Sah wah dee khaa!
Olen thaimaalainen nainen ja haluan naimisiin länsimaalaisen omillaan toimeentulevan sisäsiistin pienimahaisen miehen kanssa. Nappausohjeita siis kaipaisin. Kiitokset jo etukäteen kaikista asiallisista neuvoista!
Terveisin,
Ratree Pakpao
Kuinka napataan hyvä länsimaalainen mies?
Anonyymi
2
96
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ei ole koko sukua elätettävänä niin tule vaan.
Mulla on jo maha resupetteri ja mä olen jo täällä.. voin vakuuttaa sen.
Jos tiedät mikä on kela niin mä hommaan sulle sellaisen kortin.. kuvallisen. toimii apteekissa, terkkapalvelut kuukausirahat silmän tarkastus. hammas lääkärit, pussilippu keskustaan, voit käyttää meidän yhteistä kela wifiä laaja kaistaa, sähöt maksetaan sillä kortilla kaikki palvelut ja jos synnytät niin kelassa synnytät ilmaseksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544726
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1724286- 673892
- 1273872
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493681Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793508- 983041
- 542895
- 252716
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152450