Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
Auta mua mies
Anonyymi-ap
881392
6Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 88
Vanhimmat
Noituus siitä joutuu roviolle 🤡
Eix se myyty Segalle 🙈
Sivusta vinkkaan, että taitaa olla väärä nainen menossa roviolle. Noita on tehnyt energiaohjauksia ja rakkausloitsuja. Kohde on sokaistu.
Kuka on Sega ?
Mistä tietää että on noita?
Kuulostat aivan entiseltä vaimoltani. Sivullinen
Tuosta välistä on näköjään poistettu kommentti, missä oli kirjoitettu, ettei ole nenässä luomea, mutta muuten osuisi. Sivullinen
Anna mulle tähtitaivas, anna valo pimeeään. I
Jätä saatanan ukkonoita se toisen aviomies rauhaan!
Hän luultavasti vaan ahdistuisi, eikä vastaisi edes mitään.
Sitten kannattaa pysyä kaukana toisesta.
Jep. En edes katso päin, vaikka hän tuijottaa minua.
keksi, ei tarvitse keksiä mitään, minä tiedän, mutta Hän naisen yhteystietoja ei ole...
Miksi sinä et voisi tällä kertaa laittaa ensimmäistä viestiä?
Naisen ei kuulu lähestyä miestä ikinä.
Kyllä nykyään voi ja sitäpaitsi hän on feministi.
Ja kyllä muuten kuuluu. Ihan kumpi vain, mies tai nainen voi lähestyä. Voisi olla parempikin, jos naiset lähestyisivät, jos tietävät mitä haluavat.
Sun kannattaa ymmärtää, että naisen haarat ei kostu jos nainen ottaa liidin.
Kenen kannalta parempi? Miehen tietysti, prinsessamiesten.
Laita sille kirsille niitä viestejäs
Tiesitkö sinä, että naisiakin on moneen junaan? Monien haarat kostuu juuri liidin ottamisesta.
No oisko sen naisen kannalta? Daiju.
Daiju🤭 Mikä siinä on naisen kannalta hyvää, perässä vedettävä mies vai?
Monien haarat ei kostu 🙊
No sinä haaveilet kastumisista. Mutta ne jotka toimii saattaa saada jotain täytettä sinne. Mutta kyllä sinä sen vanhemmalla iällä tulet huomaamaan.
Luuletko että ainoa toive on saada täytettä miehiltä jotka eivät edes saa syttymään? Ei poikanen. Nainen on mieluummin yksin kuin miehen seurassa joka ei osaa järjestää edes niitä treffejä.
Kukaan ei puhu treffeistä. Mutta selkeästi parhaan iän ohittanut luulee että silmiin katsominen riittää että mies järjestää treffit. Onneksi olet ymmärtänyt jo että, sinkkuna hautaan asti on mukavaa.
Haviset kuin haavanlehti nyt siellä. Ei vaan sä luulet selvästi ja toivot että silmiin katsominen riittää. Mutta äiti kertoo nyt pienelle poikaselle, että maskuliininen mies osaa ottaa liidin, pojat piipittää ja vähättelee.
Feminiiniset miehet toivovat naisilta ekaa viestiä. Epäseksikkäin toive.
Niinpä..Hän toivoo naisia piipittämään peräänsä, mutta jo luonto tietää että urokset lähestyy.
-sivusta
Mitä nainen tekee täytteellä kuivaan koloon? Tulet sen huomaamaan kun kasvat mieheksi.
Siinä on se hyvää, että yhteyden palautumista toivova nainen saa noin avattua sen yhteyden. Daiju.
Hei taas daiju 🤭 Nainen toivoo yhteyden avautuvan vain miehen kanssa joka kykenee aivan itse sen teoin osoittamaan. Helppoa.
Riippuu siitä onko mainen aito dom vai vain ”dom”
Samaa mieltä
Mitä sinä valitat jonkun miehen perään joka ei ole sitä mitä etsit!
Nyt puhuttiin yleisellä tasolla miehistä ei kenestäkään tietystä miehestä 😆
Miehenä en lähestyisi yhtäkään exääni. Olen sitten se joka on eronnut, tai olkoot toinen eronnut minusta. Ja vaikka muutaman kanssa voisin uudelleen yrittää. Se on naisen tehtävä pitää yhteyksiä erojen jälkeen tai uudelleen lämmitellä.
Hakekaa siältä transpuolelta niitä miehiä,seki eduskuntaan pyrkivä,en muista nimee olisko teille ok!?
Osaathan sinä nainen itsekin ottaa yhteyttä.
Miksi naisen pitäisi ottaa yhteyttä mieheen? Ei luonnossakaan naaraat piipitä uroksien perässä "pick me... pick me" aika desperado 😂
Sun kannattaa opetella ajattelemaan. Yleensä jos on asiaa niin otetaan yhteyttä, oli se sitten mues tai nainen.
