Poistin tietoni S24:stä monta päivää sitten, mutta olen joutunut huomaamaan, että vain käyttäjätunnukseni poistuivat. Tietoni ovat kuvineen edelleen järjestelmässä.
Pyysin S24:ää poistamaan tietoni, mutta niin ei ole tapahtunut, enkä ole saanut mitään palautetta pyyntööni. Onko tämä jonkin huijariyritys tämä S24 ? En pääse tietoihini, eivätkä ne tunnu katoavan. Roikottamalla irtisanoutuneita käyttäjiä systeemissä, voi S24 tietenkin osoittaa mainostajille huikeita "käyttäjälukuja".
Mitä tehdä ? Auttaisiko yhteydenotto Kuluttaja-asiamieheen vai panenko myllyn pyörimään ja lähetän tämän tekstin viestinä järjestelmään joka 5. sekunti ympäri vuorokauden, jolloin koko systeemi kaatuu melko pian ?? Onko viisaita neuvoja ?
S24 huijaa käyttäjiä
4
107
Vastaukset
- Kaipauksella Ella
Kerropa minulle Oi Suuri Viisaus, missä olet nähnyt Yrityksen joka eí huijaa?
Niin näytän SiNuLLe erittäin taitavan huijari-yrityksen;)
Mikset SiNä lähetä minulle PoSTiA 5 sekunnin välein kun kaipaan SiNua? Hei,
Kiitos palautteestasi. Ikävää, että olet kokenut palvelumme epäluotettavaksi.
Oletko saanut jo apua ongelmaasi? Tietojen päivittymisessä tosiaan saattaa mennä hetki. Kannattaa myös varmistaa, etteivät tiedot ole jääneet tietokoneen välimuistiin ja näkyvät sen takia. Välimuistin saa tyhjennettyä Työkalut-valikosta.
Jos tietosi eivät ole poistuneet, etkä ole saanut yhteyttä asiakapalveluun, voin auttaa vain, jos kerrot minulle nimesi ja käyttäjätunnuksesi, jonka haluat poistaa. Halutessasi voit esimerkiksi lähettää sähköpostia tunnuksellemme [email protected].
Tällaiset viestit kannattaa jatkossa ohjata Pulmatilanteet-palstalle. Tätä palstaa seuraan harvemmin.
Terveisin,
Elina
Suomi24- prinsessa
Hanki elämä jos toinenkin elä kumpaakin:)täysillä:)
- Masse-vasse
Ei kannata. Tämä oli joskus keskustelupalsta, jossa oli kommentteja ihan avohoidosta asti. Nykyään, nyt muutaman vuoden jälkeen näyttää kuivuneen kokoon.
Ei kun mustetta neniin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1445800
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k253586Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1222815- 472498
- 291939
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2631851Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt491800Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä201626- 321587
- 281540