Olisiko tällä kaikella rakentamisella jotain yhteyttä?
YIT ja vaalibudjetti
6
474
Vastaukset
- Svenkka
Muista aina SDP olla hyvin, hyvin paha, ei lainka hyvä!
Minä voida lainata sinä puhelin, jos sinä ei saada yhteys.hiekkalaatikosoomeksi miä en maininut mitään SDP
ei ne yksinvaltiaita on en miä haluda lainada sun puh mulla on rumpu ja trumpetti- Svenkka
wonterghem kirjoitti:
hiekkalaatikosoomeksi miä en maininut mitään SDP
ei ne yksinvaltiaita on en miä haluda lainada sun puh mulla on rumpu ja trumpettiSinä olet aivan okei, muistaakseni olet belgiasta kotoisin, muistinko oikein?
Svenkka kirjoitti:
Sinä olet aivan okei, muistaakseni olet belgiasta kotoisin, muistinko oikein?
selitys. Belgiasta, nykyisin Suomessa ei alkuperäisenä eikä aitona suomalaisena mutta hyvänä piraattina
- suomalaista!
wonterghem kirjoitti:
selitys. Belgiasta, nykyisin Suomessa ei alkuperäisenä eikä aitona suomalaisena mutta hyvänä piraattina
Eikö muutes kannattaisi rekisteröidä näihin sikahippaloihin joku keksitty nimimerkki, niin voi paremmin päästellä mitä mielessä liikkuu?
suomalaista! kirjoitti:
Eikö muutes kannattaisi rekisteröidä näihin sikahippaloihin joku keksitty nimimerkki, niin voi paremmin päästellä mitä mielessä liikkuu?
huumori
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23478Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a723221"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin482753IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-542578Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.892397Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭291280Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!
Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä211197- 931155
Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen on selvä
On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen joten3371053Hämmentävä muutos tv:ssä: Roope Salminen OUT, Sointu Borg IN!
Roope OUT, Sointu IN! Mitä tykkäät tästä muutoksesta? Suositun Myyrä-seikkailusarjan alusta asti juontohommissa on oll14946
