Mikä helvetti tässä taas on, että sivujen aukeaminen kestää, jos pääsee lainkaan sivuille ja vastaaminen ei onnistu sitten millään????? Olen viimeisen kolmenvartin aikana onnistunut laittamaan kaksi kommenttia keskutelupalstoille. Tehkää nyt jotain palkkanne eteen siellä!!!!
Kauanko vielä?
14
149
Vastaukset
- :))
Ilmeisesti kauan, eikä ne mitään kiirettä edes pidä. mainostajat ovat varmaan tyytyväisiä:)
- sama homma..
ollu koko illan, nyt sentään toimii taas edes jotenkuten normisti.. mulla on Adblokkeri käytössä joten ei pitäs latailla turhia mainoksiakaan. Ehdin jo syytellä vanhaa konetta, heikkotehosta (1 megan) nettiä, toisen koneen pelin latausta ja vaikka mitä, mutta tässä Suolen jumittajassahan se vika sitten tais jälleen lopultakin olla..
- ???
Ei tämä ole koneesta kiinni, kun googlen kautta pääsee verkkolehtiin ihan nopeasti. Minua suoraan sanoen vituttaa tämä käyttäjien halveksunta! Meinaako tuo suolestajasakki tehdä mitään tälle asialle. Epäilen.
- jaahas....
ja sama jumitusmeno näkyy jatkuvan tänäänkin.. joko sivut aukee ihan s**tanan hitaasti tai sitten tulee lopulta "Service temporarely unavailable"... v*ttu että menee hermot, PRKLE!!
- ????
Missä mättää???? Ettekö te ammattitaidottomat idiootit osaa edes vastausta kysymyksiin antaa? Jumalauta sentään, kaksi päivää taas tätä, eikä mitään selitystä anneta.
- ??????
Voi helvetin perkele. Oletteko te kaikki pakkolomilla, vai peukku perseessä murjottamassa jossain, vai miksi tämä suoli24 ei toimi, vaan jumittaa koko ajan????????
- .kyf
Halooja siellä!!!!!!!!!!!!! Tehkää nyt helvetissä jotain tälle hitaudelle! Mikä siellä oikein mättää?
- ...
Nyt kyllä nätisti sanottuna harmittaa. Tehkää pliis jotain, jotta mainostajat eivät vie leipää teidän suustanne. Näin kiltisti minä osaan kirjoittaa, jotta ette suuttuisi, mutta ajatelkaas ny edes omia työpaikkojanne. Jos nuo vilkkumainostajat kaikkoavat, niin mites sitten suu pannaan.
- Adblock Plus...
Mitkä ihmeen mainostajat? Ei ne mainokset tuo rahaa jos niitä ei klikata, eikä niitä klikata jos ne ei näy ollenkaan, kuten minulla.
- ???
Adblock Plus... kirjoitti:
Mitkä ihmeen mainostajat? Ei ne mainokset tuo rahaa jos niitä ei klikata, eikä niitä klikata jos ne ei näy ollenkaan, kuten minulla.
Luuletko että nuo mainostajat eivät mainostilasta maksa, vaikka tuotteita ei ostettaisikaan?
- näköjään KAUAN..
tätä samaa helevetin vähän väliä pykimistäkö tää suolenjumi tuleen sitte oleen tää koko v*tun vuosi ja siitä eteenpäinkin????!!!!
Moikka käyttäjät,
Valitettavasti Suomi24:n kokoisessa palvelussa törmäämme välillä ongelmiin, jotka heikentävät käyttönopeutta. Teemme jatkuvasti töitä parantaaksemme tätä, mutta samassa suhteessa kävijämäärämme kasvavat jatkuvasti. Mutta lupaan, että teemme parhaamme!
Terkuin,
Elina
Suomi24- ???
suomi24 kirjoitti:
Moikka käyttäjät,
Valitettavasti Suomi24:n kokoisessa palvelussa törmäämme välillä ongelmiin, jotka heikentävät käyttönopeutta. Teemme jatkuvasti töitä parantaaksemme tätä, mutta samassa suhteessa kävijämäärämme kasvavat jatkuvasti. Mutta lupaan, että teemme parhaamme!
Terkuin,
Elina
Suomi24Nonnih. Laittakaas nyt sitten tämä foorumi kuntoon. Onko siellä ketään töissä, vai miksi ei asioita hoideta??? Vastaamaan en pääse kuin minuuttien odottelun jälkeen, yhdelle vakipalstalle en pääse lainkaan. Siellä se pallukka vaan pyörii ja sitten pätkäisee poikki koko homman!
- oikotie-lakaisu
Ei millään pahalla MUTTA.....ainakin Elina on luvannut jo aikaisemminkin vaikka mitä...
...tosin myöhemmin lakaissut pulmat pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille
Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest605834Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois
Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul1125181Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä
Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden3624032Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen
haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota1433289Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota
Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma522771- 262113
Joulun ruokajonoissa entistä enemmän avuntarvitsijoita - Mitä ajatuksia tämä herättää?
Räppärit Mikael Gabriel, VilleGalle ja Jare Brand jakoivat ruokaa ja pehmeitäkin paketteja vähävaraisille jouluaattoa ed1262098Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"
"– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri101927- 2491896
Pyydän anteeksi etten osannut ratkaista
Mitään muuta kuin lähtemällä. Et oikein tullut vastaan etkä kuunnellut. Tuntui että minun piti koittaa sopia ja sovitell831893