Itselläni on luonnonkumiallergia joten kaikki joissa on lateksia/luonnonkumia on ehdottomasti ei.
Onko mitään kohtuullisen edullista lateksitonta tekopimppiä masturboimiseen?
Jollei ole edullista.. mikä ainakin olisi turvallinen.
Lateksiton tekopimppi?
4
645
Vastaukset
- Flesu
Tuo ainakin, mutta edukas se ei ole
http://en.wikipedia.org/wiki/Fleshlight - Kysyjä123
Kaalimadolla mitään infoa lisää?
- kaalimato.com
Hei,
Suurin osa keinovaginoista on valmistettu jellymateriaalista tai ihoa jäljittelevästä Loveclone materiaalista. Näissä materiaalit voivat sisältää kumiseosta. Nämä ovat myös hinnaltaan edullisempia keinovaginoita. Silikonista valmistetut keinovaginat sopivat kumiallergisille. Valitettavasti silikonista valmistettuja keinovaginoita on vähemmän tarjolla. Tässä kaksi esimerkkiä silikonisista tuotteistamme:
http://www.kaalimato.com/catalog/Bliss_p_7718.html, http://www.kaalimato.com/catalog/Crystal Clear Pussy&Ass_p_4865.html
Fleshlight keinovaginat eivät sisällä lateksia. Valitettavasti tuotteet ovat kalliimpia, mutta ne ovat erittäin korkealaatuisia.
Terveisin
Kaalimato.com - Allergikko etelästä
Kiitoksia tiedosta =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-125706Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite835335- 1253364
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin893303- 1181084
- 561040
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.130982- 43766
- 37765
- 23719