Vappu 2014

kyselijä.

Tuleeko surkea sammunut vappu vai saatko paljon huomiota naisilta?

9

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ätmi

      Erittäin surkea vappu tulee. Vetelen yksin kotona katkarapuani. Voisin vaikka ruikkia mällit ikkunasta ulos.

    • ätmi-sinkku

      En saa huomioo naisilta paitsi kaupassa kun kassaneiti kysyy onko plus korttia.

    • ennustaja.

      Snagarin kautta kotiin runkkaamaan.

    • puoliätmi

      Ajattelin ehkä käydä ulkona vähän pyörimässä ja kattelemassa näkyykö täällä puistoissa ihmisiä juhlimassa.
      Jos näkyy, käyn varmaan jututtamassa naisia ja tarjoamassa kuohujuomaa tai jotain. Mutta ei se mihinkään tule johtamaan. Mut saapahan ainakin hetken jutella naisille.
      Toivottavasti ei tule kenkää naamaan joltain vapun känniurpolta, jonka naisystävälle erehdyn juttelemaan. Pitää yrittää valita tarkasti ne naiset.

      • puoliätmi

        Ai niin, sitten kun en sitä naista saa, niin illalla palaan kotiin sen kaikista rakkainpani luokse helliä hetkiä varten. Oikean käden siis. Saatan kyllä vähän vappuhuumassa pettää sitä rakkaintani. Vasemman kanssa.


    • vappumies.

      Tänään kyllä luulen että saan seksii yhdeltä tutulta naiselta. Mennään sen luoksen ja sitten baariin illalla jos sinne mahtuu kun viimeks se oli ihan täynnä.

      • Ai kiltillä miehellä saattaa käydä flaksi.

        Voisinpa uskoa. Jotenkin on kuitenkin sellainen aavistus, että mikään ei muutu vaan saamme nauttia erilaisista miksi-naisille-ei-kelpaa-ruma-köyhä-työtön-lyhyt-mies hamaan tappiin asti.


    • Jospa sitä kävisi töiden jälkeen pyöräilemässä, ja sitten saunois vissyn voimin ja ajoissa nukkumaan. Vapun ja seuraavan viikonlopun yli on päivystys töissä, joten pitää olla puhelimen tavoitettavissa ja ajokunnossa kokoajan. Perjantaina on kaverin juhlat, joten siellä varmasti pitää käydä pyörähtämässä.

      • dasdeeds

        Ja sitten vielä ihmettelet kun et ketää tapaa. Nösväät vaan yksin kotona tai kaverien luona. Vappuna pitää pyöriä päissään kylillä kuten normaali ihmiset tekevät. Tollaset rautakanki hanurissa luuserit jäävät yksin. Mulla lopuu työt tunnin päästä ja kahen päästä oon jo päissään! Illasta naisia jahtaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      81
      5677
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3477
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      156
      2012
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      223
      1928
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      167
      1676
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1475
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1001
    8. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      970
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      61
      934
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      917
    Aihe