Pitäisiköhän avata vaihteeksi pizza keskustelu.
Millainen on sinun suosikki pizza?
Neljä täytettä.
Pizza keskustelu
31
843
Vastaukset
- Anonyymi
Pepperoni, sipuli, vihreät oliivit ja juusto.
- Anonyymi
tonnikala, katkis, punasipuli, aurajuusto
- Anonyymi
Millainen hän olisi lenkkimakkara pitsassa, leikkaisi lenkkimakkarasta hyvin ohuita siivuja ja paistaisi ne ensin pannulla ruskeaksi ja sitten pitsan päälle.
- Anonyymi
Sopii jos on laadukasta, voi korvata kinkun.
- Anonyymi
Ananas, nokkonen, perunasose, sinappi.
- Anonyymi
Mansikka lakritsi banaani mämmi
- Anonyymi
Hyvä pizza paikka Kuopiossa
- Anonyymi
Kaunis lumikuorrutus maastossa, hetki ois aikaa käydä täydellisellä pakastepitsapiknikillä.
Ihanaa ohuen rapean pakastepitsan rouskutusta hohtavan uudenlumen kirkkaudessa!
Varokaa heikkoja jäitä. - Anonyymi
Kotilaisen pizza.
- Anonyymi
Pitsa sunnuntai.
- Anonyymi
Up
- Anonyymi
Ylläpidon toiveesta.
- Anonyymi
Pizzaperjantai
- Anonyymi
Taas pitää pitsakeskustelua nostaa ylös
- Anonyymi
Valkokastike, lipeäkala, raparperi, juustomaito. Nam.
- Anonyymi
Tykkään pitsasta kun siinä ei ole liikaa täytteitä eikä liikaa juustoa, pohjassa täytyy olla rapeat reunat ja syön aina reunat. Jotkut jättää reunat syömättä.
- Anonyymi
Niin...itseni suosikki joko tonnikala tai pepperoni. Sipulia olla pitää ja jalapenoa ja juusto.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin...itseni suosikki joko tonnikala tai pepperoni. Sipulia olla pitää ja jalapenoa ja juusto.
Italiassa pepperoni oli paprikaa kun tilasin pizzan.
- Anonyymi
Kinkku tonnikala salami sipulit.
- Anonyymi
Pizzaperjantai!
- Anonyymi
kaikkea ei ole varmarsti ehtinyt ottaa huomioon pitsakuiskuttelussa.
- Anonyymi
Jee PIZZAAA...
- Anonyymi
ahaa
- Anonyymi
Uutuus pizzalausntai!
- Anonyymi
Täytteeks tonnaria, silliä, viikunaa, tomaattia, katkista, jauhista, kanamunaa, pekoonia, makkaraa, juustoo, porkkanaraastetta, maksaa, makaroonia ja lihapullaa.
- Anonyymi
Taas pizzaperjantai!
- Anonyymi
Mikä päivä?
- Anonyymi00087
Pizzaa, pizzaa
- Anonyymi00088
Sunnuntai pitsapäivä
- Anonyymi00089
Pitäisi!
Ketjusta on poistettu 62 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit425320Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4134603Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483839KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1623155Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512022- 1251940
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469