AA
A A A
Opastus ja palaute
liity jäseneksi!
 /   /  /  / KULLO KOIV TURNAUKSEN TULOKSIA???

KULLO KOIV TURNAUKSEN TULOKSIA???

1 Vastausta 129 Lukukertaa
tietääkö kukaan?
32 kg

1 Martin Soja LAT
2 Kirill Skiller Kuldkaru
3 Jere Salmi FIN
3 Aleksandr De Silva LAT
5 Said Taschanov FIN
5 Artturi Sulin FIN
7 Viljams Lutkevics LAT
8 Domeniks Cibulis LAT
9 Filip Kolosov KJSK
10 Dmitri Mõlnikov LAT
11 Toms Gerasimovs LAT
12 Nikolajs Kovalcuks LAT
13 Helari Okas JMM
14 Pavel Matvejev LAT
15 Kaupo Kruusimäe Tulevik
16 Marko Suur Tulevik
35 kg

1 Artemi Joudin LAT
2 Aleksandrs Stepanovs LAT
3 Holger Toots V-Maarja
3 Mark Sokolov LAT
5 Penno Pall Põltsamaa
5 Kaimar Asu Tulevik
7 Deniss Gerasimovs LAT
8 Kristjan Lustus Tulevik
9 Kevin Suur Tulevik
10 Zanis Jevsins LAT
38 kg

1 Nikita Tsehhonin Kuldkaru
2 Kevin Ervald Tulevik
3 Rainer Rüütel Tulevik
3 Eriks Jurgelans LAT
5 Arttu Lähde FIN
5 Eetu Teräväinen FIN
7 Villem Jamnes Tulevik
8 Jonathan Helander FIN
9 Marek Koroljov JMM
42 kg
1 Marek Kütt Põltsamaa
2 Olegs Stasivs LAT
3 Rasmus Rutsmäki FIN
3 Samu Rajakangas FIN
5 Aivo Silla Tulevik
5 Valts Lutkevics LAT
7 Sten Riku FIN
8 Erik Tõnisalu Tulevik
9 Kristjan Orion Põltsamaa
10 Jevgenijs Ostapko LAT
11 Sander Siilbek Põltsamaa
12 Richards Hercens LAT
46 kg

1 Edgars Batkovskis LAT
2 Ivars Samušonoks LAT
3 Erik Reinbok Kuldkaru
3 Kaimo Aljas Põltsamaa
5 Jegor Tkatsjov Kuldkaru
6 Rolle Luostarinen FIN
50 kg

1 Joni Poppinen FIN
2 Aleksandrs Potapovs LAT
3 Simo Sepp Lapiti
3 Mike Mesiäinen FIN
5 Maksims Jvanovs LAT
6 Jako Kivimägi Põltsamaa
55 kg

1 Aleksei Baskakov Kuldkaru
2 Toomas Hunt Tulevik
3 Sander Orion Põltsamaa
4 Andrei Aleksejev Kuldkaru
5 Hendrik Orion Põltsamaa
6 Sten Orav Tulevik
7 Lauri Ruhanen FIN
8 Roope Luostarinen FIN
9 Dins Vasijevs LAT
10 Guido Välja Tulevik
11 Meelis Valge Lapiti
12 Juuso Itkonen FIN
13 Venjamins Žukovs LAT
14 Valdi Jalast JMM
15 Kristen Lõoke JMM
60 kg

1 Jaanek Lips Tulevik
2 Eduards Frolovs LAT
3 Gleb Belokurov Kuldkaru
4 Juris Nezjamovs LAT
5 Mika Ritola FIN
6 Aimar Andruse Põltsamaa
7 Romans Gromovojs LAT
8 Juris Skarodumans LAT
9 Alekejs Hudolejevs LAT
10 Kevin Aas Tulevik
11 Arturs Davidovics LAT
66 kg

1 Ricards Avakovs LAT
2 Jukka Hyytiäinen FIN
3 Jhar Drozbovich BLR
4 Raimond Pruuns Kuldkaru
5 Kevin Rein Lapiti
6 Vadims Andrejevs LAT
7 Nikita Solovjovs LAT
8 Magnus Piirits TÜ ASK
9 Ilja Malinovski Kuldkaru
10 Aleksandrs Milnikovs LAT
11 Rihards Vagalis LAT
12 Taavi Ülenurm Tulevik
13 Emils Šulcs LAT
74 kg

1 Elar Hani Lapiti
2 Jere Kunnas FIN
3 Andrei Adzjntsou BLR
4 Andris Ruhle LAT
5 Jonas Honkanen FIN
6 Ville Perkkiö FIN
7 Hergo Andruse Põltsamaa
8 Ilja Artemjevs LAT
9 Edgars Spurinš LAT
10 Janno Surva Lapiti
11 Mikk Pendonen Tulevik
12 Aavo Olgo Põltsamaa
13 Magomed Kuramagomedov LAT
14 Edgars Jurgelans LAT
15 Hans Christjan Ilves JMM
16 Henrijs Indars LAT
17 Kristen Oja Põltsamaa

84 kg

1 Antans Azarevics LAT
2 Jevgeni Soltruk Kuldkaru
3 Evgeny Aliashkevich BLR
4 Andris Ozolins-Ozols LAT
5 Rolands Kikors LAT
6 Ali Daraskshanifara FIN
7 Targo Leini TÜ ASK
8 Maris Ozolinš LAT
9 Santteri Varteva FIN
10 Ander Vaher Põltsamaa
11 Valeri Matvejev LAT
12 Riku Liikkanen FIN
13 Hannes Käärik Lapiti
14 Arturs Kazarovics LAT

96 kg

1 Meelis Sillat Tulevik
2 Rihards Putinš LAT
3 Janis Kogutics LAT
4 Kaupo Kaasik Tulevik
5 Evo-Richard Lode Lapiti
6 Olegs Osipovs LAT
7 Virgo Vaible Põltsamaa
8 Vladislavs Višnevskis LAT
9 Repo Santeri FIN
120 kg

1 Ragnar Kaasik Tulevik
2 Janne Kärhä FIN
3 Sergejs Mišins LAT
4 Eduard Mihhailov Kuldkaru
5 Arnis Hank Lapiti
 /   /  /  / KULLO KOIV TURNAUKSEN TULOKSIA???

Asiantuntijat

  • SincityNaisille ja pariskunnille sunnattu intiimituotteiden erik...

Keskusteluhaku

Laaja haku



Lisää keskusteluja aiheesta

Tietoa mainosten kohdentamisesta