Anniina piti paitaa jännästi edestä housuissa ja takaa se roikkui vapaana. Oliko se vahinko vai onko se nyt uutta muotia?
Itsellä käy joskus vessassa käydessä niin että paita jää vahingossa takaa roikkumaan. Ehkä ole ollut vain muodikas?
Anniina Valtosen paita
11
382
Vastaukset 11
- Anonyymi
Ei se ainakaan vahinko ollut, kun oli aamun joka säätiedotuksessa.
- Anonyymi
Anniina on kuin joku maitotyttö, mutta kauniin kuoren alla vaanii vaarallinen peto.
- Anonyymi
Tuleekohan siltä maitoa, kun on niin pienet meijerit?
- Anonyymi
Ei ole tavanomainen läskillä kyllästetty nainen.
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa ko A V. ? Vaikuttaa adhd.
- Anonyymi
Jokaisella vähänkään julkkiksella on fanittajia. Tiedän sen omasta kokemuksesta, ei ollut häävinen julkisuus ja vedin omasta mielestä päin persettä, mutta sain suureksi ihmeekseni muutamia. innokkaita faneja. Anniina on siihen verrattuna megastara.
- Anonyymi
Kyllä nyt on kolmosen Jenna Salminen valinnut ihanan paidan, joka korostaa viettelevästi hänen ihania tisujaan. 😍
- Anonyymi
Anniinalla ei ole takamusta, joten sitä pitää jotenkin yrittää peitellä.
- Anonyymi
Läskiperse ei ole enää kauaa muodissa.
- Anonyymi00012
Tänään Anniinalla oli farkkuhaalari. Se oli piristävä poikkeus pönötykseen, joka usein vaivaa esiintyjiä.
Tämä oli niin kiehtovaa, että piti katsoa kaikki aamun lähetykset, enkä malttanut lähteä töihin ollenkaan. - Anonyymi00014
Meteo Jenna Salminen , älä ota kantaa Anniinan asuihin. Anniinalla on ollut asut aina asialliset, juuri kuin meteorolla kuuluukin.
Sinä jenna et oikein ymmärrä, että KEHOSI EI OLE TYÖKALUSI!!!!!!!!
Tarkistele vaan omaa asukokonaisuuttasi.
Punapöksy, punapop korot 25cm, korkojen korkeus ei kompensoi kiloi!!!!!
Ja minihameet, joissa melkein piip näkyy, paidoissa ja hameissa ei ole toista olkainta ja puseroista on revitty koko toinen hiha vekee, housut vallan järkkyjä kaikki vaatteesi on 6 numeroa liian pieniä ja tuo kaamee peruukkisi vielä.
Sininen ja bers värinen puolihame on niin piukka , että jos satut kaatumaan lähetyksissä, niin omin avuin et kyllä ylös pääsisi ja kyllä me naurettaisiin kaikki!!
🤣🤣🤣🤣👏
Pidä mölyt mahassasi Anniinan ja muiden asuvalinnoista.
Lopeta jo Jenna 👹👹👹👹👹
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791366
- 851263
- 1021003
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7546Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512