Muhammed oli pedofiili

jdiasudiow

joka hyväksyi myös vääräuskoisten raiskaamisen, ikään ja sukupuoleen katsomatta. Te terroristit siis harjoitatte sairasta perversiouskontoa.

7

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UhrejaSäälin

      https://www.youtube.com/watch?v=MSq0BAZzHKg

      On kyllä aika perverssejä tapoja muslimeilla. Ainakin arabimaissa. Afrikassa ei taideta lapsia käyttää hyväkseen niin paljoa, kuin arabimaissa. Minusta jo yhdenkin suomalaisen lapsen raiskaus islamin takia oli liikaa. Karmea oli myös se Itävallan tapaus, jossa muslimi raiskasi 10-vuotiaan pojan uimahallin pukuhuoneessa. Eivätkä nämä ihmiset tule koskaan katumaan tekojaan. Hehän vain toimivat Jumalan ja Muhammedin ohjeiden mukaisesti. Pahoja ovat vain länsimaalaiset epäuskoiset, jotka haluavat heitä rangaista. He kun ottavat vain sen, mikä heille mielestään kuuluu.

      On aivan samantekevää, jos suurin osa muslimeista on rauhantahtoisia. Kukaan Muhammedia palvova ja kunnioittava ihminen ei voi olls täysin järjissään.

      Normaalia ei ole edes se, että suututaan, jos joku piirtää Muhammedin kuvan. Afrikassahan islam on onnistunut tuhoamaan kokonaisten kansojen käsityöperinteet kieltämällä ihmiskuvien tekemisen kokonaan. Myös musiikin ovat arabit koittaneet kieltää joissain afrikkalaisissa kaupungeissa. Siinä loppui paikallisten muslimien ymmärrys. Musiikkia eivät saaneet otettua.

      Islaminuskoa ja Muhammedin pedofiliaa täytyy ääneen arvostella. Eivät ne muslimitkaan kunnioita muiden uskontoja. Miksi me sitten olisimme heidän uskontoaan kohtaan kunnioittavia?

      • Faktaa

        "On aivan samantekevää, jos suurin osa muslimeista on rauhantahtoisia."

        Todellakin, rauhanomaisella enemmistöllä ei ole koskaan historiassa ollut mitään merkitystä. Vai oliko sillä jotain merkitystä esim. Saksassa natsien miljoonien uhrien eloonjäämisen kannalta?

        Ei ole väliä, kuinka paljon maailmassa on ns. rauhanomaisia muslimeja, koska ne ns. radikaalit tappavat ja tuhoavat heistä huolimatta. Oliko rauhanomaisella enemmistöllä jotain merkitystä Pariisin iskujen suhteen? Missä ne rauhanomaiset olivat ja miksei noita iskuja estetty? Ei ole mitään merkitystä joka kerta mainita sitä rauhallista enemmistöä, kun puhutaan islamin uhasta.


    • Divaanilla

      On traagista, miten arabimuslimit kidnappaavat edelleen afrikkalaisia muslimipoikia ja vievät heidät arabimaihin orjiksi ja seksuaalisen hyväksikäytön uhreiksi. On koomista, miten tästä huolimatta moni afrikkalainen rukoilee ja paastoaa näiden hullujen toiveiden mukaisesti.

      Islam on aivan hämmästyttävä ja karmea usko, joka etenee maailmalla pelottelun, uhkailun ja väkivallan kautta.

      Muhammed oli pedofiili. Sitä ei voi kukaan kiistää. Ja on samantekevää, oliko se siihen aikaan yleinen käytäntö vai ei. Jumalan profeetan ei olisi pitänyt käyttäytyä niin, sillä kai hän ymmärsi, että miljoonat hölmöt miehet tulevat seuraamaan hänen oksettavaa esimerkkiään.

    • Hirveä_mies

      Haditheissa kuvataan tarkkaan, miten Muhammed tappoi erään naisen isän ja aviomiehen ja sen jälkeen raiskasi häntä yön läpi. Muhammedin kaveri valvoi teltan ympärillä, ettei kukaan pääse Muhammedin paneskelua häiritsemään.

      Jokainen islamin ystävä voi kuvitella keski-ikäisen arabin hässimään omaa lastaan läpi yön teltassa. Sehän olisi vain hienoa ja Muhammedin jalanjäljissä kulkemista.

      On aivan sama, jos Muhammed sanoi joskus myös jotain fiksua. Hän oli pedofiili, raiskaaja ja murhamies. Millään, mitä hän teki ole arvoa.

    • awres_sadallh

      Isis soturit on pelkkiä pedofiilejä!

    • eipyllistys

      Joka kera kun näen muslimimiehen, ajattelen että tuossa on hinttimuslimi poikien panija.

    • omauskonkuva

      Olen aloittajan kanssa samaa mieltä. Ei ole jumalasta olevaa uskontoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3345
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      95
      3120
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2994
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      68
      2917
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      52
      2862
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2632
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2450
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2311
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      41
      2147
    10. Vielä ei ainakaan

      Kukaan muu tunnu miltään sun jälkeen. Olit niin ainutlaatuista
      Ikävä
      32
      1933
    Aihe