Palstan lopettamisen muistosanoja
Puhuuko arkkipiispa täällä tänään
6
94
Vastaukset
Arkkipiispan läsnäolosta palstalla tälle päivää ei ole etukäteen sovittu.
mono
vs. yhteiskoordinaattori- Hydrokopteri
Minulla on vesipöhö. Eikös sekään auta?
- onpas harmi
Eikös edes yhtään pienempää piispaa tule puhumaan
- 10 + 18
Minkäköhän takia mangut piispaa tänne?
- ei aloittaja, mutta
Olihan se täällä palstan lanseeraamisenkin aikaan. Nyt kun tulee aika kuopata, niin haudan päälle ei sama arvovalta joudakaan?
- 10 + 18
Mitä se tähän kuuluu, jos olikin alussa.
Ihmeellistä, että te piispoja tänne nyt mangutte kun olette kolme vuotta niitä täällä haukkuneet, myös sitä palstan alkua. Vai ettekö ole vielä saaneet solvata tarpeeksi.
Säälin teitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup483507Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1242802Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402454Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652177Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4311747- 621227
- 561123
- 2591059
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.651011- 45978