olen muuttanut mikkeliin ja huomasin että täällä on useampi thai hieronta paikka. ajattelin mennä käymään jossakin niistä, mut en tiedä missä saa parasta palvelua. vai kannattaako käydä kokeilee kaikkia paikkoja. millainenkohan taso niissä on?
thai-hieronta paikat
68
39032
Vastaukset
- :)))
Tämäpäs ol kiva uutinen et palvelu pelaa. Ei muuta ko vaimo kotia tiskaamaa ja hierottavaks!
- krääkkkkäää
ette kait ole tosissanne!!!?
Siis tälläistä pesiintynyt Mikkeliin....ei kait sentään...- .......
Kumma juttu, että nuo on edes sallittuja. Ei olisi kymmenen vuotta sitten uskonut...
- mihkä
uusia kokemuksia??
- luka9
poljonko hita hieront tuntia?
- ukkomies.
Olen käynyt hierotuttamassa itseni kerran kuukaudessa. Se on ihanaa eikä ole vaimoltani mitään pois, kun mies on onnellinen edes hetken.
- kerran viikossa
Naapurin setä auttaa aina, kun kolottaa niskaa ja jalkoja.
Mieheni ei vaan tiedä, et siellä hierotaan sitten muitakin kolotuksia ;)
Ihanaa olla haluttuna vaimona, kun ukosta ei ole ihan joka lähtöön, mutta
onnek'seksi on naapurit ! - auttaja
kerran viikossa kirjoitti:
Naapurin setä auttaa aina, kun kolottaa niskaa ja jalkoja.
Mieheni ei vaan tiedä, et siellä hierotaan sitten muitakin kolotuksia ;)
Ihanaa olla haluttuna vaimona, kun ukosta ei ole ihan joka lähtöön, mutta
onnek'seksi on naapurit !voin myös mielelläni auttaa noihin kolotuksiin ammattilaisen ottein. Ja tottakai luottamuksellisesti.
- kokovartalohieronta
hyvin nää paikat ajaa asiansa. KOKEILKAA!
- Sulkija
Onneksi nuolaitokset ollaan viranomaisten toimesta sulkemassa, hyvä niin.
- 181762
????? mitä. missä, milloin saa thaikkua?
- tsitai
😃👀
mikkelis hyvät thai hieronta paikat. olen itse kokeillut!saa mitä tilaa.
- Anonyymi
Varmaan on tuottavaa liiketoimintaa, ei tarvitse veroja maksaa ja päivärahaakin maksaavat Suomesta, Ohisalo ja vihreät ovatkin olleet sitä mieltä, että tulisi maksaa.
- Anonyymi
Nonni oliphan juttua jo iltalehdessä tästä paritus ringistä. Et enpä puhu paskaa.
- Anonyymi
Tuntuu täällä olevan nuo thaipaikat aika suorasukaisia. Otatko hierontaa vai seksiä? Ja suurin innostus oli ottaa rahaa vastaan, muuten ei niinkään innostunut.
- Anonyymi
Miksi lehdissä mainostetaan "uusi tyttö"??? Eihän partureitakaan mainosteta sillein, että hiuksia leikkaamassa on "uusi tyttö"... Outoa!!! Mitä merkitystä on sillä kuka työn tekee???
Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka912551- 671475
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww861467EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81943
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi16930Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta110830Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe39828- 54793
- 30726