olen 25v 165 M-kokoinen 40/42 C80 sin.silmät,mustat pitkät hiukset,normaali vartaloinen,muodokas sopivista paikoista.:) herkullinen kiimapillu!!
tykkään pukeutua seksikkäästi! hameisiin,legginseihin,sukkiksiin,saappaisiin,korkkareihin. niin ja tietysti sexyihin alusasuihin...
vaatekaappini on täynnä erilaisia/värisiä stringejä,hipstereitä. monen värisiä ja kuviollisia sukkiksia.stay uppeja.rintsikoita. korsetteja.yöpaitoja...ja muitakin asuja kysyttäessä.
kaikki haluamasi asut saat kuvien tai videon kanssa!!
pikkarit saat 1-2 päivää pidettynä,masturboituna,pissaisena tai jotain muuta mistä tykkäät! saat halutessasi runkkaus videon haluamasi pikkarit jalassani...tai jos tykkäät sukkiksista,niin pidän niitä ilman pikkareita ja saat kuvia/videon niistä.
myös pillutikkareita saatavana videon kanssa,missä dippailen sitä märkään pilluuni!
toimitus nopeasti. hyvin pakattuna(minigrip pussissa). 100% luottamuksella!!
laita viestiä [email protected] ja ehdottele rohkeasti mitä haluisit!! en säikähdä erikoisempiakaan ehdotuksia...;)
PS. myös pelkkiä kuvia ja videoita kuvaan toivomuksesta.
valmiita videoita on:
poseerausta sukkiksissa ilman pikkareita.
masturbointivideoita:sukkiksissa,pikkareissa,alasti.
useita erilaisia pissaus videoita.
käytettyjä pikkareita,videoita,kuvia
laura.lingerie
0
80
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1877242Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1253274Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?511866Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811776Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691383