Mitäpä tämän naisen syksyyn nousee? Lasten kanssa elelen, työni teen ja avoimena tulevaisuuteen katselen. Toiveissa onnellinen parisuhde, joutuuko sellaista kauan odottelemaan?
Toivon että apua
2
50
Vastaukset
Hei
eronneita naisia on yhtä paljon kuin eronneita miehiä, eli ei hätää!
olisiko sinulla tyttären kanssa vaikea aika meneillään? se on työläs ajanjakso, mutta hermosi kestävät.
toivot itsellesi uutta ihanaa kumppania ja kyllä toki sellaisia on liikkeellä. mies on vasta eronnut, eli joudut tukemaan hänen itsetuntoaan tulevassa. jaksatko? jos jaksat, niin se olisi teille molemmille siunaus.
hänen kanssaan te voitte asua kivassa yhteisessä kodissa, mutta älkää vastatko puhelimeen, kun tuo ikävä ex-vaimo yrittää soitella. hän väsyy sitten aikanaan.
ihan totta, te ostatte uuden kodin, oikeastaan talon, se on hyvä ja se ei tarvitse remonttia.
en osaa puhua ajoista! jos osaisin, en varmaankaan kirjoittelisi täällä palstalla, vaan auttasin poliitikkoja ;-)
t. Keskiyö- kaipuu..
Kiitos tuntijasi :), pojan kanssa minulla on vaikea jakso enemminkin. Millä tavoin tämän miehen itsetuntoa tarvitsee tukea ja millainen tämä mies muuten on, siis näetkö esim.millä alalla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 833348
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442797Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742336- 612298
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512231Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162216Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202027Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212023- 621944
- 1051855