Tämä ei ollutkaan tiedossa joten aihetta täytyy uutisoida kaikkien tietoon.
======================================================================================================
Näin niin kuin tavan mukaan 24/7. aamun ekana ajatuksena.
On kipeä paikka tuo vaimon lähtö Thaimaahan ja oli kipeä paikka jo se asumusero.
Äijähän on täysi narsisti muIkku joka luokittelee vaimon omaisuudeksi ja pyrki hallitsemaan täysin tämän elämää sosiaalista mediaa myöten. Ei ihme jos vaimo sairastui jo varhain epämääräisiin oireisiin sillä tuollaisessa vankeudessa asuminen sairastuttaa kenet tahansa.
Tuon miehen kanssa ei voi olla eri mieltä. Valehtelee, manipuloi, viisastelee ja alistaa. Nainen on tuossa perheessä koiraa huonommassa asemassa. Siksi ne koirat hommattiin Hua Hiniin että vaimolla on joku josta välittää ja joka välittää. Kaikista maailman miehistä löysi sen seinähullun M1-potilaan vajakkien kurssilta.
Kaikki mistä Pasanen muita syyttelee, on tosiasiassa hän itse.
Narsismi, kolme eroa, jatkuva valehtelu, pallomaha, mielenterveysongelmat, rahaongelmat, vuokralla asuminen, luottokorttivelka, heikko koulumenestys jne.
Kuuma uutinen.
12
95
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Todella tärkeä, tulkaa mukaan keskusteluun kaikki rakkaat.
- Anonyymi00002UUSI
Tuollaiseen asiaan on helppo vaikuttaa vantaalla on palvelu nimeltään huoli-ilmoitus sinne voi ilmoittaa huolenaiheensa, noin asia saadaan pois sinun mielestäsi.
Mutta factaahan on se että he ovat olleet naimisissa kohta 30 vuotta, joten huoli ilmoituksen osoite olisi jossain muussa osoitteessa, kunhan sen vain tietäisi, missä.- Anonyymi00003UUSI
Nyt joukolla mukaan kaikki rakkaat aihetta pohtimaan, tämä on erittäin tärkeä päivän polttava aihe vaihteen vuoksi 24/7 älkää jääkö sanattomaksi rakkaat, nyt kaikki tuki on tarpeen, kaivakaa tiedostoistanne kaikki mahdollinen tieto, valokuvat, facet ja insta, kyselkää naappureilta, valokuvatkaa asuinrakennus, tarkistakaa parkkipaikka, selvittäkää onko alueella valvontakameroita, kaikki nyt joukolla mukaan koska joukossa tyhmyys tiivistyy.
- Anonyymi00004UUSI
"Factamies" ulkoisti itsensä omaksi sihteerikseen. Se kirjoitetaan suomenkielellä fakta.
Miten ne avioliittovuodet lisääntyy joka viikko? Vuonna 2000 naimisiin ja vuonna 2026 on jo oltu 27 vuotta naimisissa ja nyt sitten jo kohta 30 vuotta? Miten ensiviikolla? 40 vuotta?
Avioliittoja on monenlaisia. On rakkausavioliittoja, on hyötyavioliittoja, on paperiavioliittoja, on alisteisia liittoja ja on etäliittoja. Teillä alisteinen liitto muuttui etäliitoksi ja nyt se on paperiavioliitto myös. Ei mitään tekemistä oikean avioliiton kanssa. - Anonyymi00005UUSI
Anonyymi00003 kirjoitti:
Nyt joukolla mukaan kaikki rakkaat aihetta pohtimaan, tämä on erittäin tärkeä päivän polttava aihe vaihteen vuoksi 24/7 älkää jääkö sanattomaksi rakkaat, nyt kaikki tuki on tarpeen, kaivakaa tiedostoistanne kaikki mahdollinen tieto, valokuvat, facet ja insta, kyselkää naappureilta, valokuvatkaa asuinrakennus, tarkistakaa parkkipaikka, selvittäkää onko alueella valvontakameroita, kaikki nyt joukolla mukaan koska joukossa tyhmyys tiivistyy.
