Ilmaista mälliä?

Älä unta nää

5

64

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Spermaheitin

      Hyvä idea! Tuosta saisi helposti bisnestä aikaiseksi. Voisiko joku perustaa sperman tuottajien yhdistyksen ja firman sperman myyntiä ja välittämistä varten?

    • runontaja puskassa

      He etsivät miehiä, ei kaltaista neitiä

    • jaa meinaatko että kuulut niihin jotka panee paljaalla ja täyttää sairaalat maaliskuussaki täpötäyteen äpäristä mutta jotka eivät kuitenkaan oo valmiita tämmösiin ns. hyviin tarkoitusperiin? minusta semmoinen kuulostaa ainaki pirun paljo idioottimaisemmalta.

    • Tahaton lapsettomuus on tragedia niille, ketkä lapsen haluaa. Voi hallita koko elämää. Uusiutuvasta luonnonvarasta kun on kysymys, ei siinä mitään pihistelemistä ole, hyvä kiertämään vaan. Jos kelpaa keinohedelmöitykseen eikä ole liian laiskat tai harvat siimahäntäveijarit :>

    • Eettinen valinta

      Maapallolla on jo nyt aivan liikaa ihmisiä ja väestön kasvua on pakko rajoittaa. Sperman hinnoittelu korkealle on tämänkin vuoksi erittäin tärkeää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      278
      4378
    2. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      58
      2456
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      120
      2404
    4. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      293
      2270
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      83
      2256
    6. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      140
      2254
    7. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      168
      2043
    8. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      75
      1862
    9. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      418
      1416
    10. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      151
      1321
    Aihe