Suomen SARJAMURHAAJA TOP1

Anonyymi-ap

Hei. Ei varmaan tule yllätyksenä, että täällä härmälässä on niin kova murhaaja( ollut) liikenteessä, että oksat pois. Luulisin, että nykyajan kovin sekopää, mutta ongelma on siinä, että ruumiita ei ole löytynyt....Vielä. , mutta pitää löytää ensin ruumiit. Niitä on joka tapauksessa 2-10? Jokainen voi itse päätellä kenestä on kyse(nimikin jo ainakin kerran muutettu, ) ja tuoda siihen omat näkemyksensä, Lisäksi on pakko tuoda juttu taannoin, joka ei liity tähän, mutta jos muistatte tapauksen Karoliina Kesti. Ei varmasti kukaan teini mene mene hukuttamaan itseään lampeen? Tämäkin mulkku saisi jäädä kiinni. Näistä tämä eka tyyppihän on jo posessa, mutta pitäisi löytää todisteet? Auttakaa nyt poliisia jos jollain oikeaa tietoa.

2

320

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja korostan tietysti, että jokainen on syytön kunnes toisin todistetaan ja poliisit etsii varmasti näyttöjä tapaus 1. Toinen onkin kinkkisempitapaus koska se on jo haudattu hukkumisena, mutta jokainen joka viitsii oikeasti ajatella asiaa, niin asia ei mennyt noin. Tosiaan sitten on R Räisenen tapaus, jossa tekijä jo taitaa olla selvillä. No muitakin tapauksia voi ottaa esille, sikäli ja mikäli se auttaisi tutkijoita ja, että omaiset saisivat selvyyttä. Kaikki mitkä liittyvät selvittämättömiin henkirikoksiin, niin olkaa ihmeessä vaikka anonyymisesti yhteydessä viranomaisiin.

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        💋 ­­N­­­y­­­m­­f­­­o­­m­a­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18211778

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      153
      11488
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8122
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5974
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      166
      4957
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      17
      4724
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      37
      4381
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      101
      4265
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      90
      3565
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3280
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1781
    Aihe