Muistaakseni tapahtui -90 luvulla. Isä , äiti ja perheen pieni vauva kuolivat. Vauva kuoli vesipatjan rikkoutumiseen. Eli hukkui kait.
Luin lehdestä et juttua aletaan taas tutkia?
Kirkkonummen kolmoismurha
5
1989
Vastaukset
- bodom ensiksi
Jos Nipa G selviääkin tästä Bodom jupakasta niin sitten ruvetaan tällä painaama Nikua kyllä se jonkun tunnustaa kun oikein yritetään
- Bodom jää mysteeriksi
Minun käsitykseni mukaan nuo Kirkkonummen murhat ovat kaiketi myös edelleenkin selvittämättä. En tietenkään tiedä kuinka aktiivisesti niitä selvitetään.
Mielestäni kuitenkin se panostus mikä on nyt tuhlattu viime vuosina Bodomin tutkintaan olisi pitänyt suunnata näihin Kirkkonummen murhiin. Kirkkonummen murhat ovat vielä niin tuoreita, että niiden selviäminen on vielä täysin mahdollista. Bodom on mahdoton tehtävä.- bodomissa on
selvitettävää?
- hois sen homman
mutta ne on jo hoidettu nekin.
poliisi tv:ssä ainakin oli tässä muutama vuosi takaperin juttua tästä "vesisänky"murhasta!Poliisi oli kai selvittänyt tekijöiden motiivin joka olisi ollut raha..(perheen isällä kuulemma paljon velkaa)mutta tekijöitä ei ole koskaan saatu kiinni!Ainakin näin muistelisin,että jutussa kerrottiin..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191170
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89874Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18699- 77697
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat276665- 88653
- 107604
- 27537
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49533Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet107477