Keskiyölle

pohjoisen nainen

Millaisia asioita minulle näet? Jatkuuko työt pitkään samassa työpaikassa? Miten miesasiat?

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinä tunnut minusta tutulle....

      päällimmäisenä näen raha-asioita, jotka koskevat kotiasi. ja suotta suret, sillä sinä selviät näistä kaikista hyvin.

      olet asunut aikaisemmin paikassa, missä välit toisen naisen kanssa olivat huonot. ne välit ovat suoraan sanottuna katkenneet.
      elämässäsi on mies, joka ei oikein osaa hoitaa raha-asioitaan. haluatko sinä olla hänen tukijansa ja neuvojansa? se on sinusta kiinni.

      työssäsi sinä olet pidetty ja sinuun luotetaan. en usko, että siihen tulisi muutoksia. miesasioissa olet malttamaton, mutta onni on kuitenkin puolellasi. osaat erottaa jyvät akanoista, vai miten se sanonta menee?
      luota vaistoosi, se ei petä sinua.

      t. Keskiyö

      • pohjoisen nainen

        Kiitos!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2641
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      127
      2293
    3. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      115
      2014
    4. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      129
      1993
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      12
      1733
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      148
      1260
    7. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      29
      1142
    8. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1105
    9. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      90
      1090
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      36
      1019
    Aihe