kesällä maailman ympärys matkalle.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1055029
- 624906
- 863990
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753530Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv592961- 432731
- 152247
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️441794- 341651
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371578