No niin nyt alkoi pelottamaan, että kohta ei pääse postiin jos ei kirjaudu ensin tänne?
Ei ole ennen näkynyt tuota juttua.
Miten haluan kirjautua Suomi24:seen?
8
<50
Vastaukset
Eihän postiin pääse muutekaan 2 päivään en ole päässyt postiin
- Molempiinpääsee
Pääsee. Ei ole ollut pitkään aikaan ongelmia..onneksi!
- Vaihtooko
Molempiinpääsee kirjoitti:
Pääsee. Ei ole ollut pitkään aikaan ongelmia..onneksi!
No hyvä jos pääset moni ei pääse en minäkään !?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15155280/posti-ei-toimi - Kolmepostia
Vaihtooko kirjoitti:
No hyvä jos pääset moni ei pääse en minäkään !?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15155280/posti-ei-toimiOutoa. Siis ei todellakaan itselläni ole ollut mitään ongelmia.
- tähhäh
Pakollinen rekisteröityminen tulossa tänne. Pääseekö sitten enää s24 postiin, jos ei rekisteröidy Suomi24:seen?
- Entiennytkään
Voiko olla Suomi24 postia jos ei ole rekisteröitynyt käyttäjäksi???
- tähhäh
No, ainakin itsellä on ollut ties kuinka pitkään. Tietysti postiin pitää kirjautua, mutta se on eri juttu. Saa nähdä pääseekö jatkossa postiin ehkä vastaus löytyy ennen kuin on myöhäistä.
- Jopasjotakinoli
tähhäh kirjoitti:
No, ainakin itsellä on ollut ties kuinka pitkään. Tietysti postiin pitää kirjautua, mutta se on eri juttu. Saa nähdä pääseekö jatkossa postiin ehkä vastaus löytyy ennen kuin on myöhäistä.
Olen ollut luulossa, että kirjautumalla sivustolle tulee lisänä tuo postipalvelu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai918774Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484771Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414451Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462666Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001526- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641182Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671110