Jou mä mul on karvanoppabemari. Mie halluun et te hidastelijat meette pois mun ajoradalta ettekö ymmärrä? Mie asun täällä Turussa joten voe lol.
Hidastelijat pois liikenteestä
Amispro 88
3
482
Vastaukset
- Tutkaputka
Sinä OLET trolli! Oikeesti!
- Amispro 88
Ei ole, vaan karvanoppabemarin omistaja, joka esittää karvanoppabemarin omistajaa.
- Rotfl
Amispro 88 kirjoitti:
Ei ole, vaan karvanoppabemarin omistaja, joka esittää karvanoppabemarin omistajaa.
Lol! Lol! Lol, lol, lol!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733814Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92041Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2291365- 1351266
- 1121158
- 1121138
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701050Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35906