Huometa nainen! :)
Mitä kuuluu?
Manatai pöö
7
333
Vastaukset
- Maanantai_aamua
Huomenta mies :)
Vastahan tässä heräillään...tai ehkä vedän peitot korviin vielä hetkeks :D
Entä sinulle? - PÖÖÖÖÖittelles
Huomenta, mutta ei saa heti aamusta pööpötellä ;), puolinukuksissa ja tavallista hölmömpänä saan vielä traumoja ja pelkotiloja :(.
Onneksi on lomaa jäljellä. Toiset pitäneet lomansa ja mulle kelpas loma viimeisenäkin. Pöö!😆 Aamu alkoi hyvin. 😄 Kuinkas miehellä?
- miesolen_
Fazerin vittuilija.
Maanataista jäänyt a pois.
Pöö iltapäivään :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437