Hei.
Nykyään aina käyn suihkussa, minulle tulee oireita: yskä, nuhainen kuumottava olo, kurkkukipu, silmäluomet turpoaa ja hyvin väsynyt olo.
Kestää melkein koko seuraavan päivän ja sitten loppuu.
Joudun käymään suihkussa 3 kertaa viikossa.
Ei ole ennen ollut allergioita/herkkyyksiä.
Lv ja Erisan sekä muut sensitivet tekee saman vaikutuksen.
Lääkäri ei ole kiinnostunut asiasta.
Kiitos asiallisista vastauksista
Suihkun jälkeiset oireey
6
317
Vastaukset
- Anonyymi
Oliskohan siinä vedessä jotain mikä ei sinne kuulu .
- Anonyymi
Mies ei saa suihkussa käymisessä oireita.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Ihan ensimmäisenä jätä kaikki pesuaineet pois ja peset pelkällä vedellä. Jos siitä ei ilmene mitään oireita niin sen jälkeen yksitellen uusia pesuaineita, ei niitä mitä tähän asti olet käyttänyt. Jos niistä ei ilmene oireita niin sitten yksitellen aiemmin käyttämiäsi pesuaineita. Jos oireita jostakin aineesta ilmene niin tutki aineluettelo ja vertaa mikä siinä on eri aine verratessa toisiin mistä oireita ei ole tullut. Siitä selviää oireiden aiheuttaja. Itse sain kyseisellä tavalla selville kasvovoiteen aineosan mikä aiheutti oireita.
- Anonyymi
Kokeilen tätä.
- Anonyymi
Lv ja Erisan sisältävät säilöntäaineita.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 475895
- 495381
- 533758
- 143705
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1003497- 313146
- 592894
- 592776
- 572436
- 451883