joo,teillä on naurettavat turnaukset pokerissa,jotain 200eur pelejä,,hei ihan oikeesti ,,jotain isompia kehiin ja äkkiä.
takuuturnauksia
1
580
Vastaukset
- avaa nyöris
kunhan näkis yhdenkin yli 10€ turnaukseen osallistujan niin olis toivoa.Ei Suomessa ole isonrahan pelaajia.
Itse toivon euron pelejä,ne kun puuttuu.Jos sellaisilla(200) pelaat niin pelaa rauhassa muualla ,Suomeen ei koskaan nettiin saada kuin sateliitin kautta noita pelejä.Päivän saat kyllä muuallakin odotella että pelaajat löytyy.Ja ihan oikean oikeesti RAY:llä noita 2-5€turnauksissa kaikkein parhaat pelit .Ei oo tuhansia osallistujia ja ne joskus päättyykin.Tarpeeksi tiheestikkin ,että voi pelata montaa yhtäaikaa.Ei muuta kuin pienennä panosta ja rupee pelaamaan.Tai sano saitti missä 200@pelejä pelaat ,niin vois tulla suomalaista kannustamaan:)
Senverran harvinaista se on ,että lipun vois hävijällekkin nostaa.Ja takuun taitaa Suomen laki kieltää.Onneksi
muuten veronmaksajat joutuisivat nämäkin kasinotalouden häviäjät maksamaan :).Ihan tarpeeksi jo maksetaan
pankeille tukea ja muille seikkailijjoille.Pidetään pelurit rehellisinä.Tietenkin toivottavaa olisi jos vähän enemmän pokeripelureita löytyisi.Taitaa kuitenkin kaikki Suomen pelurit jo olla RAY:llä, joten vaikeaa on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395228- 853732
- 483135
- 623035
- 113015
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562383- 411868
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1451818Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91810- 181741