Kannabis on kuoleman kasvi ja sen poltosta erittyvät tappavat höyryt niittävät hirvittävää satoaan!
Vaikka kannabisnarkomaani selviäisikin muutaman vuoden kuolematta yliannostukseen tai myrkytykseen, valanperijöiden ja diilerien kannabiksen ruokkimat väkivaltaiset käyttäytymismallit ovat uhkana!
Tässä eräs kannabis-diilerien pilvipäissään murhaama uhri! Kannabis on rasvaliukoinen aine, joten en käyttö saa aikaan voimakkaita agressioita ja äärimmäistä väkivaltaa:
http://apina.biz/103456
Kannabisdiilerit tappavat!
27
345
Vastaukset
- agre
joo,o minäkin myin pilveä vuosia ja kyllä niitä ruumiita tuli.just kun oli tötsyt polttanu ja kunnon kikatusvaihe päällä rupesin silpomaan kavereita jotka uskollisesti vuosia kävivät aina palaa ostamassa.ja kyllä niitä övereihinkin kuoli..paljon penakin imasi kabusta kunnon blosset ja sano et nyt menee yli ja sitten sen suolet räjähti pihalle.ja just semmoset tyypit ketkä on vähän velkaa kannattaa tappaa heti.sillon ei rahoja ei ainakaan saa ikinä!!!
- pedon merkki
Huolestunu äiti on mielenvikainen! Pitäis laittaa ip-banni tollaselle joka ei muuta ku häiriköi valheellisilla jutuillaan. Sulla on selvästi päässä vähä palikat vinksallaan.
- sdfgsdfgsdfgsdfsdf
pedon merkki kirjoitti:
Huolestunu äiti on mielenvikainen! Pitäis laittaa ip-banni tollaselle joka ei muuta ku häiriköi valheellisilla jutuillaan. Sulla on selvästi päässä vähä palikat vinksallaan.
Miksiköhän on niin, että pääasiassa mielenvikaisimpia ovat tällä palstalla aina olleet "huumeita" (lähinnä siis vain kannabista) vastustavat tapaukset? Sairasboogiet ja muut huolestuneet isät/äidit ja kuka mitäkin vierestäseuranneet? Edes kannabista päivittäin käyttävät skitsofreenikot eivät ole täysin sekaisin, kuten aloitusviestin laittanut henkilö, joka selkeästi on henkisesti sairas.
"Minä lähetän teidät kuin (uhri)lampaat (valehtelevien) susien keskelle." - irti huumeista
pedon merkki kirjoitti:
Huolestunu äiti on mielenvikainen! Pitäis laittaa ip-banni tollaselle joka ei muuta ku häiriköi valheellisilla jutuillaan. Sulla on selvästi päässä vähä palikat vinksallaan.
kannabis aiheuttaa skitsofreniaa,ja olen nähny kun kannabiksen käyttäjä syö omaa ulostettaan.
- Leppisss
irti huumeista kirjoitti:
kannabis aiheuttaa skitsofreniaa,ja olen nähny kun kannabiksen käyttäjä syö omaa ulostettaan.
varmaan oletkin nähnyt, mutta se on kyllä harvinaista. Minä taas olen nähnyt, kuinka tällä palstalla jotkut huumevalistajat puhuvat paskaa joka päivä. Kovia ovat valehtelemaan, kun paljon muuta ei koskaan tekstissä ole kuin valheita.
- Joopajoo..
pedon merkki kirjoitti:
Huolestunu äiti on mielenvikainen! Pitäis laittaa ip-banni tollaselle joka ei muuta ku häiriköi valheellisilla jutuillaan. Sulla on selvästi päässä vähä palikat vinksallaan.
Sori, mut nyt vähän hereillä, trolli on trolli, anna sen olla..
- sdfgsdfg
pedon merkki kirjoitti:
Huolestunu äiti on mielenvikainen! Pitäis laittaa ip-banni tollaselle joka ei muuta ku häiriköi valheellisilla jutuillaan. Sulla on selvästi päässä vähä palikat vinksallaan.
