Palstoilla on paljon viestejä joissa on linkkejä joista osa on harmaana, paljon myös sanomalehtien linkkejä. Niillä linkeillä ei tietenkään pääse tarkoitettuun uutiseen.
Taas on linkitys vialla
14
410
Vastaukset
- likavinkki
Näin on, on vanhoja ennen toimineita linkkejä ja aivan uusia, mm. Hesariin ja Verkkouutisiin, joku töpeksintä tuossa on käynyt, ihme touhua. Mutta niin voi käydä kun ylläpito ei lue ja seuraa omia palstojaan.
- Pitää-aina-testata
Väärin!
Noin voi käydä, kun testaus lyödään laimin. - afgfd
Pitää-aina-testata kirjoitti:
Väärin!
Noin voi käydä, kun testaus lyödään laimin.Testi, joko ongelma korjattu?
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/lista nekrasov hautala-51718
https://fi.wikipedia.org/wiki/Anu_Vehviläinen - likavinkki
afgfd kirjoitti:
Testi, joko ongelma korjattu?
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/lista nekrasov hautala-51718
https://fi.wikipedia.org/wiki/Anu_VehviläinenNo ei ole korjattu.
- gfdshhgfd
tämäköhä kirjoitti:
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/tem_tyopaikka-51784
Miten tämä?Kuten sanottu, osa toimii, osa ei.
- Iisi-juttu
gfdshhgfd kirjoitti:
Kuten sanottu, osa toimii, osa ei.
Kielletään linkitykset ja vot, kaikki on kunnossa.
- OmanOsaamattomuudenItkua
Mitäs jos katsoisitte ensin koneenne asetukset kuntoon ja itkisitte vasta sitten. Tosin silloinhan itkuun ei enää olisikaan aihetta.
- URLI.ON.URLI
viime viikolla tuli joku päivitys mikä muutti noiden linkkien käsittelyä.
- likavinkki
Noin arvelinkin, miten pitkään sitten meneekään sen bugin korjaamiseen...
- Katse-koneeseen-päin
likavinkki kirjoitti:
Noin arvelinkin, miten pitkään sitten meneekään sen bugin korjaamiseen...
Ja silloin oman koneenne vanha parametrointi ei enää oikein toiminutkaan.
- dsgfdss
Katse-koneeseen-päin kirjoitti:
Ja silloin oman koneenne vanha parametrointi ei enää oikein toiminutkaan.
Höpö höpö, kun kerran et tajua asiasta mitään, miksi kirjoitelet tymiä tänne ja trollaat...
- Aaltopahvi.kierrätykseen
Ei toimi linkit. Alla taas esimerkki:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14346113/tomi-kokon-ihmeelliset-seikkailut
Siis tuossa keskustelualoituksessa on linkki rikki!- Anonyymi
Ei toimi kun ei sivua löytynyt.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site555902Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714735Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41319En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229