Minulla on d6500 blu ray soitin mutta sf anytime ei toimi. Aina kun yrittää liikkua sen valikossa tulee vain teksti että lataa eikä se mene pois. Asensin uusimman päivityksen usbltä, ei auttanut. Nettiyhteyskin on paljon vaatimuksia nopeampi. Mikä avuksi?
Sf anytime ja samsungin blu ray
6
638
Vastaukset
- SFNotime
Sama vika C5500 laitteessa, olen reklamoinut asian SFanytimen nettisivujen kautta ja viestitellyt tukeen emailitse [email protected].
Lupasivat selvittää ja korjata asian, mutta toistaiseksi ei mitään parannusta tähän liene olemassa. - samppari7
Sama juttu vielä ennen Joulua 2011, eli vain 1 traileri etusivulta toimi, mutta muut kaikki jäivät ikuisesti lataamaan jotain. Näin siis Samsung BD-C5500 Blu-Ray-soittimen kautta, jossa kaikkein uusin ohjelmapäivitys. Videoita ei siis voi vuokrata. Eivätköhän halua lisää asiakkaita?
Sama SF Anytime tulee (ja saman reitittimen kautta) esim. Firefox 8 -selaimella ihan hyvin tietokoneelle (mutta tähän pikkunäytöllle en vuokraa mitään).- ??
Sama täällä. Olen avannut tilin ja maksanut videon. Voin katsella PC:llä. Samsung blue-ray soittimen kautta väittää, että tunnus tai salasana virheellinen.
Mulla sama ongelma myös kirjautumisen suhteen. Laitoin mailia tonne sf anytime:lle mutta en ole vielä saanut vastausta asiaan.
- perklasssaaaaaa
Sama vika samsung bd-d8200n
perklasssaaaaaa kirjoitti:
Sama vika samsung bd-d8200n
torstaina latasin uudestaan sf anytimen appsin ja nyt se toimii. Alku viikosta oli tullu uusi päivitetty versio sovelluksesta. Nyt jo pari leffaa vuokrannu ja hyvin on toiminut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?553173Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä312365Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n552359Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari892252Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa1082156Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh721882Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971633Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http601399Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1421352Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1831287