Huolestunut äiti on tosiaan mielenvikainen, sillä ainoastaan mielenvikaiselta voi tulla valheita siinä määrin mihin "äiti" parhaimmillaan palstalla kykenee. Jutut ovat myös samanlaisia koko ajan. Toivottavasti tapauksella ei ole oikeasti yhtään lasta.
- pedon merkki
Oikeesti sä olet sairas ihminen,mee hoitoon!
- mimmi 81
Ap puhuu totta,kannanistit o pahinta ihmissaastaa, tappajia sadistisella ajatusmaailmalla olevia ihmisraunioita.
- Suomalaiset..
Jep.. Sun lapses on aika pahois velois, tuun tänää tappamaan äidin varotukseks.. Puhallan savut sun naamaan nii kuolet yliannostukseen..
- Liberaali kansalaine
Älkää jaksako. Tiiätte hyvin, että konservatiivit ottaa nää jutut tosissaan ja luulee nyt, että kannabiksen savuun kuolee heti. Paniikissa tukkivat sitten hätänumeron ja kriisikeskus mobilen linjat :/ Niin ja soittelevat seurakuntien työntekijöille, että voisiko kirkko avata ovensa ja antaa tukea.
- vai että tappaa se heti?
Joskus oli iltiksessä juttu,että ihan itte Jeesus olis niitä ihmetekojaan tehdessään käyttänyt kannabista. Uskovainen EN ole,biologisesti ajatteleva realisti,ns.ateisti. Jos ukko oli olemassa,oli oman aikansa toisinajattelija ja siks kuolikin. Tunsi käymisprosessin ("muutti veden viiniksi"),tiesi missä kohtaa kiviä ("käveli vetten päällä") jne... Nykyäänkin naulitaan ristiin jos vähänkin uskaltaa kyseenalaistaa ja jopa antaa neuvoja kanssaeläjille,tosin ei konkreettisesti,sen hoitaa esim.media. Ketjun alottaja on provo. Miks piitata?
- BossOfMy
okei mitä vittua?:DD Mä poltan enkä käyttäydy väkivaltaisesti, päinvastoin! Alkoholihan se tässä vaarallinen ja aiheuttaa väkivaltaisuutta. Jos polttelet maria johon on lisätty jotain ylimääräistä , vaikka myrkkyä nii kyllä sitte. Vittu kato tämä http://www.youtube.com/watch?v=MESZh-_uyUQ
- THC ei tapa!
Kyllä on huolestuneella äidillä niin päin VlTTUA tuo viisauksien oksentaminen. Viinan aiheuttamista ongelmista ei sanaakaan. Viina esim. saa aikaan puukotuksia, itsemurhia, kuolemaan johtavia vahinkoja, avioeroja, työkyvyttömyyttä, rattijuoppoutta, kuolemaan johtavia sairauksia, jotka yhteiskunta eli ME kustannetaan. Jos et mouho usko, niin seuraa niitä lehtijuttuja netistä ja käytä VlTTU Googlea.
