suomen turhin julkkis voitti tanssikisan
Vastaukset 5
- uatu.u
Vielä turhempi tuli kakkoseksi.
- Muikku
Hieno näyttelijähän hän on!
- ihme kyllä
Muikku kirjoitti:
Hieno näyttelijähän hän on!
Voittaneella parilla oli hieno esitys. Suorastaan loistava. Kakkosen esitys oli enemmän näyttelijäsuoritus. Ehkä hiemna koominen.
ja mielestäni hän on ihan säällinen laulaja, joka tarjoaa myös silmän iloa. En ole huomannut hänen mitenkään erityisemmin hakevan julkisuutta ainakaan lehtien mainosten tai iltapäivälehtien lööppien perusteella.
- mirjamarja
Miten niin?
Hyvän näköinen, hyvä laulaja, ahkerasti harjoitellut.
Ajattelin, että tämä kilpailu on ollut hänen uralleen erittäin hyvä lisäoppi, sillä esiintyvänä taiteilijana varmasti on eduksi kaunis liikkuminen ja hyvä tanssitaito.
Miten ihmeessä minulle tuli pihlajanmarjat mieleen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3391175Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3991104- 102905
- 82827
- 78792
- 82746
- 37676
- 50675
- 103674
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39670