Vain 165 euroa!
Kauhajoki-lehden vuositilaus hinta
16
1367
Vastaukset
- Anonyymi
Halpaa huvia, 3,17 € viikossa ?
- Anonyymi
Suupohjan Seutu ja Ykköset ilmaisia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suupohjan Seutu ja Ykköset ilmaisia
Kaikkiin uustis toimituksiin lehtiin on laitettu vapari. Pitävät huolen ettei mistään tiedetä oikeaa laitaa. Juuri sanna uhosi NATO tiedoteessa lisää raskaita aseita Venäjää vastaan. Toivottavasti on etulinjassa ottamassa vastaan puheensa seuraukset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikkiin uustis toimituksiin lehtiin on laitettu vapari. Pitävät huolen ettei mistään tiedetä oikeaa laitaa. Juuri sanna uhosi NATO tiedoteessa lisää raskaita aseita Venäjää vastaan. Toivottavasti on etulinjassa ottamassa vastaan puheensa seuraukset.
Tulikohan tämä kansainvälistä politiikkaa käsittelevä mielipide nyt aivan oikeaan osoitteeseen?
- Anonyymi
Todellakin! Tämän päivän lehden pääkirjoituksen tärkein anti on "Kauhajoella riittää tekemistä lomalla" Kirjoitus ei informaatiolta juuri poikkea 1960-luvun kansakoulun ainekirjoituksista!
- Anonyymi
Loppui tilaus eikä eroa huomaa no olihan siinä etusivu ja takasivu
- Anonyymi
Kas tässä:
Alavartalovamman saanut Kuany Kuany ei jatka Kauhajoella! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kas tässä:
Alavartalovamman saanut Kuany Kuany ei jatka Kauhajoella!Paikallinen Kunta Kinte
- Anonyymi
On sen verran kallis, että vakavaan harkintaan menee tilaanko jatkossa enää.
- Anonyymi
Syntymäkotipaikkakuntani (asukkaita vain noin puolet Kauhajoen asukasmäärästä) paikallislehden tilaushinta vuodelle on vain 162 €. Tilaushinta sisältää myös digilehden. Ja HUOMIO! Lehti ilmestyy kaksi kertaa viikossa. Tähän ei Kauhajoki-lehti pysty!
- Anonyymi
miksi lehden pitäs ilmestyy kaksi kertaa viikossa? ihan turhaa. kerta viikkoon on jämpti nii
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
miksi lehden pitäs ilmestyy kaksi kertaa viikossa? ihan turhaa. kerta viikkoon on jämpti nii
Jos klo 17:04:10 kirjoittanut on riittävän vanha (yli 3-vuotias) hänen pitäisi muistaa kuinka Kauhajoki-lehti ilmestyi ennen korona-aikaa kaksi kertaa viikossa.
Luonnolllisesti Kauhajoki-lehden toimituksen hommien kannalta kerran vuodessa ilmestyminen olisi ihan jees, mutta lehdessä asioistaan ilmoittavien (esimerkiksi kauppojen jne.)tarpeisiin kovin pitkä ilmestymisväli voisi olla kohtalokas?
- Anonyymi
Jotkut lukee kuulemma Ilmajoki-lehteä ilmaiseksi.
- Anonyymi
Suolainen hinta lehdestä missä ei muutakuin jotain vi*un pomppopalloa. :D
Ennen tilasin lehden, siitä jo aikaa ja kun lehti muuttui niin lopetin.- Anonyymi
Koripallomiehet hävisivät Salossa,kerrotaan uunituoreessa Kauhajoki-lehden nettiuutisessa.
Sitä ei varmaankaan kukaan koripallon ystävä vielä tiennytkään?!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1788531KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4567745Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763910Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521643794Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1223105Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään742993Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442091- 1262086
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231913Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211911