Mun poika lopetti alkoholin käytön lähes kokonaan kun alkoi tötsyttelemään kannabista. Muutos oli aika järkyttävä aikaisempaan. Ensinnäkin hän on nykyään paljon sosiaalisempi ja pirteämpi. Toiseksi paljon työtä ja vaivaa lapsesta asti aiheuttanut ADHD on kaikonnut lähes kokonaan ja hän pystyi jättämään Consertan pois kokonaan. Ennen hänellä oli suuria vaikeuksia keskittyä yhtään mihinkään, mutta kannabiksen aloittamisen/alkoholin lopettamisen jälkeen hän on esimerkiksi pysynyt yhdessä työpaikassa jo pitkään, kehittää omaa panostaan koulutuksin ja osallistuu myös työpaikan kehittämiseen. Hän muuttui hiljaisesta jurosta ja sisäänpäin kääntyneestä hiiviskelijästä kohteliaaksi ja sosiaaliseksi herrasmieheksi. Tällähetkellä hän työskentelee tiiminvetäjänä ja asiakkuuspäällikkönä eräässä markkinointialan yrityksessä. Olen erittäin tyytyväinen tähän muutokseen. Ainoa ongelma on se, että näin hyvien tulosten ja muutosten aikaansaanti on laitonta ja pelkona se, että hän joutuu viranomaisten kanssa ongelmiin ja saa tuomion huumeiden väärinkäytöstä ja/tai hallussapidosta. Eikö ole hurjaa.... Concerta purkki taskussa on laillista, mutta kannabissätkä on laitonta. Concerta on myös huumetta ja osa käyttäjistä kokee äkkikuoleman lääkityksen aloituksessa. Sitten voi vielä vetää kunnon lärvänderit concertalla ja muutamalla huikalla kossua. Pahimmassa tapauksessa tapat itsesi siihen, tai sitten jonkun muun. Kannabista poltelellessa tällaista ei tapahdu koskaan!!! Tajuatko vltun pelle?
Minulla on Tietzen syndrooma, urheiluvammoja sekä tuntemattomia lihas- ja nivelsärkyjä. Tiedätkö millaista on syödä Tramalia, Panacodia, Lyricaa ja kivun aiheuttaman stressin vuoksi bentsoja sekä nukahtamislääkettä? Tiedätkö idiootti millaista on olla kipulääkekoukussa ja silti kärsiä kivuista kun nämä lääkeet ei tehoa kunnolla? Ja lisäksi nämä synteettiset aineet on myrkyllisiä ja osa lääkkeistä on kaikenlisäksi laillisia opiaatteja. Meneekö pointti jakeluun? Nyt jos sun asenteet olisi terveitä, niin voisit jopa googlailla, miten hyödyllinen ja terveellisempi, tehokkaampi ja halvempi kivunlievittäjä kannabis on. Sillointällöin tutun luona kyläillessä tulee bongista vedeltyä tötsyjä niin kivut poistuu nopeasti lähes kokonaan. Ja kaupanpäälle saa hyvät kiksit. Ja yöt nukkuu kuin pieni vauva.
Ongelmana kannabiksen kanssa on ikivanhat harhaisiin moraalikysymyksiin liittyvä asennevammaisuus ja näitä oksentelevat huolestuneet äidit. Olisi jo vähitellen syytä ottaa asiosta selvää ennenkuin alkaa laukoa typeryyksiä joilla tekee itsestään vain idiootin.- makke o
saaTAnan kannapaskat pitäis sulkea pimeeseeen tyrmään matojen ja torakoiden joukkoon!
- kolme teroa
makke o kirjoitti:
saaTAnan kannapaskat pitäis sulkea pimeeseeen tyrmään matojen ja torakoiden joukkoon!
vedä hlntti kätees niin et kahva irtoo vltun läski pienimunanen amismouho. Montako kertaa oot saanu kuukaudessa turpaas? Jos et vielä yhtään ni mä voin hoitaa asian. Tykkään katella itkeviä läskejä jotka sylkee legoja.
- ----------
kolme teroa kirjoitti:
vedä hlntti kätees niin et kahva irtoo vltun läski pienimunanen amismouho. Montako kertaa oot saanu kuukaudessa turpaas? Jos et vielä yhtään ni mä voin hoitaa asian. Tykkään katella itkeviä läskejä jotka sylkee legoja.
Väkivaltaisuus ja sadistisuus on aivan normaalia kannabisnarkkareilla,kuten todistit.
- mieti vähän
uskomatonta että joku voi puolustaa kannabista!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ------------
kolme teroa kirjoitti:
vedä hlntti kätees niin et kahva irtoo vltun läski pienimunanen amismouho. Montako kertaa oot saanu kuukaudessa turpaas? Jos et vielä yhtään ni mä voin hoitaa asian. Tykkään katella itkeviä läskejä jotka sylkee legoja.