Naiselle aika helppoa. Ei tarvitse kuin nähdä omilla silmillään kenellä miehellä on asiaa 🤷♀️
Narttukoirat kiima-aikana suorastaan tunkevat haaraansa uroksen eteen.
Muurin murtaja.
Naisen sydän on vaikea vallata.😔
Tiedän vain että tarvitsen hänet elämääni.
kurapaskaa
kukaan ei sua auta paitti tohtori mutta nekin googlettaa xD se on nykyaikaa
minä olen tykännyt kekseistä aina
etenkin semmoisista joissa on mukavva koostumus
Mieli tekisi kirjoittaa vielä pitkä viesti hänelle, joka olisi kuitenkin take it or leave it -tyyppinen. Elämäni menee hukkaan pelkästään odottaessa, ehkä hänenkin, jos hän tosissaan haluaa lähteä kanssani yhteiselle reissulle.
Mistä syystä mietit asiaa täällä jos kerran mietteesi ajatuksistasi ovat niin selkeitä?
Hukkaan heitetty elämä on surullista.
Yhteiselle reissulle kaikkea hyvää.
Pure kieles oot tehnyt sen tähänkin asti.Mitä vaadit toisen yhteyttä pitämään siksikö että saisit hänet syytteeseen ahdistelusta?Tietty määrä on sallittu sen yli meneminen on ahdistelua.Et saa T naista siihen helposti paikkaan.Kärsi.
Eikö,ota se treenin kannalta🤣
Hienosti ajattelet, että muurit murtuvat vain suoraan puhumalla ja selvittämällä. Toivottavasti teillä onnistuu.
Tajuutko,se mies on toisen,oikean naisen,oikea mies,jätä se rauhaan!
Alapa nyt keksiä itse en ala keksiä enää hänen kanssaan. Syököön keksiä.
Siinä yksi mököttävä prinsessamies 👸🏼
Kamalasti on pitänyt sinunkin nähdä vaivaa ja juosta perässä ”pick me, pick me” loitsuinesi ja vainoinesi, että olet saanut jahdata prinsessamiestä kuin olisi sun oma ja nyt ihmettelet, kun hän on ”prinsessa”.
Helpottiko oloa, kun sait päästellä höyryjä??
Hyvä juuri niin alahan keksiä
Menköön muualle keksimään juuri näin.
Yrititkö saada hänet juoksemaan perässäsi, mutta mies jättikin prinsessaleikkijän omaan oloonsa? Sinun on jätettävä prinsessaleikit ja tuotava miehelle tietoon se muutos.
Mies aloitti prinsessaleikit. Naiset jotka juoksee miehen perässä eivät ole prinsessoja vaan epätoivoisia. Sivu
Mitä kaikkea silloin oli nähtävillä se oli jotain liikuttavaa.
Siitä ei tiedä kuin kertoja.
Se elää vaikka maailma ympärillä on kuollut.
Kuollutta mennyttä takaisin ei saa.
Niin kauan kuin on elämää on toivoa.
joo hei ÄLÄ JAKSA LÄTISTÄ SUN SHAIBAA SINÄ TUHLAAT LÄHINNÄ MINUN AIKAANI.
Se riippuu kenelle annat omaa aikaasi. Kovasti tunnut täällä viihtyvän ja jakavan aikaa kaikelle SHAIBALLE🤣
noita torveloita on totisesti kuunneltu jo liikaa:DDD
Kauriin kääntöpiirissä mennään.
Sun pitää kyllä nyt vähän näyttää majakasta valoa. Sekoitit kompassin niin pahasti viimeksi
Samoin!...
Mitä sitten tein että sekottui?
Ei meillä ole yhteyttä, niin en voi ottaa.
keksi ite. Se on tasa-arvoa ny.
Tasa-arvo on kaukana naisen ja miehen biologisista eroista.
Pidä tuo passiivinen asenne, et ikinä saa sitä mitä haluat. Hahahhaaaa ahhhaa...... ;D
Jos mies ei saa pyydettyä naista edes deiteille, sellaiset miehet saavatkin pudota kelkasta. Hahahhaaa ahhaa....;D
Jäät ilman sitä mitä haluat, pidä tuo asenne, niin me muut nauretaan sinulle vahingonilosta :DDDD
Miksi joku haluaa nauraa vahingonilosta? Siksi koska on itse niin rikki.
Millainen ihminen toivoo toiselle pahaa? Sisältä haavoittuva, epävarma, riittämätön ja huono itsetuntoinen.
Ei vaan sä mies haluat olla se passiivinen ja odotat prinsessakohtelua 👸🏼muista lakata kynnet
Sanoit "ota vielä yhteyttä". Onko meillä ollut jonkinlainen yhteys aiemmin?
Mitä luulet?
Hän ei luule mitään, hän kysyy: oliko aiemmin jokin yhteys?
Yö taivas on kuin maailman naiset. Paljon kauniita tähtiä, mutta sinä M-nainen olet kaikkein kaunein tähtinen.
Taasko uus sähköposti.