Muhammed oli pedofiili

jdiasudiow

joka hyväksyi myös vääräuskoisten raiskaamisen, ikään ja sukupuoleen katsomatta. Te terroristit siis harjoitatte sairasta perversiouskontoa.

7

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UhrejaSäälin

      https://www.youtube.com/watch?v=MSq0BAZzHKg

      On kyllä aika perverssejä tapoja muslimeilla. Ainakin arabimaissa. Afrikassa ei taideta lapsia käyttää hyväkseen niin paljoa, kuin arabimaissa. Minusta jo yhdenkin suomalaisen lapsen raiskaus islamin takia oli liikaa. Karmea oli myös se Itävallan tapaus, jossa muslimi raiskasi 10-vuotiaan pojan uimahallin pukuhuoneessa. Eivätkä nämä ihmiset tule koskaan katumaan tekojaan. Hehän vain toimivat Jumalan ja Muhammedin ohjeiden mukaisesti. Pahoja ovat vain länsimaalaiset epäuskoiset, jotka haluavat heitä rangaista. He kun ottavat vain sen, mikä heille mielestään kuuluu.

      On aivan samantekevää, jos suurin osa muslimeista on rauhantahtoisia. Kukaan Muhammedia palvova ja kunnioittava ihminen ei voi olls täysin järjissään.

      Normaalia ei ole edes se, että suututaan, jos joku piirtää Muhammedin kuvan. Afrikassahan islam on onnistunut tuhoamaan kokonaisten kansojen käsityöperinteet kieltämällä ihmiskuvien tekemisen kokonaan. Myös musiikin ovat arabit koittaneet kieltää joissain afrikkalaisissa kaupungeissa. Siinä loppui paikallisten muslimien ymmärrys. Musiikkia eivät saaneet otettua.

      Islaminuskoa ja Muhammedin pedofiliaa täytyy ääneen arvostella. Eivät ne muslimitkaan kunnioita muiden uskontoja. Miksi me sitten olisimme heidän uskontoaan kohtaan kunnioittavia?

      • Faktaa

        "On aivan samantekevää, jos suurin osa muslimeista on rauhantahtoisia."

        Todellakin, rauhanomaisella enemmistöllä ei ole koskaan historiassa ollut mitään merkitystä. Vai oliko sillä jotain merkitystä esim. Saksassa natsien miljoonien uhrien eloonjäämisen kannalta?

        Ei ole väliä, kuinka paljon maailmassa on ns. rauhanomaisia muslimeja, koska ne ns. radikaalit tappavat ja tuhoavat heistä huolimatta. Oliko rauhanomaisella enemmistöllä jotain merkitystä Pariisin iskujen suhteen? Missä ne rauhanomaiset olivat ja miksei noita iskuja estetty? Ei ole mitään merkitystä joka kerta mainita sitä rauhallista enemmistöä, kun puhutaan islamin uhasta.


    • Divaanilla

      On traagista, miten arabimuslimit kidnappaavat edelleen afrikkalaisia muslimipoikia ja vievät heidät arabimaihin orjiksi ja seksuaalisen hyväksikäytön uhreiksi. On koomista, miten tästä huolimatta moni afrikkalainen rukoilee ja paastoaa näiden hullujen toiveiden mukaisesti.

      Islam on aivan hämmästyttävä ja karmea usko, joka etenee maailmalla pelottelun, uhkailun ja väkivallan kautta.

      Muhammed oli pedofiili. Sitä ei voi kukaan kiistää. Ja on samantekevää, oliko se siihen aikaan yleinen käytäntö vai ei. Jumalan profeetan ei olisi pitänyt käyttäytyä niin, sillä kai hän ymmärsi, että miljoonat hölmöt miehet tulevat seuraamaan hänen oksettavaa esimerkkiään.

    • Hirveä_mies

      Haditheissa kuvataan tarkkaan, miten Muhammed tappoi erään naisen isän ja aviomiehen ja sen jälkeen raiskasi häntä yön läpi. Muhammedin kaveri valvoi teltan ympärillä, ettei kukaan pääse Muhammedin paneskelua häiritsemään.

      Jokainen islamin ystävä voi kuvitella keski-ikäisen arabin hässimään omaa lastaan läpi yön teltassa. Sehän olisi vain hienoa ja Muhammedin jalanjäljissä kulkemista.

      On aivan sama, jos Muhammed sanoi joskus myös jotain fiksua. Hän oli pedofiili, raiskaaja ja murhamies. Millään, mitä hän teki ole arvoa.

    • awres_sadallh

      Isis soturit on pelkkiä pedofiilejä!

    • eipyllistys

      Joka kera kun näen muslimimiehen, ajattelen että tuossa on hinttimuslimi poikien panija.

    • omauskonkuva

      Olen aloittajan kanssa samaa mieltä. Ei ole jumalasta olevaa uskontoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      75
      1440
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      248
      1342
    3. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      1122
    4. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      255
      1098
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      51
      805
    6. 65
      774
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      62
      757
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      39
      738
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      711
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      30
      647
    Aihe