Tykkään hakata sunlaisia kannabisteja,potkia maassa makaavaa itkevää takkutukkaa ja kusta ja paskantaa looserin naamalle.
- tohtori ryk
Kannabis on saatanasta ja polttelijat on saatanistikannibaalimurhaajia!
KANNASAATANISTIT LINNAAN LOPPUELÄMÄKSI!- viisi teroa
sä olet itse saastainen sukkahousufetissihomo. äitis sukkahousuista sait hiivatartunnan ja nyt vltuttaa nii et pakko itkee täällä kaltaistes räkäpalleroitten popsijoitten seurassa hahaha mikä vltun urpo
- ekosysteemin virhe
"Kuoleman kasvi"
Kertoisitko miten kasvi tappaa, sillä kasveja sä et voi tappaa, kun kuolisit itsekkin.
"aseet ei tapa ihmisiä, ihmiset tappaa ihmisiä"- Huolestunut_äiti
Myrkkykasveja polttamalla ja niiden höyryjä hengittämällä päihteilet itsesi hautaan hyvin nopeasti! Kannabis on tappavan myrkyllinen kuoleman kasvi, vaikka kannabisnarkomaanit muuta väittävätkin! Näin on marjat.
Rasvaliukoinen kannabis-myrkky vaikuttaa aivoihin tuhoisasti ja vahingoittaa esim. empatiakeskuksia pysyvästi. Charles Manson ja Ted Bundy polttivat kannabista! Kannabiksen aiheuttamat muutokset tekevät tavallisista nuorista mielisairaita!
Totuudenmukaista kannabistietoa:
http://www.irtihuumeista.fi/tietoa_ja_tukea/huumausaineet/kannabis
Kannabis-myrkyn yliannostuksen jälkeen:
http://apina.biz/95109/tag/gross - sdfgsdfgsdf
Huolestunut_äiti kirjoitti:
Myrkkykasveja polttamalla ja niiden höyryjä hengittämällä päihteilet itsesi hautaan hyvin nopeasti! Kannabis on tappavan myrkyllinen kuoleman kasvi, vaikka kannabisnarkomaanit muuta väittävätkin! Näin on marjat.
Rasvaliukoinen kannabis-myrkky vaikuttaa aivoihin tuhoisasti ja vahingoittaa esim. empatiakeskuksia pysyvästi. Charles Manson ja Ted Bundy polttivat kannabista! Kannabiksen aiheuttamat muutokset tekevät tavallisista nuorista mielisairaita!
Totuudenmukaista kannabistietoa:
http://www.irtihuumeista.fi/tietoa_ja_tukea/huumausaineet/kannabis
Kannabis-myrkyn yliannostuksen jälkeen:
http://apina.biz/95109/tag/grossOlet selvästi vain täysin mielenvikainen, kuten Irti Huumeista ry:n perustajakin.
- Lotopaginen
sdfgsdfgsdf kirjoitti:
Olet selvästi vain täysin mielenvikainen, kuten Irti Huumeista ry:n perustajakin.
sairasboogista tuli huolestunut äiti ja sen tuhat muuta nimimerkkiä, joiden takaa mieltä raastava sairaus paistaa jokaisella nimimerkillä.
kova valehtelemaan.
- aha haahaa
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288576260448.html
Siinä tosi tyypillistä alkoholihuumeääliöintiä, jota koko suomi on täynnä. Onneksi ei tällä kertaa tappaneet nuo alkoholihuumeroistot ketään, kun piti saada huumetta viekkareihin. - kossumasa
kannapis tappaa! kaikki kannapiksen käyttäjät on sairaita!!1! miksei ihmiset voi tyytyä siihen tuttuun ja turvalliseen kossuun???? !!1?!!1
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?372993Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n342218Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari452141Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa791999Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh541716Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr561454Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä151420Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451279Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1051164Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian158886