Horoskoopit piilossa toistaiseksi

Hei käyttäjät,

Suomi24:n etusivulla olleet horoskoopit on piilotettu väliaikaisesti käyttäjien näkyviltä. Piilottamisen taustalla on Elle.fi -sivuston uudistumisesta johtuva tekninen ongelma. Horoskoopithan ovat aina tulleet syötteenä suoraan Elle.fi:n sivuilta. Elle.fi:n väki selvittää ja korjaa ongelmaa parasta aikaa.

Pahoittelemme tästä aiheutuvaa haittaa ja kehotamme horoskooppien ystäviä seuraamaan tähtikarttoja suoraan Elle.fi:n sivuilta. Tiedotamme tällä palstalla, kun horoskoopit palautetaan takaisin etusivulle.

Samalla haluamme kertoa, että Suomi24:n etusivun sarjakuvissa ollut tekninen ongelma on korjattu. Hauskat päivän sarjakuvat ovat taas luettavissa etusivun ala-laidasta.

Aurinkoisin terveisin,
Mari
Suomi24

15

3093

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Unet On

      Vaikuttaako tämä asia sitten myös siihen, kun useat aihealueet ovat kokonaan kadonneet kuten ennustaminen ja selvännäkö, unien tulkinta, ja monii muita saman tyyppisii aiheita.

    • Mur

      Samaa olen itsekin ihmetellyt miksi kyseiset aihealueet ei näy!!!!

      • Tympääntynyt

        Sama täällä. Onkohan ne sulkeutuneet kokonaan ja jos, niin miksi ihmeessä ?? Olisi ollut fiksua ainakin tiedottaa asiasta. Taidanpa unohtaa tämän sivuston kokonaan.


      • Tympääntynyt kirjoitti:

        Sama täällä. Onkohan ne sulkeutuneet kokonaan ja jos, niin miksi ihmeessä ?? Olisi ollut fiksua ainakin tiedottaa asiasta. Taidanpa unohtaa tämän sivuston kokonaan.

        Hei,
        ja kiitos viesteistänne! Emme ole tarkoituksella poistaneet kyseisen aihealueen keskustelupalstoja käytöstä. Luulen, että valkoisen sivun näkymisessä on kyse samasta teknisestä ongelmasta, joka meillä oli pari päivää sitten. Raportoin vian eteenpäin ja kerron tällä palstalla heti kun se saadaan korjattua.
        Pahoittelemme viasta aiheutunutta haittaa.

        Terveisin,
        Mari
        Suomi24


    • Hei taas,
      sain juuri tiedon, että palstojen ongelmat on nyt korjattu. Jos huomaatte vielä vikoja palstojen toiminnassa, ilmoittakaa niistä toki meille.

      Terveisin,
      Mari
      Suomi24

      • ärsyttäää....

        Ei muuten näy..... korjatkaa nyt se vika eikä leikitä juupas eipäs leikkiä!!!!!!!!!


    • antoi ainokaisen...

      Tulevaisuutta koskevia ennustuksia on valheellista seurata horoskoopeista. Horoskooppi on valheen hengen kanava. Jeesus sanoo "vaan minkä Pyhä Henki kuulee, sen Pyhä Henki puhuu ja tulevaiset Pyhä Henki teille julistaa". Joh 16:13 Pyhä Henki puhuu ihmiselle henkilökohtaisesti. Sanouduin irti kaikista itseäni koskevista horoskooppien ennustuksista ja lopetin heti lukemasta niitä, kun Jeesus puhdisti sydämeni verellänsä.

    • roskaaa

      Tasapuolisuuden nimissä olisi etusivulla oltava myös vaikkapa raamatun jakeita. Horroskoopit loukkaavat omaa vakaumustani ja varmasti monen muunkin.

    • plää

      Rocky-sarjakuvasta kyllä puuttuu ne uni-sarjikset.. :(

    • mangokaaleppi

      Voisitte jättääkin ne piiloon. Olisi hienoa jos tuommoinen huuhaahömppä vihdoin katoaisi sivistysyhteiskunnasta.

    • sirkkuli82

      Moro! Löytysköhän täältä jotakuta mukavan olosta miestä??
      Minä ite oon h-tajunen, ilonen, elämän myönteinen, omillaan toimeen tuleva 30v tytsy

    • Inssi!

      Täällä on Mies isolla M.kirjaimella.
      Ikää 33v.
      Pituus 180cm ja paino siinä 75kg hujakoilla.

    • Oulussa,joessa

      Horoskooppi.Ainutlaatuinen vallaton sananen.
      väheksymättä aviovoimalla tallustava jalankulkijaa ehkäpä sittenkin ympäröidään pyöreä nolla.
      Matkalla aikaan ja avaruuteen himokas suudelma toki luovuuden ydin.
      Horoskooppi.Ja mitähän vielä aivopesuejokkue keksiikään.Menkää ja tehkää tie.

    • ...

      aijaa, empä ole niitä kaivannutkaan tai edes huomannut, koska Suomi24:n sivuilla on liikaa paskaa ja käyttäjiä herjaavia viestejä / henkilöitä.

    • Toisenkerran

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      200
      8960
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      5508
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      53
      4661
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      91
      4494
    5. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      59
      3619
    6. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3356
    7. Miten mä olisin

      Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.
      Ikävä
      66
      3293
    8. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2856
    9. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      50
      2722
    10. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      43
      2621
    Aihe