hahahaa =)

Iloinen_jukka08

Saamelainen Oulusa asuva Outi on pierupillu ja Jukka sai jo siltä mitä halusi =) lällällää :D tapatin Outin rollekoiran ja pistin sen sossun mustalle listalle kun oli rääkännyt koiraansa =) Ja mä sain jo panna sitä ja voin kertoa ja vaikka näyttää sen pillukuviakin että eipä ollut häävinen pano hermostunut ja tuskaisen orgasmin sai. =) Sain siltä mitä halusinkin ja kuten sanoin jo 2011 ... halusin vain koukkia saamelaisVit*** :D Mahtaa keljuttaa=) ahhh *spruits* ;D Ai niin joo ja tein muuten Outista rikosilmoituksen ja nyt teen toisenkin kun se on valehdellut asioita musta. =) et semmottiis.

5

64

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hakeudu_ennemmin

      hoitoon.

    • tarvitsetapua

      Olipa taas sairas kirjoitus.

    • M....Mies

      Aivan sairasta ja ei mitään järkeä. Antaisit Outin olla rauhassa ja jatkaisit omaa elämääsi.

      Tuossa ei ole oikeasti mitään hauskaa myöskään.

    • Iloinen_jukka08_

      On siinä mitäs haukkuu mua pitkin Oulua ja esittää tekopyhää poliisille mä vastaan aina samalla mitalla ja pistän sen mulle lähettämät alapääkuvat tänään nettiin levitykseen=) Siihen mulla on oikeus, puollustaa itseäni psykoterapiapotilasta vastaan.

      • Iloinen_jukka08__

        Niin ja lisäys...mitäs anto haarovakoansa jos se noin keljuttaa. Min' panen jos panna annetaan, lähinnä naisia muttenkyllä noin rumia enää nykyään olen nostanut tasoani=)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      277
      2571
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2443
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      67
      1834
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      46
      1720
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1618
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1544
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1386
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1288
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1079
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      83
      1077
    Aihe