suhtautua sellaiseen naiseen joka netissä kehuu olevansa hyvin kaunis, mutta ei suostu lähettämään minulle kuvaansa.
Mitä arvelette? :)
Miten
10
94
Vastaukset
- apua!
No tämä naisesi taitaa olla zisel eli Ville Antinmaa D:
- ei paljoa, mut vähän
Luultavasti kyseinen nainen on jonkun verran sua fiksumpi, eikä siitä johtuen lähetä sulle kuvaansa.
Minä en oikein usko, että itseään suoraan kauniksi kehuva nainen on kaunis.
Sitten jäin miettimään sitäkin, että mitä ajatella miehestä, joka ei kykene lukemaan kirjeenvaihdosta naisen kanssa sitä minkänäköisen naisen kanssa on tekemisissä? Nojoo, puusilmä...- ...........
Hei kyöstix, lähde välillä jo ulos.
- makuja on monia
Excusemua.
Tiedän olevani ihan nätti/ kaunis, mutta en lähetä kuvaani netissä treffeillä kenellekkään....tai olen lähettänyt yhdelle. Hän oli asillinen ja tolkullinen kaveri.
En lähetä koska en luota keheenkään niin paljon. Mistä minä tiedän mihin vastaanottaja käyttää kuvani? Tumputtaa sille, postaa jonnekin asiattomalle palstalle...? Nettiin ei pitäisi ikinä laittaa itsestään mitään tunnistettavaa kuvaa.
Tavatkaa jos asia hiertää sinua. Jos et voi ihastua tietyn näköiseen ihmiseen niin luonnekaan ei sitä paikkaa. Eikö?
Päätä nyt haetko naamaa ja tissejä vai oikeaa luonnetta?
Molempi tietysti parempi.
Ota riski, että jos hän on kuvankaunis niin osaatko edelleen suhtautua häneen kuin ihmiseen?- kiltti mies
En osaa :)
Haluan vain peppua :) - odelma torvinen
kiltti mies kirjoitti:
En osaa :)
Haluan vain peppua :)Mitä sä sitten teet edes sillä kuvalla? Panet vaan silmät kiinni ja pimeessä, jos joskus niin lähelle pääset:)
kiltti mies kirjoitti:
En osaa :)
Haluan vain peppua :)Pyydäpä peppukuva sitten, jos se vaikka irtois helpommin. Voit myös kertoa miksi haluat sen :>
- zisel
En ole muuten koko elämäni aikana ollut niin otettu siitä kuinka "hyvännäkönen olen" kuin täällä :) Siis NETISSÄ, jossa pyörii miljoonia ihmisiä niin MUN ulkonäkö on niin vertaansa vailla ettei sitä todeksi uskota :)
Hihi... kikakikakika... Kiitos :) - ––––––
Et se on bi-mies joka kostaa kaikki saamansa pakit vittumaisimmalla mahdollisella tavalla saadakseen edes jonkinlaisen revanssin loukatuille tunteilleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei81672- 891165
Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1171157Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi51963Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63864Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli193796Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253746- 81743
- 35689
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?42653