https://www.zen.com/pricingplans/
https://www.zen.com/files/terms-and-conditions/reward_zone_terms.pdf
https://www.youtube.com/@zen_com_official/videos
https://www.zen.com/
Pro jäsen ja 600eur vuokrasta 181 kiven sirpaletta ja jos joku kivi koossa sen voit sitten aikasemmista tehdystä tapahtumista hyvitystä se jonka sovellus sulle arpoo ja raha on tilillä käytettävissä heti.
Vauraus kivi 1000 100 80 50 30 joku niistä voit voittaa jos 1500 kivisirpaletta koossa. 600eur vuokra tyylin 8kk maksaa kortilla saat sen 1500 täyteen tai käyttää muita kiviä eduksi . Utility bills kivestä 15-50 väliltä voit saada jos bills kivi on koossa ja jos voitat 30e niin esim shell tankkauksessa syyskuussa esimerkkinä tankkasit 20eurolla saat 20 takasin et saa ylimääräistä 10 sen jälkeen eli se menee hukkaan .Koita smansuuntaisia tapahtumia tehdä eli jos 19.90 niin 20 voitit sä saat hyvityksenä tilillesi 19.90 10 senttiä menee hukkaan. Mutta se on toistuva eikä kivet vanhene tai muuta se jonka voitit muistaakseni vuoden on voimassa mutta muutoin keräile vaan eli omaslainen kanta asiakas ohjelma jolloin josta on hyötyä.
Kaiken sen päälle 2v tuoteturva vakuutus eu alueelta ostetulta kodin elektroniikkaan.
9e on jo huvi kiven käyttänyt jolloin 4e 3e 2e käytettiin kahvilassa ja nyt lunastin jolloin tilillä oli se 9e tai jos ennen olisin kertyneet sirpaleet siirtänyt jättikiveen jolloin nopeammin se 1500 tulisi täyteen.
Esimerkkinä Ja jos maksoit esim vuokran antajan verkossa 600e vuokran ja 3.30eurosta saat sirpaleita 182 sen voi siirtää tavallisiin kiveihn tai jättikiveen suoraan sen nopeammin se on koossa ja sovellus arpoo sulle sen 1000-30 väliltä summan jonka voit kaikkiin tapoahtumiin käyttää eli siis lunastaa aikasemmin tapahtuma ja jos vuokra oli se 600 e jonka kortilla aina kk itse maksat ja jos voitit sen 1000 se 400 menee hukkaan jos päätät sen 600 tyylin lunastaa joskus kun paha päivä tulisi eteesi.
Mieluummin lähelle sen summaa jonka voitat kannattaa koittaa.
6,90e kk 3 kk kokeilla voi puolalaista palvelua englanniksi kylläkin sovellus.
Kortti virtuaali tai muovinen ei kuluja ilmanen toimitus.
Jos se on kanta asiaks ohjelma se kyllä ROCK eiks niin vai katso youtube jos 4 eka videota ja katso ehdot linkistä ja sitten käännä suomeksi tai käytä tekoälyä ja pyydä kääntämään suomeksi.
Ei mitään vippiä aidosti kiva kantis ohjelma tavalliselle joka halua autoon säästää kun kaikki kallistuneet.
Kanta asiakas ohjelmalla jotain takaisin
Anonyymi-ap
1
479
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä tuoteturva vakuutus 2vuotta saa mukaan Pro jäsenenä aika hyvä juttu. Tai jos ei halua muuta kuin vaan perus tuoteturvan on se , perus Gold jäsen 0,90eur kk jolloin 1vuotta (1500eur) tuoteturva vain käytössä Axa vakuutus kodin elektroniikka laite tms vain kotiin siis.
Aika hyvä 10.80eur vuodessa ja saat kahvinkeittimelle lisä aikaa jos keittimen oma takuu päättyy nyt alkaa se Axa 1vuoden takuu juoksemaan jos simahtaa saat rahat tai uuden tilalle mikä sen hetkelle tapaus on sitten.
Parempi kuin muut extra kalliit vakuutukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 34834413
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?632643Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien942177- 2181863
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1731712- 581554
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.991294- 361143
- 1221088
Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex1111087