Olen vuosia kärvistellyt asian kanssa enkä tiedä mistä lähteä liikkeelle.
Olen lyhyen parisuhteen vahinkolapsi. Äitini on aina kertonut avoimesti isästäni, joka ei koskaan minua tunnustanut. Isäni ei koskaan halunnut olla tekemisissä kanssani eikä ilmeisesti aikaisempien lastensa kanssa (äitini tietojen mukaan heitä on 3).
En halua luoda mitään isä-tytär suhdetta, mutta minua kiinnostaisi tietää sisaruksistani… Onko mitään mahdollisuutta selvittää heitä ilman että otan isääni yhteyttä ensimmäisen kerran elämässäni?
Puoli sukua hukassa
Anonyymi-ap
3
352
Vastaukset 3
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18053290N
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Harmi ettei vastauksia ole tullut.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1601522Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1311196Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216879- 65801
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63717- 52690
- 46685
- 76586
- 52582
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568