Nämä on vain kuittauksia sille mitä olet puhunut toisista. Sitä saa mitä tilaa ja niin makaat kuin petaat ja metsä vastaa kun sinne huudetaan. Syyllä on seuraus ja yli vuosikymmenen kestänyt räksytyksesi on päättynyt karvaaseen tappioon mutta olet liian tyhmä sitä ymmärtämään.
- Anonyymi00006UUSI
Anonyymi00004 kirjoitti:
"Factamies" ulkoisti itsensä omaksi sihteerikseen. Se kirjoitetaan suomenkielellä fakta.
Miten ne avioliittovuodet lisääntyy joka viikko? Vuonna 2000 naimisiin ja vuonna 2026 on jo oltu 27 vuotta naimisissa ja nyt sitten jo kohta 30 vuotta? Miten ensiviikolla? 40 vuotta?
Avioliittoja on monenlaisia. On rakkausavioliittoja, on hyötyavioliittoja, on paperiavioliittoja, on alisteisia liittoja ja on etäliittoja. Teillä alisteinen liitto muuttui etäliitoksi ja nyt se on paperiavioliitto myös. Ei mitään tekemistä oikean avioliiton kanssa.On myös kestäviä avioliittoja, mutta tosiaan ota yhteyttä sosiaaliviranomaisiin löytyy ainakin maisasta merkillä huoli-ilmoitus, niin saat asiasta rauhan, ei tarvitse pähkäillä toisten ihmisten asioista, ihan huolestumiseen asti.555555
- Anonyymi00007UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
On myös kestäviä avioliittoja, mutta tosiaan ota yhteyttä sosiaaliviranomaisiin löytyy ainakin maisasta merkillä huoli-ilmoitus, niin saat asiasta rauhan, ei tarvitse pähkäillä toisten ihmisten asioista, ihan huolestumiseen asti.555555
Avioliiton laatua ei määritellä keston perusteella.
Kunnioitusta täytyy olla ja kemioiden tulee kohdata. - Anonyymi00009UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
Avioliiton laatua ei määritellä keston perusteella.
Kunnioitusta täytyy olla ja kemioiden tulee kohdata.Jaa sinun määrittelyt olisi hauska kuulla, pitkä kesto merkitsee varsin paljon, milloin avoliitto on laadukas.
- Anonyymi00010UUSI
Anonyymi00009 kirjoitti:
Jaa sinun määrittelyt olisi hauska kuulla, pitkä kesto merkitsee varsin paljon, milloin avoliitto on laadukas.
Mitä luulet voiko avioliitto kestää vuosikymmeniä jos ei kunnioita puolisia, pitkä avioliitto hioo särmät pois molemmista, ensimmäinen seitsemän vuotta on yleensä vaikein,
- Anonyymi00011UUSI
Anonyymi00010 kirjoitti:
Mitä luulet voiko avioliitto kestää vuosikymmeniä jos ei kunnioita puolisia, pitkä avioliitto hioo särmät pois molemmista, ensimmäinen seitsemän vuotta on yleensä vaikein,
Särmien poistamiseksiko kutsutaan hampaiden hävittämistä?
- Anonyymi00012UUSI
Anonyymi00011 kirjoitti:
Särmien poistamiseksiko kutsutaan hampaiden hävittämistä?
Joskus asia menee vaikeimman kautta, joskus helpoimman, en suosittele tapaasi, väkivalta johtaa vain väkivaltaan... Hammashoidon hoitaa suomessa ja thaimaassa alan asiantuntija.
- Anonyymi00013UUSI
Factamies puhuu kyrvånsyylån suulla. Mielikuvitusystävä tuli apuun.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1013502Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta83363Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää522372Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762331Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut972307Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392098HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364221882Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt341863Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1171801Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin491637